نزدیک به نیمی از تمام مرگ و میر مرتبط با COVID-19 در کالیفرنیا مرتبط به مراقبت از سالمند امکانات یک تجزیه و تحلیل داده ها توسط لس آنجلس تایمز پیدا کرده است با دولت انتشار داده های جدید در اواخر جمعه نشان می دهد که وجود داشته اند بسیاری از شیوع بیش از پیش افشا می شود.

حداقل 1,276 نفر کشته شده اند پس از آلوده شدن با کروناویروس در پرستاری ماهر و یا به کمک امکانات زندگی در کالیفرنیا حسابداری برای بیش از 49 درصد از کل مرگ و میر گزارش شده توسط دولت است.

مرگ بخشی از دولت نشان داده است که حداقل 387 پرستاری ماهر و یا به کمک امکانات زندگی در کالیفرنیا بسیاری از خوشه در لس آنجلس را ثبت موارد.

بالاترین مرگ و میر در دولت باقی مانده است در ردوود چشمه مرکز بهداشت و درمان در شهرستان تولار ایالت که در آن 28 ساکنان کشته و 116 بيمار و 61 اعضای هیات آلوده شده اند.

تبلیغات

تسهیلات شرکت مادر آلو بهداشت و درمان گروه در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که “ایمنی و رفاه مشتریان و تلاش خود را برای مراقبت و همچنین محافظت از بیماران و مراقبان هستند اولویت های ما در طول این ملی اضطراری است.”

اما سوال وجود دارد در مورد دقت و دولت را داده است. پیش از آن در روز دولت ذکر شده در استودیو سیتی مرکز توانبخشی به عنوان تسهیلات مربوط به بالاترین تعداد مرگ و میر در کالیفرنیا با 31 مرده است. که, اما, شد, مورد مناقشه با تسهیلات, گفت که آن را تا به حال تنها سه COVID-19 مرگ و میر اعداد در خط با county آمار و ارقام.

لیز تایلر, یک نماینده برای استودیو سیتی توانبخشی گفت: این خانه تا به حال با دقت گزارش به دولت و نمی دانم که در آن خطا رخ داده است. “ما هیچ ایده” تایلر گفت. “ما فکر می کنیم آنها اضافه شده یک صفر یا چیزی.”

جمعه شب که دولت در حال تغییر تسهیلات مثال به منعکس کننده کمتر از مرگ و میر 11 — استاندارد آن زمانی که شماره 10 یا کوچکتر است. اما آن را به هیچ توضیح.

تبلیغات

شارلین Harrington یک UC San Francisco استاد که مطالعات خانه سالمندان گفت: این شماره ها “ترسناک” اما تعجب آور نیست. Harrington گفت: بیشتر دولت نظارت و آزمایش مورد نیاز است برای محافظت از امکانات از شیوع بیماری.

“دولت و خانه های پرستاری در حال انجام آنچه آنها نیاز به انجام به آن را متوقف کند” Harrington گفت. “آنچه که آنها انجام می دهند در حال حاضر فقط در حال انتظار تا زمانی که کسی که بیمار می شود و سپس تست بنابراین شما نمی توانید در مقابل آن. شما باید برای تست جلوتر از زمان به دلیل بسیاری از کارکنان و بسیاری از ساکنان بدون علامت هستند.”

در طول یک جمعه جلسه توجیهی در Facebook, Newsom به نام مراقبت از سالمند امکانات یک “اولویت است.”

تبلیغات

دکتر مارک Ghaly دولت وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: در این جلسه که در کالیفرنیا بود که در ادامه به کار به گسترش آزمایش در مراقبت از سالمند خانه و گسترش آزمایش در روزهای اخیر در برخی از موارد هدفمند جوامع با مراقبت از سالمند امکانات. اما او اذعان کرد که بیشتر تست ظرفیت مورد نیاز بود.

“من مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که ما هیچ سایت است که محدود به آن تست ظرفیت” Ghaly گفت.

در لس آنجلس, مقامات بهداشتی نام کرده اند به صورت گسترده تست در خانه های سالمندان. تعداد موارد گزارش شده می تواند بالاتر برای خانه ها در لس آنجلس به دلیل بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر اعلام کرد در اواخر ماه گذشته است که خانه های پرستاری خواهد بود توصیه به تست تمام ساکنان و کارکنان نه فقط کسانی که علائم نشان می دهد. قبلی راهنمایی برای تست فقط کسانی که نشان داد علائم اشتباه بود فرر گفت.

تست تنها مردم با علائم کارشناسان می گویند احتمالا منجر به یک مهم undercount از موارد در خانه های سالمندان که در آن همیشه در حال بالا رفتن تعداد زیادی از مردم در حال سقوط بیمار و در حال مرگ است در حال حاضر یک فاجعه ملی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de