رم (AP) — کره جنوبی پایتخت تعطیل بیش از 2100 میله و دیگر nightspots شنبه به دلیل استفاده از خوشه ای از coronavirus عفونت آلمان درهم شامل تازه شیوع بیماری در کشتارگاه و مقامات نگران است که مردم گرفتن بیش از حد دوستانه در ساعت کوکتل در این کشور در هفته اول کاسته محدودیت.

جدید flareups — و ترس از موج دوم سرایت — تأکید معضل مقامات چهره به عنوان آنها سعی کنید به بازگشایی اقتصاد خود را.

در سراسر جهان در ایالات متحده و دیگر سخت-آمار کشورهای در حال کشتی با توجه به سهولت محدودیت در کسب و کار و فعالیت بدون ایجاد این ویروس به آمده صعودی بازگشت.

در نیویورک, مرگبارترین نقطه داغ در آمریکا و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گسترده دولت خود را به اقامت در خانه محدودیت ژوئن 7 اما گفت: برخی از مناطق قادر خواهد بود برای شروع به باز شدن هر چه زودتر اگر آنها نشان می دهد پیشرفت در رام کردن و پیگیری این معضل.

کومو همچنین گفت که سه فرزند در دولت از درگذشت یک عارضه ممکن است coronavirus مربوط به تورم عروق خونی و مشکلات قلبی است. حداقل 73 کودکان در نیویورک تشخیص داده شده است با علائم مشابه به کاوازاکی بیماری نادر بیماری التهابی — و سندرم شوک سمی. اما هیچ مدرکی وجود دارد مرموز سندرم ناشی از ویروس است.

در جای دیگر بلاروس را قفل شده است و با وجود افزایش تعداد مورد دیدم ده ها هزار نفر از مردم به نوبه خود به علامت پیروزی روز سالگرد آلمان نازی را شکست و در سال 1945. که در مقایسه با روسیه که قلم معمول grand رژه نظامی در میدان سرخ.

در سراسر جهان از 4 میلیون نفر تایید شده اند آلوده به ویروس و بیش از 275,000 فوت کرده اند, از جمله بیش از 78,000 در ایالات متحده با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اسپانیا و فرانسه و ایتالیا و انگلیس گزارش داده اند که حدود 26,000 به 32,000 مرگ و میر در هر.

آلمان و کره جنوبی که هر دو انجام آزمایش های گسترده و تماس با ردیابی شده اند و مورد ستایش قرار داد برای اجتناب از مرگ و میر دسته جمعی که غرق کشورهای دیگر است. اما حتی در آنجا مقامات تلاش برای پیدا کردن تعادل بین صرفه جویی در زندگی و شغل محور.

سئول تعطیل کاباره ها میزبان بارها و دیسکو پس از ده ها تن از عفونت در ارتباط بودند به افرادی که رفت و آخر هفته گذشته به عنوان کشوری آرام و اجتماعی آن-فاصله دستورالعمل. بسیاری از عفونت های متصل شدند به 29 سال است که دیدار سه کاباره ها قبل از تست مثبت است.

شهردار پارک برنده-به زودی بهداشت گفت: کارگران در تلاش برای تماس با برخی از 1,940 افرادی که تاکنون در سه باشگاه ها و مکان های دیگر در این نزدیکی هست. شهردار گفت: دستاوردهای ساخته شده در برابر این ویروس در حال حاضر در معرض تهدید “به خاطر چند بی دقتی مردم است.”

مقامات بهداشتی در آلمان مواجه شیوع بیماری در سه کشتارگاه در آنچه دیده می شد به عنوان یک آزمون از استراتژی دولت برای برخورد با هر گونه تجدید حیات این ویروس در طول کاستن از محدودیت. در یک کشتارگاه در کوزفلد, 180 کارگران آزمایش مثبت است.

مقامات بهداشتی در آمریکا نیز برای تماشای موج دوم تقریبا دو هفته پس از متحده آغاز شد و به تدریج بازگشایی با گرجستان تا حد زیادی منجر به راه است.

ایتالیا دیدم مردم بازگشت به خیابان ها به صورت سنتی خود را aperitivos و شادی کردن در آب و هوای خوب به عنوان محدودیت وجود دارد کاسته.

میلان شهردار جوزپه سالا هشدار داد که “یک تعداد انگشت شماری از مردم دیوانه” شد و با قرار دادن این شهر بازیابی در معرض خطر و تهدید به تعطیل مرسوم Navigli منطقه پس از جمعیت افراد جوان دیده می شد در aperitivo ساعت نادیده گرفتن اجتماعی-دورى قوانین.

در رم Campo dei Fiori گل و سبزی در بازار شلوغ بود صبح روز شنبه اولین آخر هفته ایتالیایی ها اجازه داده شد در خارج از بیش از فقط کار و ضرورت.

اما سردرگمی در مورد آنچه که در حال حاضر مجاز است و چه چیزی نیست ایجاد سرخوردگی برای صاحبان کسب و کار.

کارلو آلبرتو صاحب TabaCafe آرژانتین است, امپانادا بار بود که فروش کوکتل به مشتریان چند گفت که پس از بازگشایی در این هفته او شده بود با تهدید به جریمه توسط پلیس به دلیل جمعیت در مقابل نوار خود را.

“من قرار است به ارسال آنها را به خانه? آنها نیاز به یک گارد در اینجا به انجام این کار است,” او گفت:. “قوانین نیست روشن این حکم روشن نیست. شما نمی دانید که آنچه شما می توانید انجام دهید.”

در آمریکا رئیس سازمان غذا و دارو, Stephen هان خود را در قرنطینه پس از آمدن به تماس با فرد آلوده. و دولت گفته است که با ارائه منابع remdesivr برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است به سرعت بهبود COVID-19 بیماران به شش متحده است. هفت متحده فرستاده شد موارد از دارو پیش از آن در هفته.

در جای دیگر پاکستان اجازه مغازه ها و کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی روز شنبه در حالی که بیش از 1600 نفر و 24 و میر گزارش شده است. نخست وزیر عمران خان گفت: دولت عقب محدودیت به دلیل آن را نمی تواند پشتیبانی از میلیون ها نفر از خانواده ها که بستگی دستمزد روزانه.

دولت هشدار داده است که کنترل خواهد بود reimposed اگر مردم نتواند به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

در اسپانیا, مقامات بهداشت و درمان اجازه خواهد داد که برخی از مناطق به مقیاس مستندات خود را شروع دوشنبه با محدود صندلی در میله, رستوران ها و دیگر اماکن عمومی. اما مادرید و بارسلونا, بزرگترین کشور شهرستانها هر دو به شدت ضربه توسط این معضل باقی خواهد ماند و خاموش شد.

“این بیماری همه گیر در حال تحول مطلوب اما این خطر وجود دارد از دیگر شیوع است که می تواند تولید جدی فاجعه” بهداشت و درمان اسپانیا رسمی فرناندو سیمن گفت. “مسئولیت شخصی حیاتی است.”

این سال را به رعایت روز پیروزی در روسیه بوده است انتظار می رود به خصوص به دلیل آن است که در سالگرد 75. به جای ولادیمیر پوتین گذاشته گل در آرامگاه سرباز گمنام و یک نمایش نظامی ممکن است محدود به یک روگذر از 75 جنگنده و هلیکوپتر.

بلاروس هر چند با برگزاری یک رژه نظامی در مقابل جمعیت بزرگ در پایتخت مینسک با وجود شدت افزایش عفونت کروناویروس. بلاروس اعمال محدودیت برای توقف این ویروس گسترش و خودکامه رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو است را رد کرد و نگرانی در مورد آن را به عنوان یک “بیماری روانی است.”

یک آتش سوزی در مسکو بیمارستان درمان افراد آلوده به ویروس coronavirus کشته شدن یک بیمار و مجبور به تخلیه حدود 200 دیگران است. این آتش مهار شد و بلافاصله تعیین می شود.

___

Gera گزارش از ورشو, لهستان و مک دونالد از پکن است. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de