پس از نزدیک به هفت ساعت بحث رودخانه مقامات شهرستان به اتفاق آرا رای داده اواخر جمعه به لغو تمام شهرستان stay-at-home سفارشات است که فراتر از فرماندار محدودیت.

هیئت ناظران رای به لغو بسته فنی و حرفه ای و عالی-آموزش و پرورش مدارس تا پایان محدودیت در زمین گلف, از بین بردن محدودیت ها در کوتاه مدت مسکن و حذف نیاز به پوشیدن پوشش صورت و تعامل اجتماعی فاصله.

کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر تا به حال قرار دادن محدودیت در محل تا تاریخ 19 ژوئن.

قیصر و جورج جانسون, شهرستان, مدیر اورژانس, خدمات, طرح امضای اصلاح مدرسه نظم و ابطال سه باقی مانده سفارشات در روز شنبه با توجه به بروک فدریکو شهرستان اطلاعات عمومی افسر.

تبلیغات

این اندازه اصلی به نام به لغو تعطیلی تمام مدارس, اما پس از دریافت مشاوره از superintendents شهرستان مقامات رای به نگه داشتن K-12 مدرسه بسته شده است. هفته گذشته Newsom گفت: مدارس دولتی ممکن است بازگشایی در اوایل ماه جولای.

مقامات و همچنین برنامه ریزی برای استفاده از پوشش صورت به بود “به شدت توصیه می شود” توسط استانداری به جای اینکه موظف به قیصر اجرا شده در ماه گذشته. استفاده از ماسک است که تنها یک توصیه در سطح دولت است.

537576_ME_0508_riverside_county_supes_protests_7_GMF.jpg

ساکنان حضور در یک جلسه اضطراری در شهرستان ریورساید هیئت ناظران در بخش های اداری مرکز در ریورساید. چاپ اعلامیه های قرار داده شده بر روی صندلی نگه داشتن مردم فاصله مناسب.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

در این جلسه 5 منطقه سرپرست جف Hewitt گفت که او احساس نمی کند که او نیاز به پوشیدن یک ماسک با استناد به شواهد متناقض از مزایای آن, اما که او را همچنان به انجام این کار اگر برخی از کسب و کار به آن نیاز دارد.

تبلیغات

“که من انتخاب شخصی” او گفت:. “من فکر می کنم که مردم به اندازه کافی هوشمند را [که] تصمیم خود را دارند.”

78-سال-پیر مرد صحبت کرد که در حمایت از فسخ توافق با هویت گفت که او می پوشد یک ماسک تنها زمانی که او در اطراف افرادی که می ترسند. “من نمی ترسم…. افراد پیر و آنها می میرند.”

ناظران ملاقات روز شنبه به قصد تصمیم گیری — در طولهشت-plus-ساعت جلسه — اما به تعویق افتاد و رای خود را تا روز جمعه. آنها امیدوار بود به وضوح بیشتر به تصمیم خود را زیر فرماندار آدرس در دستورالعمل جدید برای بازگشایی دولت است.

اما بسیاری از آنها را نا امید. اگر چه Newsom اعلام کرد بازگشایی برخی از تولید کنندگان و تامین کنندگان گفت که در برخی از استان ها به حرکت بیشتر به مرحله دوم reopenings آنها نیاز خواهد بود برای دیدار با معیارهای جدید. عبارتند از کسانی که برای یک شهرستان به بیش از یک COVID مورد در هر 10000 نفر و یا هر COVID-19 مرگ در 14 روز.

تبلیغات

537576_ME_0508_riverside_county_supes_protests_1_GMF.jpg

جسیکا Schuurnans می نویسد پایین نظرات او را در حال حاضر به شهرستان ریورساید هیئت ناظران در طول آن جلسه اضطراری. جمعه. “وقت آن است برای باز کردن California,” او گفت:. او همچنین به همراه این پوستر در سمت چپ.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

مانند همکاران منطقه 4 سرپرست V. مانوئل پرز صندلی هیئت مدیره به نام دستورالعمل های دست نیافتنی و غیر ممکن است برای شهرستان ریورساید و هر شهری شهرستانهای با جمعیت زیادی.

“من فکر می کنم که همه از ما گرفته شد عقب و صادقانه نا امید زمانی که ما این خبر را شنیده از فرماندار ما,” پرز گفت. “ما فکر کردیم که وجود خواهد داشت برخی از خبر خوب است که می تواند به ما کمک کند” تصمیم پرز گفت.

هویت گفت که او را مورد سوال Newsom رهبری و که او می خواست به حذف تمام محدودیت های خود را. جمعیت معترضان که خواستار ابطال همه محدودیت ها و تشویق های خود را پشتیبانی می کند.

تبلیغات

وقتی 1st District سرپرست کوین Jeffries گفت: شهرستان نمی توان به لغو Newsom را در دستور Hewitt مقابله: “بخش خنده دار است که ما همه اجرای قدرت خود ناتوان است اگر شما لازم نیست اجرای آن است.”

کلانتر چاد بیانکو روز سه شنبه گفت که او نمی خواهد در اجرای هر یک از شهرستان محدودیت که به اعتقاد او بود بی دلیل. در نظر عمومی در هر دو روز بسیاری از معترضان ابراز حمایت خود را از او.

محلی و کارشناسان بهداشت و درمان داده نشده زمان برای صحبت در اخیر جلسه هیئت مدیره اما معاون صندلی و 2 منطقه سرپرست کارن اشپیگل گفت که او می خواهم به صحبت قیصر در مورد به طور بالقوه اصلاح ماسک مورد نیاز است.

در روز سه شنبه, قیصر گفت که موقعیت خود را تا به حال تغییر نکرده و او اعتبار شهرستان را پایین تر از حد انتظار COVID-19 موارد و مرگ و میر به دستور اکید. اما به نظر می رسد به عنوان هر چند او ممکن است تغییر ذهن خود را چرا که او می تواند به رد ثبت سفارشات. او نظر در دسترس نیست در شب جمعه است.

تبلیغات

در طول این جلسه بسیاری از معترضان خواستار برای سرپرستان به “بازگشایی اقتصاد” و کسب و کار, اما پرز تصریح کرد که این شهرستان هنوز به دنبال فرماندار دستورالعمل. بسیاری از ناظران ابراز علاقه teaming تا با سایر استان ها برای تشکیل یک ائتلاف به رویکرد Newsom در مورد کاهش محدودیت.

“ما باید قدرت بیشتری در شماره” 3 منطقه سرپرست چاک واشنگتن گفت.

با 4,817 COVID-19 موارد رودخانه شهرستان است و دوم بیشترین تعداد موارد در دولت است. در مجموع 204 نفر کشته شده اند از رمان ویروس است که بیش از 20 روز سه شنبه. بیش از 66,000 افراد آزمایش شده اند تا کنون و تقریبا 2500 بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de