عفونت افزایش در آسیا; اوباما bashes مغلوب ساختن پیشی جستن در ویروس اقدامات

پیاده راه رفتن را از طریق تقریبا خالی Oculus در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در نیویورک است.

AP Photo/فرانک فرانکلین دوم

مردم در حال تماشای یک تلویزیون صفحه نمایش پخش زنده از کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در طول یک کنفرانس خبری به مناسبت سومین سالگرد ریاست جمهوری خود در سئول ایستگاه راه آهن در سئول کره جنوبی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است. رئیس جمهور ماه Jae-در خواست شهروندان را به پایین گارد خود را, اما گفت که هیچ دلیلی برای دست پاچه وجود نگرانی در مورد یک موج جدید در coronavirus شیوع در کشور است.

AP Photo/Ahn Young-joon

مسیحیان با پوشیدن ماسک صورت حضور در یک سرویس در Yoido کلیسای انجیل کامل در سئول کره جنوبی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است. کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در خواست شهروندان را به پایین گارد خود را, اما گفت که هیچ دلیلی برای دست پاچه وجود نگرانی در مورد یک موج جدید در coronavirus شیوع در کشور است.

AP Photo/Ahn Young-joon

مسیحیان با پوشیدن ماسک صورت حضور در یک سرویس در Yoido کلیسای انجیل کامل در سئول کره جنوبی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است. کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در خواست شهروندان را به پایین گارد خود را, اما گفت که هیچ دلیلی برای دست پاچه وجود نگرانی در مورد یک موج جدید در coronavirus شیوع در کشور است.

AP Photo/Ahn Young-joon

مسیحیان با پوشیدن ماسک صورت دعا در طول یک سرویس در Yoido کلیسای انجیل کامل در سئول کره جنوبی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است. کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در خواست شهروندان را به پایین گارد خود را, اما گفت که هیچ دلیلی برای دست پاچه وجود نگرانی در مورد یک موج جدید در coronavirus شیوع در کشور است.

AP Photo/Ahn Young-joon

یک رستوران کارگر بسته می شود تا پس از یک تغییر در یک takeout رستوران در تورنتو, انتاریو, پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر.

کریس جوان/کانادا مطبوعات از طریق AP

یک مرد با پوشیدن دستکش و ماسک صورت او به عنوان عبور از یک جاده در تورنتو, انتاریو, پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر.

کریس جوان/کانادا مطبوعات از طریق AP

متحرک از James M. Nederlander تئاتر می خواند “امید” در مرکز شهر شیکاگو پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 طول COVID-19 بیماری همه گیر.

AP Photo/نم Y. متعجب

مردم حضور در یک تجمع ابراز نگرانی در مورد دولتی coronavirus محدودیت پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در مرکز شهر Walla Walla بشویید.

گرگ لیمن/والا والا اتحادیه بولتن طریق AP

کالا مارت در شهر شیکاگو است روشن به عنوان خوانده شده “ماندن در خانه صرفه جویی در زندگی” پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر. حداقل 19 مرکز شهر شیکاگو خواص دفتر روشن کردن ساختمان های خود را در حمایت از کارگران ضروری و اولین پاسخ دهندگان.

AP Photo/نم Y. متعجب

کالا مارت در شهر شیکاگو است روشن به عنوان خوانده شده “ماندن در خانه صرفه جویی در زندگی” پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر. حداقل 19 مرکز شهر شیکاگو خواص دفتر روشن کردن ساختمان های خود را در حمایت از کارگران ضروری و اولین پاسخ دهندگان.

AP Photo/نم Y. متعجب

بستگان کمک به یک کارگر از SOS تشییع جنازه پوشیدن تجهیزات حفاظت پاک کردن بدن از Eldon, Cascais که با توجه به بستگان موجود شرایط بهداشتی و مرگ او در خانه اش پس از مشکل تنفس در میان جدید شیوع کروناویروس در مانائوس, برزیل شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.

AP Photo/Felipe دانا

بستگان کمک به یک کارگر از SOS تشییع جنازه پوشیدن تجهیزات حفاظت, حمل بدن Eldon, Cascais که با توجه به آنها از قبل موجود شرایط بهداشتی و مرگ او در خانه اش پس از مشکل تنفس در میان جدید شیوع کروناویروس در مانائوس, برزیل شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.

AP Photo/Felipe دانا

مردم با پوشیدن ماسک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس ورزش در اطراف مسیر در ون نویس/شرمن اوکس مرکز تفریح و سرگرمی در شرمن اوکس بخش لس آنجلس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است. لس آنجلس مجاز بازگشایی مسیرهای پیاده روی و گلف اما با اجتماعی محدودیت فاصله. آخر هفته خریداران می توانند بازدید از کتابفروشی ها و همچنین فروشگاه های طلا و جواهر, اسباب بازی, لباس, کفش, لوازم و مبلمان, لوازم ورزشی عتیقه جات و موسیقی است.

AP Photo/ریچارد وگل

Alejandro Gaona, 9, شانه, بیل, پس, مادرش Nubia Rocio Gaona, 37 و برادرش دیوید Gaona, 14, آنها به عنوان راه رفتن در یک جاده ای که منجر به مزرعه کوچک خود را در Chipaque کلمبیا پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است. کوچک-زمان farming مادر و دو پسر در حال بازسازی خود به عنوان YouTubers به دلیل قرنطینه دستور دولت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 آموزش دیگران چگونه به رشد سبزیجات در خانه و ارائه self-starter kits که آنها تحویل از طریق پیک محلی.

AP Photo/Fernando Vergara

در این چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 عکس, پس از نزدیک به دو ماه از اقامت در خانه coronavirus همه گیر قیمومیت خیابان بوربن ها در New Orleans, محله فرانسوی است که به طور کامل خالی است.

دیوید Grunfeld/مدافع طریق AP

داوطلبان علامت و مادرش لری Kucewicz صبر کنید برای رانندگان پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در Shavertown Pa. کلیسای متحد متدیست در کلیسا درایو از طریق غذا توزیع. توزیع شد و باز به هر کسی که می خواست یک وعده غذایی.

دیو Scherbenco/شهروندان صدا از طریق AP

یک زن نشسته در اتوبوس با سبد خرید همراه محبوب منطقه خرید در سانتا مونیکا کالیفرنیا پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در طول شیوع کروناویروس. لس آنجلس مجاز بازگشایی مسیرهای پیاده روی و گلف اما با اجتماعی محدودیت فاصله. آخر هفته خریداران می توانند بازدید از کتابفروشی ها و همچنین فروشگاه های طلا و جواهر, اسباب بازی, لباس, کفش, لوازم و تجهیز لوازم ورزشی, عتیقه جات و موسیقی است.

AP Photo/ریچارد وگل

آمریکایی رودخانه قایق اجاره کارمند سارا تپه سمت چپ می پوشد یک ماسک صورت و با این نسخهها کار در پشت یک ست سپر به او کمک می کند تا مشتریان کاتلین دوران چپ و ترزا Selkirk با یک قایق اجاره در رانچو کوردووا ، کالیفرنیا پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است. با درجه حرارت گرم شدن است و افرادی که مطیع رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارشات برای چند هفته گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در حال خارج شدن به لذت بردن از آب و هوای آفتابی. فروشگاه باز برای اجاره برای اولین بار روز شنبه پس از گرفتن تایید از هر دو Sacramento County Parks بخش عمومی و در بخش بهداشت و درمان.

AP Photo/غنی Pedroncelli

پیاده پوشیدن ماسک محافظ در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آنها به عنوان راه رفتن و گذشته بروکفیلد محل پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در نیویورک است.

AP Photo/فرانک فرانکلین دوم

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ برای حفاظت از جدید کروناویروس پیاده روی سگ خود را در یک خرید محبوب منطقه در سانتا مونیکا کالیفرنیا روز شنبه, آوریل 9 سال 2020 است. لس آنجلس مجاز بازگشایی مسیرهای پیاده روی و گلف اما با اجتماعی محدودیت فاصله. آخر هفته خریداران می توانند بازدید از کتابفروشی ها و همچنین فروشگاه های طلا و جواهر, اسباب بازی, لباس, کفش, لوازم و تجهیز لوازم ورزشی, عتیقه جات و موسیقی است.

AP Photo/ریچارد وگل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با رهبران نظامی ارشد و اعضای تیم امنیت ملی در کابینه کاخ سفید روز شنبه, مه 9 سال 2020 در واشنگتن است. در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ رئیس عملیات فضایی در فضا نیروی ژنرال جان ریموند رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا ژنرال علامت Milley تهمت نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش خزانه داری وزیر استیون Mnuchin, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo, وزیر دفاع علامت Esper و Ret. سرهنگ ژنرال کیت کلاگ معاون رئیس جمهور و مشاور امنیت ملی معاون رئیس جمهور است.

AP Photo/پاتریک Semansky

بهشت والتون کاهش مو M. Sibert در موقت اتحادیه برش & Grooming, روز شنبه, مه 9 سال 2020 در لاس وگاس. شنبه اولین روز رستوران ها سالن ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار اجازه داده شد برای شروع بازگشایی پس از محدودیت های تحمیل شده بود هفت هفته قبل از آن برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

AP Photo/جان Locher

هیلی بانک های سبک موقت اتحادیه برش & Grooming منتظر یک مشتری پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در لاس وگاس. شنبه اولین روز رستوران ها سالن ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار اجازه داده شد برای شروع بازگشایی پس از محدودیت های تحمیل شده بود هفت هفته قبل از آن برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

AP Photo/جان Locher

رم (AP) — چین و کره جنوبی در گزارش جدید خوشه در coronavirus موارد در یکشنبه, تنظیم کردن نگرانی های تازه در کشورهایی که در آن محلی شیوع بیماری بوده است در کاهش چشمگیر.

رئیس جمهور, باراک اوباما, در ضمن به شدت انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک “هرج و مرج مطلق فاجعه” در حالی که ایالات متحده آغاز شد و به تدریج بازگشایی حتی به عنوان مقامات بهداشت مشتاقانه برای تماشای موج دوم از عفونت.

چین گزارش 14 مورد جدید در روز یکشنبه برای نخستین بار دو رقمی افزایش 10 روز است. یازده نفر از 12 داخلی عفونت شد و در شمال شرق استان جیلین و یکی در هوبئی که سرمایه ووهان شد کانون جهانی همه گیر. این جیلین موارد باعث شد مقامات به منظور بالا بردن سطح تهدید در یکی از شهرستانهای Shulan به خطر تنها چند روز پس از تنزیل رتبه تمام مناطق در این کشور کم خطر است.

مقامات گفت: Shulan شیوع سرچشمه با 45 سال که هیچ سفر اخیر یا قرار گرفتن در معرض تاریخچه, اما گسترش آن به شوهرش او را سه خواهر و دیگر اعضای خانواده. قطار خدمات در داخل و خارج از شهرستان بودند که معلق از طریق پایان ماه.

در پاسخ به آخرین موارد, Jilin, حزب کمونیست, منشی, Bayin Chaolu این استان بالاترین مقام رسمی در رسانه های محلی گفت که “اپیدمی کنترل و پیشگیری جدی است و موضوع پیچیده و مقامات محلی هرگز نباید بیش از حد خوش بینانه, جنگ, خسته و یا خارج از گارد.”

جیلین همچنین به دلیل داشتن مرز مشترک با کره شمالی که در آن ویروس وضعیت نامشخص است اما که بسیار ناکافی در سیستم بهداشت و درمان شده است ارائه کمک های چین در برخورد با هر outbreak.

کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 34 موارد اضافی به عنوان موجی از انتقال مربوط به clubgoers کشور را تهدید می کند سخت است-برنده دستاوردهای خود در مبارزه با ویروس. این اولین بار است که کره جنوبی را روزانه پرش مشخص است بالاتر از 30 در حدود یک ماه.

روز یکشنبه رئیس جمهور مون جائه-در گفت شهروندان باید نه وحشت و نه اجازه پایین گارد خود اما هشدار داد که “آسیب به اقتصاد ما این است که در واقع عظیم به عنوان به خوبی.”

در سراسر جهان در ایالات متحده و دیگر سخت-آمار کشورهای در حال کشتی با توجه به سهولت محدودیت در کسب و کار و فعالیت بدون ایجاد این ویروس به آمده صعودی بازگشت.

در گفتگو با اعضای سابق از دولت اوباما گفت که مبارزه با این ویروس شده اند که بد حتی برای بهترین دولت اما از آن شده است “مطلق هرج و مرج فاجعه” زمانی که طرز فکر “آنچه در آن برای من” ارتشاح دولت با توجه به ضبط به دست آمده توسط اخبار یاهو.

ایالات متحده آمریکا رنج می برد حدود 80,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیشتر از هر ملت است.

در استرالیا, وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: دولت پشتیبانی از, اتحادیه اروپا, حرکت برای تحقیقات مستقل به ریشه های COVID-19 در چین, یک پیشنهاد stiffly مقاومت توسط پکن استرالیا شماره 1 شریک تجاری.

“ما از اتحادیه اروپا حرکت که شامل تحقیقات مستقل نظارتی کار در بازار و همچنین پتانسیل برای مستقل بازرسی قدرت” شکار گفت: آسمان, اخبار روز یکشنبه.

Ursula von der Leyen سر از بازوی اجرایی اتحادیه اروپا هفته گذشته گفت: او می خواهم برای دیدن چین همکاری با سازمان خود و دیگران به منظور تشخیص اینکه چگونه این ویروس پدید آمده است.

در حالی که ویروس اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان بسیاری از دانشمندان می گویند به احتمال زیاد انتقال از خفاش ها به انسان ها از طریق یک واسطه حیوانی مانند نوعی حیوان گورکن-مانند pangolin. که قرار است تمرکز بر یک بازار در شهر که در آن حیات وحش فروخته شد برای مواد غذایی است.

اما تهمت و متحدان ابراز اعتماد به نفس در یک بی اساس نظریه ارتباط منشاء وقوع یک حادثه ممکن است در یک آزمایشگاه ویروس شناسی در ووهان, چیزی, چینی, مقامات و رسانه های دولتی را به نام تلاش برای منحرف کردن توجه از ایالات متحده نقایص از طریق انتشار اتهامات بی اساس.

چین می گوید آن خیلی زود به راه اندازی رسیدگی به ویروس’ منشاء و با عصبانیت رد اتهامات که آن را تحت پوشش اولیه شیوع و نمی به اندازه کافی برای جلوگیری از جهانی همه گیر.

در نیویورک, مرگبارترین نقطه داغ در آمریکا و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: سه فرزند از درگذشت یک عارضه ممکن است coronavirus مربوط به تورم عروق خونی و مشکلات قلبی است.

سه نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار از جمله دکتر Anthony Fauci قرار داده شده خود را در قرنطینه پس از تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19.

در سراسر جهان از 4 میلیون نفر تایید شده اند آلوده به ویروس و بیش از 279,000 فوت کرده اند, از جمله بیش از 78,000 در ایالات متحده با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اسپانیا و فرانسه و ایتالیا و انگلیس گزارش داده اند که حدود 26,000 به 32,000 مرگ و میر در هر.

کسب و کار در ایالات متحده همچنان به مبارزه به عنوان بیشتر کارفرمایان با اکراه نتیجه گیری کرد که خود را گذاشته و کارکنان ممکن است بازگشت به کار در هر زمان به زودی.

برخی از مراکز باز کرده اند تا در گرجستان و تگزاس در حالی که نوادا رستوران ها سالن مو و کسب و کارهای دیگر قادر به محدود reopenings شنبه یا یک بار دیگر اجازه می دهد مشتریان در داخل پس از نزدیک به دو ماه از محدودیت.

حدود 1500 نفر از مخالفان واشنگتن اقامت در خانه منظور کند coronavirus بسیج دوباره شنبه در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در حالی که برخی از ساکنان که در گزارش stay-در-خانه متخلفان گفت: آنها را دریافت کرده ام تهدیدات پس از راست گروه ارسال شده در اطلاعات شخصی خود را در Facebook. چنین تظاهرات کشیده شده اند نسبتا کوچک جمعیت در کشورهای مختلف با وجود تشویق از کاخ سفید که اشتیاق زیادی برای دیدن اقتصاد بازگشایی شده است.

دولت فدرال گفت که ارائه منابع remdesivir برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است به سرعت بازیابی برای COVID-19 بیماران به شش متحده پس از هفت دیگران فرستاده شد موارد از این دارو در اوایل این هفته.

در آمریکا, غرب, برخی از آمریکایی های بومی روستا هستند و استقبال فوق العاده ای انزوا اقدامات مانند نگهبانی موانع به نوبه خود به دور خارجی ها به عنوان ویروس نابسامانی تنگ گره جوامع است.

ایتالیا دیدم مردم بازگشت به خیابان و شادی کردن در آب و هوای خوب و رم Campo dei Fiori گل و سبزی در بازار نیز شلوغ در رم. اما سردرگمی ایجاد سرخوردگی در شهر داران.

در اسپانیا و برخی مناطق می تواند مقیاس مستندات شروع دوشنبه با محدود صندلی در میله, رستوران ها و دیگر اماکن عمومی. اما مادرید و بارسلونا, بزرگترین کشور شهرستانها باقی خواهد ماند و خاموش شد.

___

Gera گزارش از ورشو, لهستان و Forliti گزارش از مینیاپولیس. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>