حتی به عنوان stay-at-home سفارشات سهولت معترضان می گویند این کافی نیست

حتی به عنوان اولین آخر هفته آرام coronavirus محدودیت در کالیفرنیا آورده و مردم را به پیاده روی مسیرهای پیاده روی در پارک ها و سواحل برخی از معترضان به خیابان ها ریختند استدلال می کنند این کافی نیست.

تغییر در محدودیت های آمده در میان جدید یادآوری است که این ویروس هنوز هم یک تهدید عمده.

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز شنبه گزارش داد 1,011 جدید کروناویروس موارد و 44 مرگ و میر ناشی از هل دادن تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر به بیش از 1500.

مقامات می گویند, آن را بسیار مهم برای ادامه تمرین فیزیکی فاصله و مکرر شستن دست ها و کسانی که مسن تر هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی باید همچنان به ماندن در خانه.

تبلیغات

“اگر شما در خارج و در مورد آخر این هفته لطفا به هر احتیاط از آنجا که هر یک از ما حتی اگر ما بیمار می تواند با آلوده COVID-19 و قادر به آلوده کردن دیگران” فرر گفت شنبه.

که شامل اقامت شش فوت دور از دیگران و با پوشیدن چهره و پوشش اگر دیگران در نزدیکی شما هستند, او گفت:.

“این اقدامات بسیار مهم” فرر گفت: “همانطور که ما در آغاز سفر از بهبود به طوری که ما اصلا خودمان را با افزایش بزرگ در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر است که ما نیاز به reinstitute محدودیت.”

حدود 1500 نفر از تظاهر کنندگان تبدیل شده تا روز شنبه در هانتینگتون بیچ, پلیس شهر سخنگوی آنگلا بنت گفت. آنها به نام دولت و ملت به طور کامل بازگشایی — هر دو از لحاظ اقتصادی و اجتماعی و اعتراض احتیاطی که اجرا شد به کاهش گسترش این رمان coronavirus.

تبلیغات

برخی از تظاهرکنندگان رقصید به آهنگ ها مانند باب مارلی “Get Up Stand Up” و پیچ خورده خواهر “ما نمیخوایم آن” در مقابل اسکله.

جی اسمیت از توستین گفت: این دومین بار است او آمده بود به هانتینگتون بیچ برای اعتراض. او با انگیزه برای انجام این کار از آنجا که او گفت: 1st متمم آزادی شد دور گرفته شده است.

وی سه فرزند و یکی از دختران خود را برگزار می شود نشانه آن است که جلب توجه به آزادی دین و بیان و مطبوعات و همچنین به عنوان حقوق به مونتاژ و به درخواست دولت برای جبران نارضایتی.

اسمیت نشان داد که اولویت او برای باز کردن کلیساها.

تبلیغات

“ما امیدواریم که اول از همه کلیساها باز کنید چون شبان نیاز به رهبران در امریکا که بحث در مورد نه تنها از آزادی های ما در امریکا, اما ما آزادی از گناه” اسمیت گفت. “وجود دارد یک بدتر ویروس است که در خارج وجود دارد در حال حاضر بسیاری از افراد در مورد نمی دانم و این ویروس یک ویروس گناه است که کشتن مردم نه تنها جسمی بلکه تا ابد.

“این شبان نیاز به باز کردن کلیساها و پررنگ باشد. شبان چه شروع به کمک امریکا و آنها نیاز به رهبران در حال حاضر و دوباره.”

کریس جوان از گراهام همچنین گفت که او می خواست برای بازگشت به کلیسا. “من نمی توانید به رفتن به کلیسا در حال حاضر” جوان گفت: “و من رفتن به کلیسا هر یکشنبه. من عبادت وجود دارد و من نمی توانم در حال حاضر, بنابراین این نوع سخت است.”

در ضمن پارک مسیرهای پیاده روی و گلف دیدم مردم با شور و شوق بازگشت.

تبلیغات

بازگشایی گریفیث پارک مسیرهای شنبه نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای هکتور سروانتس 35 ساله ماشین آلات و کوهنورد مشتاق که گفت: “پس از سه ماه در خانه در مستند من شروع به احساس می کنم مثل یک برده در زندان اجرا شده توسط میکروب خطرناک.

“در نهایت به خارج از منزل دوباره” وی افزود: راه رفتن در امتداد سایه کشش ورمونت خیابان شلوغ با همکار کوهنورد “است مثل این است که مجموعه رایگان است.” هر چند مسیرهای پیاده روی در حال باز کردن جاده ها به پارک گریفیث, باقی مانده بسته به ترافیک.

نزدیک پورشه o’neil, 63, یک اجرایی در استودیو والت دیزنی در Burbank شد با بهره گیری از هفت مایل پیاده روی. او دیده بود دو گوزن در یک بیشه ای از درختان بلوط که در آن بلوط woodpeckers flitted در میان شاخه های.

“کسانی که دیر شد شاد و زیبا و بدون مراقبت در جهان است,” او گفت:. “و کوهنورد بودند احترام. همه oohed و aahed از فاصله احترام. هیچ کس با عجله به سمت آنها با دوربین های دیجیتال. آن بوده است که نوع یک روز فوق العاده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>