ممنون کوهنورد بازگشت به پارک گریفیث: ‘مثل بودن مجموعه رایگان’

پورشه o’neil هدر رفته هیچ زمان رفتن به پارک گریفیث با بهره گیری از هفت مایل پیاده روی صبح روز شنبه که برجسته طبیعی مناظر و صداها را از جمله دو گوزن مرور در یک بیشه ای از درختان بلوط در حالی که بلوط woodpeckers flitted در میان خود gnarled شاخه.

“کسانی که دیر شد شاد و زیبا و بدون مراقبت در جهان است,” او گفت:. “و کوهنورد بودند احترام. همه oohed و aahed از فاصله احترام. هیچ کس با عجله به سمت آنها با دوربین های دیجیتال. آن بوده است که نوع یک روز فوق العاده است.”

لس آنجلس مقامات بازگشایی مسیرهای پیاده روی و گلف با محدودیت صبح روز شنبه. پوشش صورت نیاز در پارکینگ trailheads و دیگر مناطق شلوغ; کوهنورد ملزم به پوشیدن آنها را در مسیرهای پیاده روی تنها اگر آنها قادر به نگه داشتن شش پا جدا از دیگران. در برخی از مکان های, vest-پوشیدن پارک مانیتور خواهد شد نگه داشتن یک چشم را برای انطباق.

شهرستان مسیرهای همچنین بازگشایی این آخر هفته به غیر از Runyon دره عمیق و باریک, که باقی می ماند بسته شده است.

تبلیغات

بازگشایی گریفیث پارک مسیرهای شنبه نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای هکتور سروانتس 35 ساله ماشین آلات و کوهنورد مشتاق که گفت: “پس از سه ماه در خانه در مستند من شروع به احساس می کنم مثل یک برده در زندان اجرا شده توسط میکروب خطرناک.”

“در نهایت به خارج از منزل, دوباره,” او اضافه trudging پایین سایه کشش ورمونت خیابان شلوغ با همکار کوهنورد “است مثل این است که مجموعه رایگان است.” جاده به پارک گریفیث, باقی مانده بسته به ترافیک.

بن Peeler, 61 حرفه ای جراحی-نوازنده گیتار با یک چشم مشتاق برای جزئیات متوجه شده است که “مسیرهای پیاده روی مناطق پیک نیک ها و جاده ها بیشتر بیش از حد رشد با پوشش گیاهی از من تا کنون در آنها دیده می شود.”

دور کمر بالا چاپارل و چمن در برخی مناطق تبدیل به محبوب مسیرهای پیاده روی و جاده ها آتش به تقریبا غیر قابل تشخیص با نوار باریک از خاک, که توضیح می دهد که چرا Berhain Berlain, 34, لس آنجلس, و شریک زندگی خود را دورا, Esteban, 22 “رو از دست رفته در برس برای چند ساعت.”

تبلیغات

“مسیرهای پیاده روی نیز سخت تر به صعود نسبت به آخرین باری که من در اینجا بود,” او اضافه شده sheepishly. “که ممکن است به خاطر من نبوده است در خارج از خانه بسیار می بینم.”

برای حیات وحش, جمعیت کثیری از بازدید کنندگان بسیاری از آنها با سگ با قلاده در ناگهان سیل پارک دره ها و دامنه های شنبه مشخص شده یک پایان ناگهانی به یک تاریخی مهلت از معمول جنجال و هیاهو و جغ بشریت در سراسر اکوسیستم شهری است که به skunks coyotes, گوزن, بابکتس و تنها شیر کوه شناخته شده به عنوان P-22.

بسیاری از کوهنوردان در توپ های کلاه و کفش و ماسک به خانه بازگشت و با خاطرات از دیدن کوه بلدرچین آهو و مار در حال حرکت از طریق قلم مو لبه پارک هموار خطوط مسیرهای ناهموار و firebreaks. به عنوان اقامت در خانه محدودیت ها برداشته در فاز, اما آرامش را جایگزین له اتومبیل, اتوبوس تور و هلیکوپتر معلق در هوا بیش از علامت هالیوود.

“Coronavirus مستند است به ما یادآوری” پوست گفت: “که ما tramping از طریق اتاق نشیمن از گیاهان و حیوانات است که در اینجا برای اولین بار قبل از آن را احاطه کرده بود یکی از بزرگترین شهرستانها در این سیاره است.”

تبلیغات

تدریجی بازگشایی مناطق تفریحی می آید به عنوان دولت حرکت می کند به آرامی به یک بهبود اقتصادی طرح. برخی از کسب و کار اجازه داده شد برای بازگشایی, برای منظقه وانت, خدمات, جمعه, اولین گام در کاهش اقامت در خانه محدودیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>