تبدیل شدن به پادشاه هواکش’ ممکن است در نتیجه غیر منتظره پر

واشنگتن (AP) — به عنوان درخواست برای هواکش از ملی ذخایر به اوج در اواخر ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده آنچه به نظر می رسید مانند یک ادعای جسورانه: دولت خود را ارائه 100,000 در 100 روز.

در آن زمان وزارت بهداشت و خدمات انسانی نشده بود دستور داد هر فن از آنجا شروع COVID-19 همه گیر در ژانویه. اما سوابق نشان می دهد که بیش از سه هفته آژانس درهم به نوبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد به یک واقعیت صرف نزدیک به 3 میلیارد دلار به تحریک ایالات متحده تولید کنندگان به خم کردن دستگاه تنفس در سرعت بی سابقه است.

یک تجزیه و تحلیل از فدرال پیمانکاری داده ها توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد که آژانس در حال حاضر در مسیر به بیش از 100,000 جدید هواکش حدود 13 ژوئیه حدود یک هفته بعد از 100 روز مهلت مغلوب ساختن پیشی جستن اول داد در 27 مارس ،

تا پایان سال 2020 دولت است که انتظار می رود را تحویل حدود 200000 جدید, پنکه, بر اساس AP را بررسی فعلی فدرال قرارداد خرید. که بیش از دو برابر برآورد شده 160,000 هواکش بیمارستان در سراسر ایالات متحده تا به حال قبل از همه گیر.

“ما شد پادشاه هواکش هزاران و هزاران نفر از طرفداران” مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در مارس 29 سخنرانی.

اما در طی ماه گذشته تقاضا برای هواکش کاهش یافته است و حتی به عنوان ایالات متحده مرگ و میر از این رمان coronavirus اتحاد رسید گذشته 75,000. پس از مشاهده غیر منتظره ای بالا نرخ مرگ و میر برای coronavirus قربانیان که قرار شد در هواکش بسیاری از پزشکان استفاده از آنها تنها به عنوان آخرین چاره.

که افزایش غیر منتظره چشم انداز است که ایالات متحده می تواند به زودی غرق در مازاد هواکش به طوری که کاخ سفید در حال حاضر برنامه ریزی برای کشتی هزاران نفر در خارج از کشور برای کمک به تقویت این ویروس در پاسخ دیگر کشورها است.

دانیل آدلمن یک استاد در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار می آموزد که مراقبت های بهداشتی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: دولت ایالات متحده در حال حاضر خرید بیش از دو عدد فن به آن نیاز دارد حتی در بدترین سناریو پیش بینی گسترش COVID-19.

“به نظر می رسد ناهمخوان با این پیش بینی که شما از دیدن” آدلمن گفت: از دولت خرید. “من احتمالا می خواهم به جای آنها سفارش بیش از حد بسیاری به جای سفارش بیش از حد چند.”

استراتژیک ملی ذخایر دولت فدرال را ذخیره اضطراری تجهیزات پزشکی تا به حال در مورد 16,660 هواکش آماده به اعزام در آغاز ماه مارس است. اما به همه گیر تشدید مقامات بهداشتی و فرمانداران در کشورهای با بدترین شیوع ویروس شروع به ابراز نگرانی های که عرضه دستگاه تنفس می تواند اجرا شود به طور بالقوه خروج هزاران نفر از بیماران بدحال نفس نفس زدن برای هوا.

اواخر ماه مارس فرمانداران و اعضای کنگره از هر دو طرف بودند در تماس با رئیس جمهور به ورزش خود اورژانس تحت اقتدار دفاعی و تولید عمل می کنند به زور به شرکت های ایالات متحده به تولید هواکش.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت کرده بود با استناد به جنگ کره-عصر قانون, که کمک های مالی به رئیس جمهور قدرت تنها به طور مستقیم در ایالات متحده تولید صنعتی بحرانی منابع در زمان اضطراری ملی گفت: بخش خصوصی بود پله تا تولید خود را در آن.

اما در مارس 27, مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر داد و البته اعلام کرد که او را به استناد دفاع تولید اقدام به تولید هواکش.

در روز HSS قرار می گیرد و حدود ده سفارشات بزرگ بسیاری از آنها هیچ پیشنهاد قرارداد.

در یک سال معمولی, شرکت های آمریکایی تولید حدود 29,000 هواکش. اگر چند تولید کنندگان داخلی در حال حاضر اعلام کردند که با اضافه کردن اضافی شیفت و استخدام کارگران اضافی به سطح شیب دار تا تولید آن را روشن اضافی صنعتی ظرفیت مورد نیاز خواهد بود به 100,000 واحد توسط رئیس جمهور صورت می گیرد.

در آوریل 8, HHS اعلام آن رسیده بود $489.4 میلیون مقابله با جنرال موتورز برای تولید 30,000 هواکش پایان ماه اوت. HHS سپس دلار اعلام 336 میلیون قرارداد با فورد و جنرال الکتریک به 50,000 هواکش ژوئیه 13.

با فرض اینکه تمام شرکت های خود را برآورده مهلت AP را تجزیه و تحلیل نشان می دهد که ملی ذخایر باید پیش افتادن از 100,000 جدید هواکش در اواسط ماه جولای. آژانس را صرف بیش از $2.9 میلیارد دلار برای 198,890 هواکش تا پایان سال 2020 به طور متوسط به ازای هر واحد هزینه $14,618.

آیا این یک معامله خوب برای مالیات دهندگان ایالات متحده دشوار است برای تعیین دلیل پزشکی سازندگان دستگاه به طور کلی نمی انتشار قیمت های خود را. AP موارد مختلفی که در آن دولت آمریکا خریداری کرده بود مدل های مشابه پنکه قبل از همه گیر. برای مثال پیمانکاری داده ها نشان می دهد که در ماه دسامبر وزارت دفاع خریداری یک واحد قابل حمل ونتیلاتور از Zoll پزشکی برای $12,260.

در آن زمان قرارداد با Zoll HHS است خرید 18,900 از همان مدل برای کمی بیش از $350 میلیون. که با این نسخهها کار به حدود 18,500 هر که خواهد بیش از 50 درصد افزایش از آنچه پنتاگون پرداخت می شود کمتر از پنج ماه پیش.

یک HHS سخنگوی روز جمعه گفت دولت پرداخت شد در مورد $12,100 برای هر یک از ونتيلاتور و این که پول اضافی برای شیلنگ ماسک صورت و سایر لوازم مورد نیاز برای درمان COVID-19 بيمار. این هواکش نیز با یک چرخ پلاستیکی مورد با قدرت پورت که هزینه اضافی $722 هر یک با توجه به HHS.

با حدود 200000 جدید فن های تعیین شده برای تحویل به فدرال ذخایر در پایان سال تهمت است اعلام پیروزی. اما در حال حاضر معلوم نیست که آیا ذخایر جدید هواکش مورد نیاز خواهد بود.

یک سری از مطالعات پزشکی موجب شده است سوالات در مورد اینکه آیا هواکش موثر در صرفه جویی در زندگی بدحال COVID-19 بيمار باعث پزشکان به ارزیابی استفاده از آنها به نفع کمتر فشرده اشکال تنفسی پشتیبانی می کند.

با هواکش یدکی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال حاضر در نظر دارد به کشتی هزاران نفر در خارج از کشور.

“ما در حال دادن هزاران و هزاران نفر از این فن های دور به بسیاری از کشورها که دچار شدت” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. “فوق العاده ای مشکلات بیش از همه. و به طوری که آنها بسیار خوشحال هستیم.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>