که بیشتر در جنوب کالیفرنیا سواحل و پارک های بازگشایی آن را مانند مجموعه رایگان’

بازگشایی گریفیث پارک مسیرهای شنبه نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای هکتور سروانتس 35 ساله ماشین آلات و کوهنورد مشتاق که گفت: “پس از سه ماه در خانه در مستند من شروع به احساس می کنم مثل یک برده در زندان اجرا شده توسط میکروب خطرناک.”

“در نهایت به خارج از منزل, دوباره,” او اضافه trudging پایین سایه کشش ورمونت خیابان شلوغ با همکار کوهنورد “است مثل این است که مجموعه رایگان است.” هر چند مسیرهای پیاده روی در حال باز کردن جاده ها به پارک گریفیث, باقی مانده بسته به ترافیک.

نزدیک پورشه o’neil, 63, یک اجرایی در استودیو والت دیزنی در Burbank شد با بهره گیری از هفت مایل پیاده روی که برجسته طبیعی مناظر و صداها را از جمله دو گوزن مرور چمن در یک بیشه ای از درختان بلوط که در آن بلوط woodpeckers flitted در میان خود gnarled شاخه.

“کسانی که دیر شد شاد و زیبا و بدون مراقبت در جهان است,” او گفت:. “و کوهنورد بودند احترام. همه oohed و aahed از فاصله احترام. هیچ کس با عجله به سمت آنها با دوربین های دیجیتال. آن بوده است که نوع یک روز فوق العاده است.”

تبلیغات

بیشتر در جنوب کالیفرنیا سواحل و دیگر فضاهای باز از جمله لس آنجلس مسیرهای پیاده روی در حال باز آخر این هفته نسبت به هفته گذشته. اما مقامات اجتماعی تاکید کرد فاصله گرفتن قوانین هنوز هم اعمال می شود.

بسیاری از سواحل در نارنجی شهرستان ونتورا و سن دیگو شهرستان باز هستند. اما پارکینگ در سواحل و امکانات بسته باقی می ماند.

با وجود کاهش محدودیت فعالان در هانتینگتون بیچ در روز شنبه برای نشان دادن در برابر stay-at-home سفارشات که در اثر باقی می ماند. فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد بسیاری از تکان دادن پرچم آمریکا و برگزاری علائم دعوت از مقامات را به طور کامل بازگشایی اقتصاد است.

L. A. شهرستان سواحل هنوز بسته است. اما مقامات می گویند آنها ممکن است بازگشایی در اوایل صبح روز چهارشنبه با طیف وسیعی از محدودیت ها از جمله بسته پارکینگ اسکله و boardwalks.

تبلیغات

مقامات شهرستان بازگشایی مسیرهای پیاده روی و گلف با محدودیت صبح روز شنبه. پوشش صورت نیاز در پارکینگ trailheads و دیگر مناطق شلوغ. کوهنورد ملزم به پوشیدن پوشش صورت در مسیرهای پیاده روی تنها اگر آنها قادر به نگه داشتن شش پا جدا از دیگران.

در گریفیث پارک, بن, Peeler, 61, حرفه ای, گیتار فولاد, بازیکن با یک چشم مشتاق برای جزئیات متوجه شده است که “مسیرهای پیاده روی مناطق پیک نیک ها و جاده ها بیشتر بیش از حد رشد با پوشش گیاهی از من تا کنون در آنها دیده می شود.”

دور کمر بالا چاپارل و چمن در برخی از مناطق محبوب تبدیل خاک مسیرهای پیاده روی و جاده ها آتش به تقریبا غیر قابل تشخیص با نوار باریک از خاک, که توضیح می دهد که چرا Berhain Berlain, 34, لس آنجلس, و شریک زندگی خود را دورا, Esteban, 22 “رو از دست رفته در برس برای چند ساعت.”

“مسیرهای پیاده روی نیز سخت تر به صعود نسبت به آخرین باری که من در اینجا بود,” او اضافه شده sheepishly. “که ممکن است به خاطر من نبوده است در خارج از خانه بسیار می بینم.”

تبلیغات

512371-me-neighborhood-community-68-BRV.jpg

کوهنورد در بالا لاس Virgenes دره باز کردن فضا حفظ در روز شنبه.

(Brian van der Brug/لس آنجلس تایمز)

برای حیات وحش, جمعیت کثیری از بازدید کنندگان بسیاری از آنها با سگ با قلاده در ناگهان سیل پارک دره ها و دامنه های مشخص شده یک پایان ناگهانی به یک تاریخی مهلت از معمول جنجال و هیاهو بشریت در سراسر اکوسیستم شهری به skunks coyotes, گوزن, بابکتس و تنها شیر کوه شناخته شده به عنوان P-22.

بسیاری از کوهنوردان در توپ های کلاه و کفش و ماسک به خانه بازگشت و با خاطرات از دیدن کوه بلدرچین آهو و مار در حال حرکت از طریق قلم مو لبه پارک هموار خطوط مسیرهای ناهموار و آتش می شکند. به عنوان اقامت در خانه محدودیت ها برداشته در فاز, اما آرامش را جایگزین له اتومبیل, اتوبوس تور و هلیکوپتر معلق در هوا بیش از علامت هالیوود.

“Coronavirus مستند است به ما یادآوری” پوست گفت: “که ما tramping از طریق اتاق نشیمن از گیاهان و حیوانات است که در اینجا برای اولین بار قبل از آن را احاطه کرده بود یکی از بزرگترین شهرستانها در این سیاره است.”

تبلیغات

در سراسر شهرستان در سانتا کلاریتا cars, ورود به تازگی افتتاح پارکینگ در اد دیویس پارک در Towsley دره تا به حال به تصویب بین یک جفت نئون زرد نشانه یادآوری بازدید به عمل اجتماعی فاصله سایش پوشش صورت در ابتدای مسیر و جمع آوری در گروه.

مونیکا Elcott که غالبا افزایش مسیرهای پیاده روی با شوهرش مودی و سه فرزند جوان نمی فکر می کنم که می تواند یک مشکل.

“با قضاوت بر اساس به نظر می رسد از پارکینگ من فکر می کنم ما قادر خواهید بود برای حفظ فاصله” او گفت:.

نزدیک به سه ده خودروهای به صف شدند تا در خاک زیادی در نزدیکی پارک trailhead اما Elcott گفت: در بسیاری از تعطیلات آخر هفته وجود دارد دو بار به عنوان بسیاری از. پراکنده در اواخر صبح جمعیت او گفت: احتمالا با توجه به گرما و آهسته گسترش اخبار در مورد دنباله را بازگشایی.

تبلیغات

این خانواده تا به حال سعی کردم به پیاده روی آخر هفته گذشته تنها برای پیدا کردن دروازه به پارکینگ قفل شده و دنباله بسته شده است.

“ما سعی کنید با بچه ها. ما دوست داریم برای دیدن طبیعت و آن را نگه می دارد به ما عاقل,” او گفت:. “ما نمی خواهم به در خانه. ما شده ایم quarantining خودمان. ما نوع مانند ” ما نیاز به برخی از درجه.'”

دو کوهنورد خسته یکی با پوشیدن یک ماسک و دیگر با یک دستمال گلدار پایین کشیده در اطراف گردن خود تصادفا دنباله با یک جفت سگ که به نظر می رسید به خصوص هیجان زده بود بازگشایی شد. برای انسان خود را کنترل, که, کاهش یافته است را به نام خود آن را احساس بسیار معمول آخر هفته دوباره.

“درست مثل یک روز معمولی به جز هر کس با پوشیدن یک ماسک صورت” است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر