در آوریل 23, ائتلافی از دنور ارائه دهندگان خدمات سخت تن به تن, ایده استقرار موقت امن سایت که در آن تا 100 بی خانمان افراد می تواند راه اندازی چادر خود را به هنکاک دولت.

سایت را حمام و سینک ظرفشویی و حتی COVID-19 تست اطمینان حاصل شود که مردم به ماندن امن در طول بیماری همه گیر. این امر می تواند یک جایگزین برای بی خانمان افرادی که تمایلی به ورود به این بزرگی در پناهگاه ملی غرب مرکز و دنور سالن بزرگ اما قرار نیست به اردوگاه در شهرستان, پیاده رو, که در آن بسیاری از چادر فنر بیش از دو ماه گذشته. پروژه های مشابه راه اندازی شده است در چنین مکان هایی به عنوان خلیج تمپا پرتلند و اسپن برای کمک به افراد بی خانمان.

اما بیش از دو هفته بعد این ائتلاف هنوز در انتظار پاسخ از Hancock دولت. و در حال حاضر آنها در حال آماده به حرکت به جلو با پروژه به هر حال.

“ما در حال رفتن به رفتن به شهرستان و بگو: گوش همه ما از این تحت پوشش, که در آن شما خودتان کمک?'” می گوید: کاتلین ون Voorhis از ادیان داد کلرادو یکی از گروه های فشار این پیشنهاد است.

در حالی که اولیه زمین در خواست کمک مالی از شهرستان طرفداران آن می گویند آنها در حال حاضر قفل شده است به اندازه کافی تعهدات از کمک کنندگان به صندوق کل سرمایه گذاری. آنها همچنین شناسایی پتانسیل سایت برای فضای امن و در گفتگو با مالکان.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“در این مرحله ما انتظار نداریم که در این شهرستان در حال رفتن به ارائه هر گونه منابع به سمت این. امید ما این است که آنها ارائه می کنند برخی از مسیر نظارتی نسبت به ایجاد فضای” توضیح می دهد که کول چندلر مدیر کلرادو مشترک ایجاد کرد که آن هم پشت این طرح است.

ون Voorhis و چندلر انتظار برای صحبت دوباره با مسئولان شهرستان در اوایل هفته آینده. آنها خواهید بود پیوست و در یک تماس تلفنی با کارکنان از سنت فرانسیس مرکز سرپناه روز و نجات ارتش این دو سازمان که مسئولیت رسیدگی به, توسعه و مدیریت پرونده در امن سایت.

این طرح دارای پشتیبانی از همه مهم بی خانمان-ارائه دهندگان خدمات در دنور. این شهر همچنین دارای پشتیبانی از اکثریت شورای شهر دنور; هشت councilmembers به علاوه یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران ایالتی از دنور با ارسال نامه ای به شهردار مایکل هنکاک در آوریل 24 درخواست او را برای تصویب این طرح است.

“موقت ایمن در فضای بیرون از منزل می تواند در خدمت 50 تا 100 نفر در یک زمان با احتمال بیشتری در رسیدن به عنوان افراد هستند به نمایش در آمد و با اشاره به سایر مراقبت های پزشکی و هتل ها و یا حتی راه حل های مسکن ساخت فضای جدید برای سرنشینان است. که 50, 100 و یا بیشتر زندگی می کند که می توان به طور مستقیم. کاهش انتقال مهم را نه تنها به آنها بلکه به 4+ افراد هر کسی که با این ویروس می تواند آلوده” نامه متحده است.

اگر چه Hancock دولت را رسما در پاسخ به این پیشنهاد در طول یک مارس 24 کنفرانس مطبوعاتی شهردار ابراز شک و تردید در مورد ایده.

“ما در حال کار بسیار سخت به ادامه به ایجاد محیط داخلی و فرصت ها برای ساکنان دنور که در حال تجربه بی خانمانی” هنکاک گفت. “در این زمان ما نمی بینیم دلیل ما برای ایجاد فضای تحریم سایت های اردوگاه…در شهر دنور. ما قصد داریم در این جهت حرکت اما ما در حال رفتن به ادامه کار سخت برای ایجاد فرصت های در داخل خانه برای ما ساکنان.”

اما در حال حاضر این شهر به نظر می رسد به تغییر مواضع خود با اشاره به آنچه در آن انجام می شود و نه از آنچه که ممکن است ممنوع است. “در طول این همه گیر تمرکز ما در دنور کار کرده است برای اتصال مردم به خدمات حیاتی و پشتیبانی. ما در حال همکاری گسترده با خدمات محلی ارائه دهندگان شده اند و قادر به باز کردن دو تا کمکی پناهگاه که هر دو ارائه مهمانان با حداقل 60 فوت مربع از فضای هر اتاق به وعده های غذایی و استراحت در حالی که اجتماعی فاصله و دسترسی بیشتر به مراقبت های پزشکی. ما همچنین تاسیس یک شبکه فعال مهلت اتاق های هتل برای حمایت از کسانی که در پزشکی مورد نیاز برای منزوی می گوید:” اریکا مارتینز یک سخنگوی این شهرستان است.

“در طول چند هفته گذشته این شهر کار کرده است در طول های بزرگ برای پیدا کردن راه هایی برای ادامه به قرار دادن مردم در داخل خانه” موافق چندلر است. اما او می بیند اتاق برای کار با این شهر در امن سایت کمپینگ و اتحاد به این معنا که آن را “اساسا توافق می کنید برای ایستادن کنار گذاشته و اجازه می دهد تا ما را به آن ایستاده است. من هنوز هم احساس می کنم وجود دارد یک مسیر است و امیدواریم که به وضوح در آن زمانی که ما با آنها ملاقات کند.”

کسانی که زندگی در خیابان ها شده اند تقریبا به عنوان به خوبی متصل به خدمات از جمله تست به عنوان کسانی که اقامت در کشور های غربی مرکز و دنور سالن بزرگ که در آن وجود دارد COVID-19 تست موجود در سایت. از 610 نفر آزمایش شده در هر کدام از این پناهگاه یا چاق و چله, خیابان, مرکز بهداشت, 201 آزمایش مثبت برای COVID-19.

نه تنها خدمات فاقد در خیابان ولی encampments که فنر حدود پنج امتیاز شده اند منوط به سفارشات به حرکت در امتداد. در 30 آوریل و مه 7 شهر پراکنده encampments به منظور تمیز کردن خیابان ها و پیاده رو چمن; مردم اجازه داده شد به بازگشت پس از پاکسازی اقدامات است.

اما چندلر می خواهد برای ایجاد یک محل که در آن مردم می توانند اقامت در خارج و لازم نیست به نگرانی در مورد اینکه از او خواسته به ترک در حالی که همچنین داشتن دسترسی به خدمات: “اگر چه ما در واقع به مردم یک محل برای رفتن؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de