Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا خواستار افزایش مقررات “شبح تفنگ” قطعات در یک مصاحبه از تلویزیون پخش شود پنج شنبه شب در CBS’ “60 دقیقه.”

شبح اسلحه, همچنین شناخته شده به عنوان کیت اسلحه یا 80 درصد اسلحه تقریبا untraceable سلاح است که می تواند در خانه ساخته شده با استفاده از نظر قانونی خریداری قطعات برای تکمیل 80 درصد در حال حاضر مونتاژ. آنها به فروش می رسد در تفنگ را نشان می دهد و آنلاین.

ناتمام قطعات لازم نیست تحت قانون فدرال به شماره سریال و یا یک چک پس زمینه برای خرید.

یک شبح اسلحه استفاده شده در Nov. 14 حمله در ساگوس دبیرستان که به کشته شدن دو دانش آموز و زخمی شدن سه نفر دیگر قبل از 16 سال تیرانداز اسلحه خود را در تبدیل و بعد از درگذشت بیانوبا گفت: در مدت کوتاهی پس از تیراندازی.

تبلیغات

تحت یک لایحه به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در Oct. 11 فروش اسلحه گرم پیشرو قطعات مورد نیاز خواهد بود برای انجام و یا فرآوری شده را از طریق یک مجوز اسلحه گرم-پیشرو-قسمت فروشنده موثر جولای 1, 2024. کشورهای دیگر نیز باید نقل مکان کرد برای محدود کردن فروش شبح قطعات تفنگ اما بیانوبا می گوید که راه حل نیست.

“شما فقط می توانید آن را شکست و با رفتن به دولت دیگر” بییانوئبا گفت.

او همچنین گفت: CBS News magazine تعداد شبح اسلحه عطفی در تحقیقات توسط گروه او رفته بود تا 50 درصد بیش از سال گذشته است.

این گزارش شامل مصاحبه با پدر Gracie Muehlberger, a 15-year-old girl کشته در ساگوس دبیرستان تیراندازی.

تبلیغات

“تا به آن روز من شنیده ام هرگز اصطلاح” شبح تفنگ,’ بنابراین من حتی نمی دانند که آنچه که بود” برایان Muehlberger گفت. “من در برابر داشتن اسلحه, اما من هم به شدت اعتقاد دارند که این یک مشکل جدی است که رخ می دهد که هیچ کس می دانست که در مورد.

“بنابراین من احساس می کنم مانند چیزی است که باید انجام شود. آن را فقط — آن را تبدیل به بیش از حد آسان است.”

مأموران اجرای قانون درگیر در این مورد گفت: آنها معتقد بودند که سلاح های مورد استفاده در ساگوس تیراندازی کرده بود در اصل متعلق به اواخر پدر تیرانداز که تبدیل به شبح اسلحه پس از خود از سلاح گرم را مصادره کردند و پس از یک روانی بازداشت.

خبرنگار لایحه ویتاکر و تیم خود را صرف یک سال و نیم در این تحقیق با توجه به CBS از جمله مصاحبه های محلی و ملی اجرای قانون آمار و ارقام. آنها گفت: خرید و فروش قطعات مورد استفاده برای تکمیل شبح اسلحه بودند در حال افزایش است, همراه با اسلحه های سنتی در سراسر کشور در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

“60 دقیقه” تولید کنندگان قادر به سفارش یک کیت همه چیز را با کسی که نیاز به ساخت خود را 9mm handgun.

توماس Chittum دستیار مدیر حوزه عملیات برای اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره گفت: Whitaker سهولت در خرید قطعات ساخته شده آن را به چالش به نگه داشتن آنها را از دست مردم مجاز دارای سلاح گرم است.

وقتی پرسید که توسط Whitaker چگونه بسیاری از untraceable اسلحه بودند در خیابان Chittum پاسخ داد: “من هیچ نظری ندارم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de