لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 484 موارد جدید COVID-19 و 18 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

ساحل طولانی است که خود را در وزارت بهداشت, گزارش های اضافی 17 مورد و یکی جدید مرگ آوردن این شهرستان را در مجموع به 31,694 موارد 1,531 دفاع کرد گرفته شد و مرگ و میر.

“هر روز ما گزارش این اعداد دانستن وجود دارد که افرادی که عزادار عزیزان خود که گذشت از COVID-19,” باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی مدیر در بیانیه ای گفت. “به همه شما ما را عمیقا متاسفم برای از دست دادن خود را.”

تعداد زیادی از مردم در L. A. شهرستان که تا به حال تست شده و دریافت نتایج خود را رز را از 245.000 با حدود 11 درصد تست مثبت, او گفت:.

تبلیغات

ایالت کالیفرنیا گزارش شده بیش از 67,000 موارد ویروس ها و 2,700 مرگ و میر.

کالیفرنیا یکی از تعداد انگشت شماری از کشورهای که در آن coronavirus موارد و مرگ و میر پیش بینی افزایش بیش از محققان انتظار می رود با توجه به آخرین محاسبات به طور گسترده ای با اتکا بر مدل COVID-19 شیوع.

کریستوفر موری مدیر دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی ساخته افشای یکشنبه در CBS’ “چهره ملت است.”

“برخی از کشورهای دیگر که در آن موارد و مرگ و میر در حال بالا رفتن بیش از ما انتظار می رود — ایلینوی و سپس آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا به عنوان نمونه هایی از آن,” او گفت:.

تبلیغات

محققان در حال حاضر پیش بینی کالیفرنیا می تواند بیش از 6000 COVID-19 مرگ و میر در پایان ماه اوت در مورد 1,420 از بینی روز دوشنبه منتشر شد. این پنجمین افزایش در پیش بینی مرگ عوارض میان ایالات متحده پس از, پنسیلوانیا, ایلینوی, آریزونا و فلوریدا.

این موسسه در آخرین پیش بینی کرد که در سراسر کشور تعداد مرگ و میر را در رسیدن به 137,000 توسط Aug. 4. آن می ایستد در حال حاضر در حدود 80,000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de