کالیفرنیا به آرامی بازگشایی به عنوان فروشگاه های ارائه منظقه وانت. خواهد بود به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار شناور ؟

به عنوان کالیفرنیا گرفت و اول متوسط گام نسبت به بازگشایی آن ویران اقتصاد در جمعه ونیز صاحب فروشگاه لباس هالی Boies بود دقیقا خوش بینانه است.

برخی از کسب و کار مانند او کینی آبوت بلوار فروشگاه, نمک, اجازه داده شد برای بازگشایی — اما فقط برای منظقه وانت.

که ارائه شده یک مشکل برای Boies. او کوچک فروشگاه به فروش می رساند ، چگونه او فکر بودند افرادی که قرار است برای خرید لباس بدون آینده در داخل و تلاش آنها ،

“این عجیب و غریب,” او گفت:. “من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به آن را انجام دهد.”

تبلیغات

زمانی که او دوباره باز جمعه, مرتب کردن بر اساس کسب و کار عملا وجود ندارد و بدون ترافیک پا او متکی هستند.

اولین روز از کالیفرنیا ولرم بازگشایی میان COVID-19 همه گیر شد ملاقات با ترکیبی از هیجان از مردم از جان گذشته برای برخی از حس ظاهر و سردرگمی از مغازه داران و مشتریان تلاش برای حرکت به یک درهم آمیخته از سفارشات از دولت شهرستان و مقامات محلی و همچنین به عنوان چالش های لجستیکی و نه اجازه می دهد مشتریان داخل فروشگاه.

در جمعه, فروشگاه فروش کتاب, موسیقی, اسباب بازی, گل, لوازم ورزشی و پوشاک در میان کسانی که مجاز به بازگشایی برای منظقه وانت تنها مگر اینکه منع توسط سخت تر محدودیت های محلی. تولید کنندگان و تامین کنندگان است که ارائه کالا برای کسانی که کسب و کار نیز اجازه داده شد برای از سرگیری عملیات.

کسب و کار شده اند ماندم, به پس از اواسط ماه مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اجرا ایالت اقامت در خانه که بسته شده اما ضروری کسب و کار. بزرگ بخش از اقتصاد و زندگی عمومی باقی می ماند تعطیل از جمله نظافت شخصی و کسب و کار و ورزشگاه و کلیساها و مراکز و سرگرمی و سالن های ورزشی.

تبلیغات

برخی کوچک-صاحبان کسب و کارهای بحرانی شده است از Newsom را مرحله به مرحله بازگشایی طرح اشاره کرد که فروشگاههای جعبه بزرگ مانند هدف خارج شده و Costco اجازه داده شده به خدمت به مشتریان داخل فروشگاه خود را در حالی که مادر و میآید بسته شده اند و در حال حاضر نمی توانید اجازه دهید مشتریان در.

در سراسر جنوب کالیفرنیا روز جمعه بسیاری از کسب و کارهای کوچک به جای تلاش تداخل پیاده رو, خرید, باقی مانده بسته شده است. دیگر امید خود را از پنجره نمایش خواهد جلب مشتریان و ارسال شده کارکنان شماره تلفن و آدرس ایمیل برای وانت.

رهبران در لس آنجلس و سان فرانسیسکو گفته اند که آنها برنامه را به یک محتاط رویکرد به بازگشایی به دلیل coronavirus باقی می ماند مهم بهداشت عمومی را انتخاب کنید. لس آنجلس اولیه باقی می ماند COVID-19 نقطه داغ در کالیفرنیا با حدود 1500 نفر کشته و بیش از 30 ، 000 موارد تایید شده.

مقامات در سان فرانسیسکواست که محافظه کارانه تر از دیگر مناطق گفت: خرده فروشان مانند کتاب فروشی, گل فروشی ها و فروشگاه های موسیقی خواهد بود که اولین مغازه مجاز به کار با منظقه وانت — اما که نمی خواهد تا آغاز مارس 18.

تبلیغات

سه روستایی Northern California counties — Modoc, ساتر و یوبا سیتی — مبارزه طلبیده Newsom سفارشات و اجازه کسب و کار برای باز کردن در اوایل این ماه. Newsom دولت در روز جمعه هشدار داد که کسانی که در شهرستان ها می تواند از دست دادن فاجعه بودجه اگر آنها مطابق با دستور دولت است.

در ونیز Boies در حال حاضر شده است بی سر و صدا ارائه منظقه وانت به عنوان تا به حال فروشگاه های دیگر در این منطقه است. او تا به حال مشتریان وفادار می دانستند که مارک های او انجام شده و ادامه خرید از او.

“ما در حال انجام آن در حال حاضر,” او گفت:. “چگونه ما قرار است برای زنده ماندن اگر ما تنها یک وب سایت؟”

او مغازه 17 سال پیش قبل از راهب بزرگ Kinney منفجر کرد و GQ magazine آن را به نام “جالبترین بلوک در امریکا است.” او در آنجا قبل از شرکت های زنجیره ای آغاز شده و پس از رسیدن جایگزین mom-and-pop فروشگاه ها و رانندگی تا اجاره قیمت.

تبلیغات

در حال حاضر Boies است که در پشت در اجاره و انتظار برای یک کسب و کار کوچک وام که او امیدوار خواهد آن را پوشش و لوایح دیگر. کسب و کار خود را واجد شرایط نیست برای چک حفاظت برنامه تنها با یک پاره وقت کارمند, او گفت:. برای زنده ماندن تا بسته شدن او راه اندازی یک وب سایت و Instagram صفحه اما پیدا کردن همان مخاطب آنلاین است که او در ابوت Kinney ثابت شده است دشوار است.

او وارد مغازه او حدود ظهر جمعه. سه نفر از دوچرخه سواران با مکث نگاهی به او نمایش پنجره که در آن او تا به حال رنگارنگ اسباب بازی کودکان و دکور خانه. اما آنها فقط می خواستم به می دانم که چگونه روند منظقه وانت کار کرده است. آنها علاقه مند به خرید هر چیزی.

هنوز هم وجود دارد برخی از مردم در آبوت کینی در روز جمعه.

جنیفر آنجلس, 36, سانتا مونیکا آموخته است که clothier هوانورد ملت بود باز برای منظقه وانت از آن Instagram صفحه: بنابراین او تصمیم گرفت تا او را سگ ریس را برای قدم زدن و خرید یک کلاه.

تبلیغات

“من فقط می خواهم برای حمایت از نام تجاری من واقعا دوست دارم” آنجلس گفت.

کورتنی Gillenwater راه رفتن در امتداد بلوار هنگامی که او را دیدم که یک گیاه فروشگاه مجموعه ای از جداول پر از گیاهان در پیاده رو.

“اوه خدای من, آن روز ساخته شده” گفت: Gillenwater یک دکتر بود که داوطلب در نیویورک برای کمک به درمان COVID-19 بيمار. “گیاهان ساخته شده من احساس می کنم بهتر است.”

او نمی خرید هر. اما او گفت: آن را خوب است برای دیدن افراد دیگر است.

تبلیغات

در مهر و موم ساحل مشتریان در Devynn باغ کوچک گل, فروشگاه سپاسگزار قادر به انتخاب کنید تا دسته گل فقط در زمان برای روز مادر. گل آفتابگردان گل های داوودی و succulents به صف شدند تا جلو. این عطر از یاسمن آویزان در هوا. حدود 10 مشتریان با پوشیدن ماسک ایستاده بود در خارج در تلاش برای نگه داشتن فاصله خود.

پشت یک میز در نزدیکی جبهه ورودی یک زن در زمان پرداخت از اسکات Hayter یک زن 34 ساله معلم آموزش و پرورش ویژه که آمده بود با 2 سال دختر قدیمی, کارولین.

“آنها برای مامان” Hayter به او گفت.

فروشگاه گل است Hayter را به محل های مورد علاقه. او پشتیبانی کسب و کار بازگشایی دوباره گفت: مردم نیاز به کار برای مراقبت از خانواده خود را.

تبلیغات

“این یک راه برای مردم را به پرداخت اجاره و رهن,” او گفت: “آخر من چک که آزاد نیست.”

در وایتیر کاترینا emery emery, 37, وارد, اوایل روز شنبه به تهیه هدیه روز مادر در سبد خانواده اش حمام, مراقبت از بدن, فروشگاه, Pour Le Bain که قرار بود برای دو ساعت و نیم.

Pour Le Bain تا به حال جان سالم به در درجه اول در اینترنت و رسانه های اجتماعی ، Emery emery گفت: این فروشگاه در حال حاضر چند وانت سفارشات در صف و انتظار می رود بیشتر به عنوان مشتریان آگاه شد از سیاست.

“این کمک می کند” emery emery گفت: “حداقل تا زمانی که ما می تواند باز کردن.”

تبلیغات

بسیاری از کسب و کارهای دیگر در کنار آنچه که به طور معمول شلوغ Greenleaf خیابان در بالای شهر وهیتیر باقی مانده بسته شده است.

روبن کورتز مدیر Lovell سوابق و نوار در آمریکا, آب گرفتگی شد با تماس های تلفنی هر دو تبریک و اشتباه است.

“من تا به حال احتمالا حدود 20 تا 30 تماس از مردم درخواست من اگر فروشگاه باز بود یا به من گفتن آنها خوشحال بودند و آنها نمی توانند صبر کنید تا فردا هنگامی که آنها در نهایت می تواند راه رفتن در داخل'” گفت: Cortez, 36. “من تا به حال به افرادی که در این فروشگاه نیست باز برای مردم به در آمده اما فقط اجازه می دهد برای وانت.”

هنوز کورتز به حال پنج سفارشات تایید یک ساعت قبل از مغازه خود را به باز جمعه است. او خوشحال بود.

تبلیغات

در سانتا مونیکا سوم خیابان تفرجگاه آرام بود.

صوفیه Dillenberger یک UCLA, دانشجو, صبر در مقابل فروشگاه های اپل اشتباه در مورد این که آیا آن گنجانده شده در نرم بازگشایی.

“من واقعا نمی فهمم چه می گذرد به باز امروز” 29 ساله گفت. “من فقط امیدوار آن را باز کنید.”

او گفت که او فکر فروشگاه اپل اجازه می دهد تعداد محدودی از افراد در داخل اما دیدم تنها یک گارد امنیتی در داخل یک درب قفل شده و نشانه هایی است که خواندن این شرکت در فروشگاه های خرده فروشی “هستند تا اطلاع ثانوی بسته.”

تبلیغات

Dillenberger تا به حال مشکلات با لپ تاپ و امیدوار به کسی که رفع آن به طوری که او می تواند پایان برساند او در کلاس های آنلاین. او نمی خواهید به ارسال آن را برای تعمیر به دلیل آن را بیش از حد طولانی است.

“من نیاز به آن را ثابت و از حق دور” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de