دبیرستان هنرهای نمایشی تعطیل شد, توسط coronavirus. آن را از خط خارج دانشجويان مشاغل?

در داخل یک چوب paneled اتاق کریس شکارچی نشسته راست, دست های خود را معلق در هوا بیش از یک صفحه کلید. حدود 25 نفر از دانشجویان opera شرکت در لس آنجلس دبیرستان برای هنر شناخته شده به عنوان LACHSA پرداخت توجه به همکاری مدیر فروش آنها را از طریق یک نمونه کلاس گرم کردن: آنها ایستاده استنشاق عمیق و اجازه دهید صدای خود را پر از هوا است.

معمولی به جز آنها تنظیم از طریق زوم. مانند مدارس سراسر کشور LACHSA است بسته به سرعت گسترش COVID-19 بنابراین آموزش در حال وقوع است آنلاین در دانشجويان اتاق نشیمن و یا در جدول اتاق ناهار خوری.

“هر کسی که می خواهید به سعی کنید که مقیاس؟” شکارچی می پرسد تکیه به دوربین با لبخند. سکوت.

“من آن را انجام دهید” داوطلبان یک دانشجو در این قبل از تمرین گرم کردن برای یک اپرا که دیگر نمی تواند اتفاق می افتد آن را به عنوان برنامه ریزی شده بود با تمام بازیگران از دانش آموزان به روی صحنه قبل از مخاطبان زنده است.

تبلیغات

تبلیغات

استعداد نشان می دهد, هنر, نمایشگاه, مسابقات رقص, کنسرت و تئاتر productions است که دانش آموزان در سراسر کشور بوده است به گونه ای خستگی ناپذیر آماده سازی قبل از همه گیر در حال حاضر لغو شده است برای سال تحصیلی. به عنوان یک نتیجه, رسانه های اجتماعی شده است, آب گرفتگی با دانش آموزان و اجرای برنامه های مجازی با مخاطبان است. بیش از 1.3 میلیون یوتیوب بینندگان و 1 میلیون Facebook کاربران تماشا Chino Hills High مجلسی خوانندگان انجام “بیش از رنگین کمان” از منطقه مدرسه کرال جشنواره نامیده می شد ، تیم اول دانشگاه یا دانشکده mariachi نوازندگان از تگزاس رم دبیرستان به صورت جداگانه ثبت شده خود را بازی خود را بخشی از “ال Relampago,” همزمان این فیلم را به اشتراک گذاشته و آن را در رسانه های اجتماعی. و نوازندگان جوان از این اتحاد خارج منشور آکادمی در شهر اورگان سنگ., در زمان خود سازهای زهی به بیشتر خالی میدان تایمز از برنامه ریزی عملکرد در کارنگی هال نیویورک لغو شد.

در عین حال برای دانش آموزان LACHSA و مدارس دیگر است که تخصص در رقص و تئاتر و موسیقی, سینمایی و هنرهای تجسمی خود را از دست اجرای فراتر از ناامیدی از قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن کار خود را با خانواده و دوستان است. هنر بعد از همه هستند نه انتخابی برای آنها اما بالقوه مشاغل.

Estefani لوپز تازه وارد در لس آنجلس دبیرستان برای هنر. قبل از همه گیر او تبدیل بیش از سه ساعت از کنار رودخانه به شرق L. A. در یک روز معمولی. SUBSCRIBE FOR MORE VIDEOS AND NEWS
http://www.youtube.com/subscription_c…
https://www.latimes.com/subscription بیایید در تماس باشید:
Facebook ► https://www.facebook.com/latimes
توییتر ► https://twitter.com/LATimes
Instagram ► https://www.instagram.com/latimes

همچنین: زندگی مشتاق خواننده در LACHSA در روز coronavirus لغو همه چیز

هنرهای نمایشی مدارس مانند LACHSA در محوطه Cal State لس آنجلس و رامون C. Cortines دانشکده هنرهای تجسمی و نمایشی (غیررسمی به نام Grand هنر دبیرستان) در مرکز شهر لس آنجلس را تبدیل به یک خط لوله برای بسیاری به این هنر و سرگرمی جهان است. آنها با ارائه دقیق و جامع آموزش که در آن معماران و طراحان جوان توسعه استعدادهای خود را برای یک شانس برای حضور نخبگان conservatories زمین کنسرتهایی در هالیوود و یا تحقق بخشیدن به رویاهای خود را از نمایشی در برادوی است.

تبلیغات

برخی از 30 را نشان می دهد و اجرای پرتاب شد و به برزخ پس از LACHSA بسته در ماه مارس به دلیل همه گیر می گوید: مدیر جان Lawler. در میان آنها بود “قرن 21 نسخه” از “داستان وست ساید” یک تولید با بودجه بیش از 80.000 دلار است که شامل بیش از 80 نفر از جمله 50 اعضای بازیگران, 30 ارکستر دانش آموزان به علاوه یک مرحله مدیر و پشت صحنه خدمه.

LACHSA dressing room for “Jesus Christ Superstar”

ارشد Metzli Solorzano در تاریخ ایمانی Preyor و دوم Margaux گیبسون پایان مو و آرایش خود را قبل از Los Angeles County High School of the Arts’ قبل از همه گیر لباس تمرین عملکرد سنگ-opera موسیقی “عیسی مسیح سوپراستار” در روز جمعه, دسامبر. 6, 2019.

(گابریلا Angotti-جونز / لس آنجلس تایمز)

حتی اگر مدرسه شده بود مجاز به بازگشایی در مه, Lawler می گوید در یک مصاحبه تلفنی “هیچ راهی وجود دارد ما در حال رفتن به دریافت آن اجرای برنامه در. آن را فقط ممکن نیست.”

حتی پس از Lawler می گوید: “peopleare افزایش به مناسبت هر دو دانش آموزان و معلمان و در راه خنده دار این است که مرتب کردن بر اساس شنود گذاشته به روح خلاق خود را از آنجا که آنها در حال آمدن است تا با راه هایی برای انجام و تمرین و برای همکاری و حتی از این مکان از راه دور”

دانش آموزان در هنرهای تجسمی طرح به نمایش گذاشتن هنر خود را در رسانه های اجتماعی و گالری آنلاین. تاپیک بحث در هنرهای سینمایی وزارت بچه ها کنار هم قرار دادن یک فیلم مستند از فردی فیلم شرح زندگی خود را در حالی که آنها در خانه است. اپرا زنده شرکت “رومئو و ژولیت”الهام گرفته نشان می دهد جایگزین شد با یک ویدیو ضبط شده عملکرد “همه رایگان است.”

و موسیقی گروه تئاتر است که در حال حاضر در حال تمرین برای نسخه مجازی از آن بزرگ “داستان وست ساید” تولید. کوتاه مونتاژ موسیقی ضبط با رنگ سبز نمایش از ایمنی از همه خانه ها اتفاق خواهد افتاد مارس 22.

زمانی که LACHSA ارشد الندرا سانتوس برای اولین بار متوجه شدم که او و همسالان خود ممکن است مجبور به انجام “داستان وست ساید” بدون مخاطب او باشم ،

LACHSA senior Alondra Santos rehearsing “West Side Story”

الندرا سانتوس ارشد در لس آنجلس دبیرستان هنر, تمرین برای نقش ماریا با اعضای بازیگران “داستان وست ساید” قبل از مدارس بسته شد با توجه به COVID-19 بحران است. برنامه ریزی شده $80,000 تولید را درگیر برخی از 80 نفر را بکشید. کوتاه تر ضبط عملکرد راه اندازی خواهد شد مارس 22.

(جسیکا چن / لس آنجلس تایمز)

“این نه تنها به من رسید اما آمار کل موسیقی تئاتر تولید سخت فقط به این دلیل وجود دارد بسیار دقیق امتحانات ابتدائی برای این نمایش می گوید:” سانتوس که نقش سرب از ماریا در موسیقی عاشقانه. “هر فرد در این تولید رقصنده های خوانندگان منجر کوسه ها همه ما قرار داده بسیار با خون و عرق و اشک را به این تمرین ،

تبلیغات

اریکا رابسون LACHSA صندلی های موسیقی تئاتر تأکید دانش آموزان کار سخت و فداکاری است. آنها شروع تمرین چند تعطیلات آخر هفته در ماه اکتبر او می گوید: ژانویه توسط آنها تمرین در کلاس سه روز در هفته چهار ساعت شبانه روز شمارش نیست ساعت اضافی آنها را در خانه.

472701_la-et-lachsa-opera-show_3566.jpg

دانش آموزان انجام نهایی لباس تمرین “When You Wish Upon a Star” در لس آنجلس دبیرستان برای هنر در 15 نوامبر سال 2019.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

“ما کاملا چند سالمندان در ما نشان می دهد” رابسون می گوید: “پس ما نمی خواهیم برخی از نوع عملکرد است.” برای سالمندان, او می افزاید: آن را “بسیار تلخ و شیرین. من فکر می کنم این سخت ترین زمان برای آنها در نهایت گرفتن نقش های خاصی است که آنها می خواستند به بازی و گرفتن نیست به انجام این کار است. من مطمئن هستم که وجود واقعی غم و اندوه برای آنها است.”

“در پایان روز شما نسبت به چیزی که خود را در عملکرد نهایی. که انجام شده است در مقابل مخاطب و تغذیه خود واکنش تغذیه کردن چهره خود را. صحنه وجود دارد و برخی punchlines که مخاطبان نیاز به واکنش نشان می دهند و این چیزی است که شما خوراک به عنوان یک بازیگر و یک مجری. آن هم از نوع فقط مکیده” او می گوید: “دانستن که من که قرار بود به صورت.”

LACHSA student Archer Isaacson goes through a final dress rehearsal of “When You Wish Upon a Star.”

برای یکی از نشان می دهد انجام شده توسط دانش آموزان در LACHSA قبل از همه گیر کماندار آیزاکسون می رود از طریق یک نهایی لباس تمرین “When You Wish Upon a Star” در 15 نوامبر سال 2019.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

هنرهای سینمایی و ریاست جمهوری ایالات متحده محقق در هنر کسیکه Dusan قهوه ای, 18 است تلاش برای نگه داشتن غم و اندوه در خلیج. این LACHSA ارشد آماده به ساقه خود 35 دقیقه فیلم پایان نامه — یک دوره قطعه او می خواهم مشغول به کار در پس سال اول — هنگامی که مدرسه تعطیل شد.

“من نمی خواهد این شانس را به ساقه که” او می گوید: بیش از تلفن. ارشد خود را سفر به 2020 South by Southwest جشنواره نیز لغو شد که لطمه می زند چرا که او در حال حاضر ساخته شده تاخت و تاز به هالیوود به عنوان یک بازیگر — او اخذ شده است تلویزیون بخش هایی از او در مدرسه ابتدایی بود و نقش مهمی را در Jackie Robinson فیلم “42” به عنوان یک جوان اد چارلز که در یکی از سریال های روز دنیا-برنده “معجزه متس” از سال 1969 — اما او می خواهم به عنوان یک فیلمساز نیز هست. علاوه بر این او شگفتی در مورد آزادی تاخیر “Ma Rainey سیاه پایین” یک فیلم تولید شده توسط دنزل واشنگتن که در آن قهوه ای شد بازیگران در کنار ویولا دیویس و Chadwick Boseman.

Kids’ Choice Awards 2014

LACHSA دانشجو Dusan قهوه ای است که بازیگری از مدرسه ابتدایی در Nickelodeon Kids’ Choice Awards در سال 2014 که سال او شروع به ابراز AJ در نیک جونیور نشان می دهد “Blaze and the Monster Machines.”

(فریز Harrison / گتی ایماژ)

در Bravo پزشکی آهنربا دبیرستان در بیل هایقتس, Shahana احمد بود دست و پنجه نرم کردن با احساسات مشابه.

18-year-old ارشد شد, تمرین برای آینده پپ رالی و بازی productions قبل از لس آنجلس Unified School District که در خدمت بیش از نیم میلیون دانش آموزان, اعلام تعطیلی مدارس.

تبلیغات

“ما تمرکز بر روی یک بازی در مورد دبیرستان تجربه” تمرین تا هشت ساعت در هفته شروع تقریبا دو سال پیش می گوید: احمد از بازی مدیر و cowriter.

“محیط زیست در تئاتر خوب است چرا که شما یک مقدار زیادی از صداها با هم و هر کس کار بر روی این پروژه سرد و این احساس واقعا عالی و من احساس کردم که همه ما همگام با چشم انداز” احمد می گوید. “بدون این که به نگاه به جلو به کار کردن در هر روز آن را می سازد روز بسیار عبوس است.”

Chorale students from Grand Arts, Ramon Cortines School of Visual Performing Arts

دانش آموزان از Grand هنر رامون Cortines مدرسه بصری هنرهای نمایشی دریافت آخرین لحظه دستورالعمل از مدیر موسیقی را به خود جلب کرد لوئیس قبل از آنها انجام در تعطیلات کرال کنسرت در بانوی ما ملکه آنجلس کلیسا در 6 دسامبر 2019.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

اما او احساس خوش بینانه در مورد ماموریت جدید که جایگزین آن: آنها در حال خواندن ویرجینیا Grise را “بلو” و وظیفه هستند با نوشتن چگونه آنها می خواهم به زندگی دو عنصر از بازی تولید می شود آن را صدا و یا نور با نمونه.

هنوز هم برخی از براوو دانش آموزان به انجام قبل از بسته شدن البته در یک محیط مختلف و به یک مقدار کوچکتر مخاطبان است. زمانی که مدیران تایید کرد که سالانه نشان دادن استعداد بود به نام خاموش, موسیقی, معلم, ماریو Leal تبدیل کلاس درس خود را به یک کنسرت موسیقی راک است.

قبل از مدارس بودند توقیف طراحی آموزان در میوود مرکز برای غنی شده مطالعات آهنربا (MaCES) ایجاد شد آثار هنری که خطاب مسائل اجتماعی یک پروژه در همکاری با Kathy موزه غرب آمریکا. با کمک هنر خود را معلم سونیا هانسون طرح بود به معاون کشیش بخش یک نمایشگاه به نام هنر و فعالیت و نمایش آن در مدرسه در اواسط ماه آوریل است.

اما همه از آن لغو شد.

“بچه ها می پرسید که ما می رویم به نمایش هنر وجود دارد و دانش آموزان گفت که آنها در زمان من کلاس طراحی به طور خاص برای این واحد پس وجود دارد بسیاری از ناامیدی می گوید:” هانسون که همچنین صندلی های بصری و هنرهای نمایشی وزارت. “اما من فقط گفتن آنها ‘هنر خود را نشان داده خواهد شد. این یک موضوع از زمان, اما ما در حال رفتن به پیدا کردن برخی از راه.'”

Daniela Olmedo artwork

Daniela Olmedo یک تازه وارد در میوود مرکز برای غنی شده مطالعات آهنربا (MaCES) کاوش او السالوادور و آمریکا هویت او را برای مدرسه هنر پروژه. “در آثار هنری دختر است پرچم در چشم او نشان می دهد که این دو کشور را که در او است از آنجا که چشم شناخته شده به پنجره به روح” او نوشت: در بیانیه هنرمند.

(Daniela Olmedo )

تبلیغات

Estefania اولل یک تازه وارد در MaCES شد زیرپا تا هشت ساعت در هفته بر روی پروژه هنر در کلاس های بعد از مدرسه و گاهی اوقات در تعطیلات آخر هفته.

“هنگامی که من شنیده ام [هنر نمایشگاه] قرار بود به تعویق افتاد من ناراحت شد چون همه ما صرف زمان زیادی در هنر ما و همه ما به دنبال به جلو به آن” او گفت: در یک ایمیل. اما او هنوز هم کار بر روی آن را در خانه او گفت: “از آنجا که من احساس متعهد به اتمام آن است.”

زمانی که تونی بازیگر برنده Laura Benanti شنیده از مادر او یک معلم صدای مورد لغو نشان می دهد با توجه به همه گیر او احساس برای هنرمندان جوان است. “اگر من به عنوان یک فرد بالغ رشد هستم مبارزه از طریق این من تنها می تواند تصویر آنچه در آن احساس می کند مانند یک فرد جوان می گوید:” Benanti, که همچنین تا به حال کنسرت های مختلف به تعویق افتاد به دلیل coronavirus.

بنابراین او تصمیم به انجام کاری درباره آن. در مارس 13, او دعوت آموزان بالا برای ارسال ویدئوها از خود در توییتر آواز خواندن اعداد از خود را لغو موزیکال و نشان می دهد.

“اگر شما به دنبال به جلو به چیزی تمام طول سال های طولانی و قرار دادن همه از عشق و علاقه به آن و سپس آن را از شما گرفته شده و می ترسم که فقط زیادی برای مقابله با” او می گوید: در یک ایمیل. پاسخ قاطع بود با هزاران نفر به اشتراک گذاری ویدئوها و فیلم نشان می دهد که لغو و یا به تعویق افتاد تنها یک بار اتفاق افتاده است.

اما در این زمان نامشخص شور و قلب این جوان با استعداد هنرمندان الهام بخش او. و آنها به او امیدواریم.

“[T]o ببینید چقدر لذت آن را آوردن به مردم در زمان تاریک است. آن را می سازد من احساس می کنم ما در حال رفتن به از طریق این” Benanti می گوید.

“احساس می کنم که ما شده ایم زندگی در این دنیای مجازی و جالب است که در حال حاضر که ما باید به دور ماندن از هر یک از دیگر, ما درک می کنیم چقدر ما در واقع می شود با هم. ما به دنبال جامعه و این بچه ها در حال ارائه است.”

تبلیغات

https://www.latimes.com/entertainment-arts/story/2020-05-10/coronavirus-prom-canceled-day-in-life-performing-arts-high-school-student
در عین حال حتی با دانش آموزان در ارتباط با کلاس های خود را و پیدا کردن راه هایی برای به اشتراک گذاشتن استعداد خود را آنلاین بسیاری از آنها از دست رفته فرد در تعامل با معلمان خود را. LACHSA ارشد و ترومبون بازیکن Gael سانچز Tizo, مثلا, بود, تمرین برای چند نشان می دهد از جمله بهار سالانه کنسرت ارکستر است که در آن او و حدود 60 نفر دیگر در کلاس های خود آماده می شدند برای انجام Antonín dvorak آمریکایی را Symphony No. 8.

آنها هنوز هم در حال تمرین تقریبا اما Tizo احساس می کند او را از دست می دهد حیاتی راهنمایی از معلم موسیقی او. “پس از من به عمل در خانه, گاهی اوقات من می توانم بگویم آنچه که من نیاز به بهبود. … زوم خوب است اما به دلیل وجود بسیاری از reverb استفاده, موسیقی برای تلفن های موبایل متفاوت است. آن را سخت به بگویید اگر شما در حال انجام آن را درست یا غلط است. آن را سخت برای دریافت بازخورد.”

LACHSA student Gael Sanchez Tizo

Gael سانچز Tizo ارشد در لس آنجلس دبیرستان برای هنر نقش خود ترومبون در خانه اش در اواسط شهر.

(Gael سانچز Tizo )

هر چند 17 ساله قصد دارد به مطالعه پرستاری او هنوز دنبال یک موسیقی جزئی و او احساس می کند که انجام نشده در مقابل مخاطب است که یک فرصت را از دست داد. “این نشان می دهد ما انجام شد من هرگز آنها را انجام داده,” او می گوید. “من قصد ندارم به آن را به نگاه به عقب به زمانی که من مسن تر است.”

در رامون C. Cortines ارشد امانوئل Yoque آماده برای بزرگترین نقش خود را در دبیرستان حرفه موسیقی زمانی که مدرسه بسته شد: این 17 ساله از جنوب L. A. فرود آمد سرب در موسیقی بازی “اجاره” به عنوان تام کالینز بخشی او تمرین تا 15 ساعت در هفته است. در بالا از آن سفر به خلیج مانتری و سان فرانسیسکو با مدرسه خود را بالا مجلسی و آواز جاز کر لغو شد. و نشان می دهد او در حال آماده شدن برای با مرکز هنرهای نمایشی Colburn مدرسه که او نیز یک دانش آموز هرگز اتفاق افتاده است.

“ناگهان همه ما محروم از این اجراهای ما مشغول به کار خستگی ناپذیر در,” او می گوید. “این نوع واقعا سریع است. زمان برای پردازش آن بسیار کوتاه بود.”

دانش آموز دبیرستان امانوئل Yoque انجام Élégie از Les Érinnyes توسط Jules Massenet.

اما لغو “اجاره” نشان می دهد بزرگترین ناامیدی. “به عنوان یک اپرا عمده در کالج به اعتقاد من نیاز داشتم بازیگری را تجربه میکنند به همین دلیل من پیوست, موسیقی,” او می گوید. “این فقط احساس مثل همه از کار سخت من بود رفتن به پایین تخلیه.”

بیشتر تمرینات و اجراهای خواهد افزایش اید بازیگری خود را تجربه “که پس از آن به من کمک کند در کالج می گوید:” Yoque خواهد شد که مطالعه کلاسیک صدا و اپرا در USC این سقوط.

موسیقی نیز در خط مقدم سانتوس’ آینده.

تبلیغات

همیشه از او به تماشای “داستان وست ساید” در مدرسه او را می خواستم به بازی ماریا. بنابراین وقتی که او بخشی او وجد آمدیم. “ماریا شده است و بزرگترین نقش در LACHSA,” او می گوید. “این نقش که من می تواند در نظر گرفته شود در جهان حرفه ای.”

LACHSA senior Alondra Santos as Maria in “West Side Story”

ارشد الندرا سانتوس تمرین برای ایفای نقش به عنوان ماریا در LACHSA را “داستان وست ساید” قبل از coronavirus مدارس بسته. زندگی می کنند نشان می دهد لغو شد اما یک نسخه دیجیتال راه اندازی خواهد شد مارس 22.

(جسیکا چن / لس آنجلس تایمز)

سانتوس در آرزوی حضور در معتبر کالج موسیقی (او در حال حاضر پذیرفته شده است به سان فرانسیسکو هنرستان موسیقی) درآمد کارشناسی ارشد خود را در عملکرد صوتی و تبدیل شدن به یک خواننده حرفه ای.

بنابراین او شده است آماده سازی آریا برای چندین اپرا اداره امتحانات ابتدائی. این قطعه او میله میله برای انجام با او مدرسه opera شرکت چند هفته پیش. “ما در انجام بسیاری از شکسپیر گفت و گو و ما تا به حال به خیلی خاص با آن می گوید:” سانتوس که در نقش یکی از چندین Juliets در رومئو و ژولیت با الهام از قطعه “Star-Crossed دوست دارم.”

“این عالی بود که تمرین و تمرکز بر روی آن جزئیات جزئی” در زمانی که او واقعا نیاز به تمرین.

اما همه از دست داده است. رابسون می خواهد دانش آموزان را به یاد داشته باشید که همیشه وجود خواهد داشت یکی دیگر از نشان می دهد.

472701_la-et-lachsa-opera-show_3754.jpg

LACHSA دانش آموزان لیلی Zager چپ و یوجین بوید طول نهایی لباس تمرین “Amahl و شب بازدید کنندگان” که انجام شد در ماه نوامبر و قبل از همه گیر.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

“بدون توجه به آنچه به ما داده می شود در زندگی ما را به زیبا ترین هنر خارج از آن. و به طوری که چگونه ما در حال رفتن به پيش برويم.”

Monique Ramirez performs during a final dress rehearsal of “Amahl and the Night Visitors,” at LA County High School for the Arts on November 15, 2019.

مونیک رامیرز انجام می دهد در طول یک آخر تمرین از “Amahl و شب بازدید کنندگان” در شهرستان لا دبیرستان برای هنر در 15 نوامبر سال 2019.

(Dania ماکسول/لس آنجلس تایمز)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de