این شهرستان اعلام کرد دستورالعمل یکشنبه برای بازگشایی برخی از پیاده روی و دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی, تنیس, مراکز و تنیس دادگاه نیاز است که کاربران حفظ فاصله فیزیکی و پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در زمانی که در تماس نزدیک با افراد دیگر.

“ما می دانیم که جامعه ما شده است اضطراب به عقب بر گردیم در خارج از منزل” شهردار رابرت گارسیا گفت: در انتشار اخبار. “لطفا به یاد داشته باشید برای تمرین فیزیکی فاصله به طوری که ما می تواند همچنان به مکان های بیشتری در دسترس است.”

این شهر هفته گذشته اعلام کرد که برخی از کسب و کار و فعالیت های تفریحی از جمله زمین گلف و مسیرهای پیاده روی عمومی و trailheads را آغاز بازگشایی با محدودیت شروع آخرین جمعه است.

تبلیغات

شروع دوشنبه, پیاده روی و مسیرهای دوچرخه سواری در امتداد شنی بخش از سواحل را بازگشایی شده است. خواهد شد تا تنیس و تیراندازی با کمان و دیسک گلف مناطق و پارک پارکینگ. سواحل و ساحل پارکینگ بسته باقی خواهد ماند و پارک ها همچنان باز تنها برای “منفعل استفاده از” مانند دويدن و دوچرخه سواری است, اما نه برای پیک نیک و یا گردهمایی های اجتماعی دیگر.

زیر پروتکل های ایمنی را در محل در بازگشایی مناطق:

ساحل دوچرخه و مسیرهای عابر پیاده

  • اقامت حداقل شش فوت از دیگران که اعضای خانواده خود را در همه زمان ها.
  • اجتناب از مناطق شلوغ.
  • نه در گروه جمع آوری و یا معطل شدن در هر محل جز به عنوان مورد نیاز به صورت مختصر استوار است.
  • پوشش صورت نیاز در زمانی که در تماس نزدیک با افراد دیگر اما لازم نیست در حالی که درگیر شدن در جسمی فاصله گرفته ورزش.
  • ساحل, حمام و سرویس بهداشتی در حال حاضر باز است.

تنیس مراکز

تبلیغات

  • این مراکز باید پیاده سازی یک “تنیس فیزیکی فاصله پروتکل” قبل از بازگشایی از جمله ارسال نشانه هایی در مورد کنترل عفونت و ضد عفونی کننده دست در دسترس در ورودی.
  • نرم افزار فروشگاه خرید و فروش به صورت منظقه وانت تنها.
  • رستوران ها و امتیازات برای بایگانی اطلاعات تنها.

یکشنبه, ساحل طولانی تا به حال 948 تایید موارد COVID-19 با 44 مرگ و میر با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. این شهرستان در ماه گذشته گزارش کرد که سهم زیادی از مرگ و میر شده است به خانه های سالمندان و یا تسهیلات مراقبت دراز مدت و در محل قرار داده و یک سری از پروتکل های جدید به سرعت گسترش یافته است.

مقامات شهرستان گفت: هفته گذشته که ساحل طولانی در حال حاضر می تواند ارائه قوی تست شده و “کافی بیمارستان ظرفیت” با حدود 50 درصد از تخت و 70% از فن های موجود در هر روز داده می شود.

“ما بازگشایی تصمیم گیری مبتنی بر بهترین سلامت عمومی مشاوره و اطلاعات شاخص است که نشان می دهد بستری شدن در بیمارستان مسطح و ظرفیت ما در بیمارستان” گارسیا گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de