بیش از یک قرن پس از راه آهن و دامداران و شکارچیان مغلوب اجداد خود pronghorn بز کوهی در حال بازگشت به این بی رحم گستره کویر در طول کالیفرنیا — نوادا مرز.

یک عکس از یک مرد تنها و یک حرمسرا از پنج می کند به اشتراک گذاشته شده در دره مرگ را در Facebook صفحه در اواخر ماه آوریل بود و تنها آخرین نشانه این است که آمریکا pronghorn آمریکای شمالی زمین با سرعت قهرمان ممکن است گسترش آن مهاجر محدوده به موهاوی یک بار دیگر از کولر دریاها از حکیم نزدیک به 100 کیلومتر به سمت شمال و شرق است.

“این همه دل تنگی و عذاب هورا!” غیر انتفاعی پارک ملی حفاظت Assn. اعلام کرد به حیات وحش طرفداران در سراسر کشور. “اگر هیچ چیز دیگری, لذت, احساس خوب, عکس و من امیدوارم که شما به خوبی انجام می دهند.”

این pronghorn را با انها در اینجا این است که یک بیت از یک رمز و راز به عنوان بسیاری از گونه های جانوری در حال ساخت آهنگ های بالاتر و کولر ارتفاعات به عنوان آب و هوا گرم. برخی می گویند interloping بز کوهی می تواند خود را در تنگه وخیم یک بار گرمای تابستان پتو پارک.

تبلیغات

تبلیغات

535399-me-pronghorn-antelope-6-BRV.jpg

کالیفرنیا مدیر غیر انتفاعی غربی حوضه پروژه لورا کانینگهام نشسته در میان گلهای وحشی در صحرای موهاوی در نزدیکی شهر بیتی, Nev.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

همراه با عکس جدید پارک مقامات اشاره کرد: “Pronghorn ممکن است برخی از جدیدترین ساکنان به ما پارک! در حالی که در گشت رنجرز به تازگی کشف یک گله از این سریع-footed حیوانات و حداقل یک مرد تنها کاوش در پارک به احتمال زیاد ناشی از مهاجرت شده است که در سال در ساخت.

“در حالی که pronghorn شده اند شاهد در پارک مناسبت برای دو سال گذشته” آنها افزود: “این افزایش حضور خود را نشان می دهد برازنده این موجودات ممکن است در دراز مدت ساکنان دره.”

به تازگی یک گروه از زیست شناسان صبح را صرف عکاسی سازمان حفاظت محیط زیست بود که امنیت یک تازه متولد شده حنایی در پچ کویر اسکراب فقط در شرق پارک شمالی مرزی در نزدیکی شهر بیتی, Nev.

تجزیه و تحلیل اضافی مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا گوزن مانند حیوانات با جلو jutting, سیاه, شاخ هستند ایجاد اقامت در معمولا متروک 3.3 میلیون هکتار پارک. در عین حال خود را در فصل بهار سرمایه گذاری به موهاوی در سال های اخیر باز کردن درب به برخی از سوالات آشکار.

تبلیغات

دقیقا همان جایی که آنها از آینده هستند ؟ آنها کشف باستان مهاجر مسیرهای خشك مربوط توسط پراکنده در کوه ها و فلات و یا ایجاد مسیرهای جدید به مناطقی که خشکسالی و افزایش درجه حرارت ناراحت کننده تعادل ظریف بین زندگی و مرگ برای چنین گونه که بیابان لاکپشتهای و جاشوا درختان است ؟

یک زیست شناس است که پیگیری های اخیر pronghorn سرگردان از Ubehebe دهانه آتشفشانی میدان در نیمه شمالی دره مرگ به صحرا کوچک برگ از شوشون در نزدیکی پارک جنوبی پایان پیشنهاد کرده است پاسخ.

535399-me-pronghorn-antelope-2-BRV.jpg

Pronghorn بز کوهی ممکن است کشف باستان مهاجر مسیرهای خشك مربوط توسط پراکنده در کوه ها و فلات اغوا با گل های وحشی در نزدیکی موهاوی شهر بیتی Nev.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

“Pronghorn دنبال شکوه بوفه باران-تغذیه گلهای گفت:” لورا کانینگهام کالیفرنیا مدیر غیر انتفاعی غربی حوضه پروژه و ساکن بیتی حدود پنج مایلی شرق پارک.

“ما شده ایم گرفتن برخی از شکوفه باعث نامنظم طوفان در ارتفاعات بالاتر از شمال صحرای موهاوی در طول پنج سال گذشته یا بیشتر,” او گفت:. “چیدمان طوفان حوادث, wildflower شکوفه و گزارش pronghorn رؤیت با هم, آن را سخت به فکر می کنم که وجود دارد ممکن است جدید مهاجر الگوهای اتفاق می افتند قبل از چشم ما.”

“به عبارت دیگر” او افزود: “Pronghorn هستند که در يک مرحله از سیج و به صحرا به ناهار خوردن در گل و بهار در شمال موهاوی: [کویر] قاصدک, بیابان, جا سوزنی ها گل پامچال و کویر مدال طلا.”

کاتلین Longshore تحقیقات زیست شناس با بررسی زمین شناسی ایالات متحده نمی خواهد بروید که دور. اما او اشاره کرد که بارش فصلی الگوهای متفاوت است به طور قابل توجهی بیش از این پارک ملی و کلان زیست محیطی عواقب.

آن است که غیر معمول برای غرب بخش هایی از پارک را به وضعیتی در اواخر زمستان طوفان که تغییر چشم انداز ناهموار با لایه های گل و لای و سنگ و تازه کردن کل چشم انداز با فرش چمن و گلهای وحشی.

“ما می توانیم تست لورا نظریه” Longshore پیشنهاد شده توسط مستند حرکات اعضای یک pronghorn جمعیت در نوادا امنیت ملی, سایت حدود 50 مایلی شمال شرقی دره مرگ را خط مرزی که به تازگی مجهز به ردیابی بست.

“آنها در حال رفتن به چسبیدن به اطراف در صحرا بسیار طولانی. موهاوی یک محل دشوار برای pronghorn در تابستان.”

کاتلین Longshore تحقیقات زیست شناس با بررسی زمین شناسی ایالات متحده

تبلیغات

“نباید آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا برخی از pronghorn تا جنوب دورتر از آنچه باید باشد ممکن است سرگردان که نوادا امنیت سایت گله به فهرست زمین که greened تا پس از طوفان های فصلی,” او گفت:.

در هر صورت او افزود: “آنها در حال رفتن به چسبیدن به اطراف در صحرا بسیار طولانی. موهاوی یک محل دشوار برای pronghorn در تابستان.”

پت کامینگز یک بازی زیست شناسی با بخش نوادا حیات وحش موافق است. “اگر کسانی که حیوانات ندارد و یک منبع آب ایستاده و آنها در حال رفتن به در یک ترشی,” او گفت:. “در دره مرگ این حزب است در ماه ژوئن است.”

بالاترین دمای ثبت شده در این سیاره بود در دره مرگ در 10 ژوئیه 1913 — 134 درجه است.

پارک مرکزی در کوره نهر 190 پا زیر سطح دریا است. در نزدیکی Badwater در 282 متر زیر سطح دریا است که در پایین ترین نقطه در نیمکره غربی است. در تابستان روزها برخی از بازدید کنندگان کرک تخم مرغ وجود دارد و فقط به تماشای آنها را سرخ در گرما سهوا ایجاد مشکلات برای پارک کارکنان با جذب کویوتس.

535399-me-pronghorn-antelope-11-BRV.jpg

یک pronghorn بز کوهی مکث در حالی که غذا خوردن وحشی در امتداد یک بزرگراه که در آن گاو یک بار قرق در نزدیکی موهاوی شهر بیتی, Nev. “Pronghorn دنبال شکوه بوفه باران-تغذیه وحشی” گفت: کالیفرنیا مدیر غیر انتفاعی غربی حوضه پروژه لورا کانینگهام.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

دانشمندان می گویند pronghorn تکامل یافته در آب و هوای سردتر زمانی که نیمکره غربی بود و به آمریکا یوزپلنگ و به منظور زنده ماندن آنها را توسعه فوق العاده تجهیزات بقا — سرعت و دید. هنگامی که تهدید pronghorn شده اند که با سنجش زمان در انفجار از 60 مایل در ساعت نه پوشش را اجرا کنید اما برای فضاهای باز.

قبل از اینکه به سوی غرب گسترش حدود 40 میلیون pronghorn ساکنان مرتع و بیابان و درمنه آپارتمان از غرب آمریکای شمالی از کانادا چمن زار به شمال مکزیک است. در اوایل قرن 20 تعداد آنها شده بود کاهش یافته و به کمتر از 20,000.

دیگران وزن تا 150 پوند می کند حدود 90. از زمین به شانه های آنها ایستاده حدود 36 اینچ بالا. Pronghorn زیادی چشم است که بیرون از جمجمه دادن آنها در یک میدان دید بیش از 300 درجه است.

تبلیغات

قبل از اواسط قرن 19 pronghorn پرسه می زدند تپه ها و flatlands از سن فرناندو, San Gabriel, بز کوهی, پرریس و مورنو دره و بالدوین تپه. در کتاب خود “در اینجا پرسه می زدند بز کوهی” Glenn A. حل و فصل نقل دره آنتلوپ پیشگام John D. کاوینگتن (1867-1949):

“وقتی که من یک پسر 30 کابوی ها و خودم ساخته شده و تعداد یک روز و شمارش به عنوان نزدیک به عنوان ما می تواند 7,000 بز کوهی.”

535399-me-pronghorn-antelope-7-BRV.jpg

کویر قاصدک ها و صحرا جا سوزنی ها فرش یک منطقه آباد توسط pronghorn بز کوهی در نزدیکی موهاوی شهر بیتی, NV.

(Brian van der Brug/لس آنجلس تایمز)

در سال 1906 کتاب “کالیفرنیا پستانداران” فرانک Stephens نوشت: “در سال 1877 من دیدم دو ده بز کوهی در نزدیکی پرریس. در سال 1878 من دیدم یکی در نزدیکی رودخانه. امروز [1906] بسیار کمی وجود دارد که در جنوب شرقی کالیفرنیا.”

در حال حاضر pronghorn پیوست کوچک اما لیست در حال رشد از حیوانات بازپس باستان ثابت و بدون کمک از پرهزینه و اغلب بحث برانگیز دولت فدرال و دوباره پروژه. در میان آنها گرگ در شمال کالیفرنیا جنگل ها و اقیانوس آرام ماهیگیران قرمز روباه و wolverines چسبیده به زنده ماندن در سرما دامنه های شیب دار سیرا نوادا برد.

مشابه از طریق دوربین دوچشمی در سازمان حفاظت محیط زیست رژيم وحشی در نزدیکی جایی که او بچه مخفی شده بود, حرکت در چمن و صحرا درختچه از شکارچیان کانینگهام mused به هیچ کس به ویژه در “آیا آن را نمی بزرگ برای دیدن نوزاد pronghorn گرفتن اولین گام خود را در دره مرگ?”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de