دیدار با 73 ساله جراح کار به نگه داشتن کالیفرنیا جانبازان امن از COVID-19

دکتر ویتو Imbasciani شده است در جنگ با ویروس ها از او 5.

در حال رشد در نزدیکی آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت در نیویورک او قرارداد فلج اطفال در سال 1952 و نمی تواند راه رفتن به مدت دو ماه. در دانشکده پزشکی در ورمونت 30 سال بعد او را دیدم ایدز سرقت زندگی سالم در غیر این صورت گی مردان است.

در حال حاضر Imbasciani از کالیفرنیا Department of Veterans Affairs و کارکنان خود را مسئول نگهداری رمان coronavirus دور از دولت هشت جانبازان خانه. کالیفرنیا دفاع در حال برگزاری است.

توضیح بسیاری می گویند, دروغ در CalVet شدید آماده سازی پاسخ سریع و توجه به بهداشت و رهبری با شروع Imbasciani یک پزشک و سرهنگ بازنشسته که نه بیش از حد بسیاری از سال پیش می توانست از خدمت در ارتش چرا که او همجنسگرا است.

تبلیغات

“ما خود ما ایجاد ثروت” Imbasciani گفت: به دنبال به دست کشیدن بر روی چوب.

مرگ بخشی از زندگی در این دولت اجرا جانبازان خانه. خانه جمعیت تا حد زیادی توسط ضعیف مردان و زنان برخی از آنها سربازان از جنگ جهانی دوم و کره و بسیاری از جنگ ویتنام عصر. یک چهارم از دامپزشکان بستری در کالیفرنیا خانه در سال های اخیر بوده است زندگی بی خانمان.

COVID-19 است عجله برای پایان دادن به نمرات از سربازان بازنشسته در جانبازان خانه در کشورهای دیگر: بیش از 70 جانبازان فوت کرده اند این بیماری را در یک “سرباز ” خانه” در ماساچوست; بیش از 125 نفر در نیوجرسی سه خانه; بیش از 60 ساکنان آلاباما جانبازان خانه آزمایش مثبت و هشت فوت کرده اند.

The Veterans Home of California in Los Angeles.

جانبازان خانه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

کالیفرنیا اداره امور کهنه در مقابل برگزاری این حیوان صفت عفونت در خلیج. در آن هشت خانه که در آن 2,100 جانبازان اقامت سه ساکنان قرارداد این بیماری و دو نفر از آن یکی در 90s و یکی در اواخر 80s.

“این همه دست به دست در عرشه” دولت ایالت باب Archuleta لس آنجلس-منطقه دموکرات که ریاست مجلس سنا جانبازان کمیته امور گفت: از CalVet پاسخ. “آن را به عقب می رود به کارکنان. ما باید افرادی که در مورد مراقبت از خود جانبازان و آنها را به رفتن مایل اضافی.”

مانند Archuleta, Imbasciani اعتبارات کار خط مقدم کارکنان و پرستاران و کمک پرستاران و پزشکان که به ارائه مراقبت های مستقیم. اما رهبری مسائل و Archuleta و دیگران نیز به Imbasciani.

CalVet را رهبر 73 ساله urologic جراح که شش زبان صحبت می کند و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته موسیقی شناسی و دکترای خود را در فلسفه است. از جنگ جهانی دوم توپچی دم و نوه از یک جنگ جهانی اول, دامپزشک, Imbasciani 27 سال خدمت در پزشکی ارتش سپاه. او اعزام به مناطق جنگی چهار بار قبل از بازنشستگی به عنوان یک سرهنگ در سال 2014.

تبلیغات

برای بسیاری از کسانی که در سال Imbasciani تا به حال برای مخفی کردن زندگی شخصی خود به دلیل کلینتون رئیس جمهور “نپرس نگویید” سیاست که به دنبال حفظ LGBTQ خدمات به مردم خدمت در گنجه.

که تغییر زمانی که رئیس جمهور اوباما قانون را امضا کرد لغو این سیاست در سال 2010. دو سال بعد Imbasciani معرفی شده اوباما در جمع آوری کمک توسط LGBTQ رهبران جامعه در بورلی هیلز.

“قیمت سرویس من بود به زندگی یک دروغ” Imbasciani گفت: جمعیت 600 که به معرفی رئیس جمهور که به نقل از واشنگتن پست. “اما دیگر نه.”

Dr. Vito Imbasciani

دکتر ویتو Imbasciani.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Imbasciani شد مدیر روابط دولت در جنوب کالیفرنیا Permanente گروه پزشکی در سپتامبر 2015 در زمانی که رژیم صهیونیستی. جری براون او را منصوب دبیر California Department of Veterans Affairs. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ابقای او در ماه ژانویه حتی به عنوان رمان coronavirus شروع شد جهانی خود را گسترش.

در طول سال Imbasciani به دنبال سندرم حاد تنفسی یا سارس ابولا و Zika میان ویروسی دیگر تهدیدات. در ژانویه هنگامی که دانشمندان در چین توالی DNA مرموز جدید کروناویروس که تا به حال ظهور در ووهان Imbasciani فکر کردم: “در اینجا ما دوباره.”

او فرض کرد این ویروس را طوفان سواحل غرب آیا به عنوان CalVet مدیر مراقبت طولانی مدت توماس Bucci. بر اساس ویرانگر وقایع در ووهان آنها به سرعت به رسمیت شناخته شده COVID-19 به عنوان یک بیماری به مراتب بدتر از آنفولانزا.

Bucci یک نیروی هوایی کهنه صرف 38 سال به عنوان یک مدیر بهداشت و درمان قبل از رفتن به کار برای دولت در سال 2015 است. که دانستن و immunosuppressed مردم به ویژه آسیب پذیر Bucci گفت: “ما تا به حال یک گاو-چشم در خودمان است.”

تبلیغات

توسط اواسط ماه فوریه یک ماه قبل از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 به یک بیماری همه گیر Bucci شد به طور منظم به برقراری ارتباط با مدیران جانبازان هشت خانه مورد تهدید و همراه با Imbasciani اجرای 38 طرح گام.

پروتکل شروع با اصول اولیه. مدیران هر یک از خانه خود را به روز عملیات اضطراری برنامه. آنها تضمین آنها تا به حال به اندازه کافی فولاد و N95 ماسک و دستکش و روپوش برای کارکنان و حتی یکبار مصرف ظروف غذاخوری برای به حداقل رساندن احتمال گسترش یافته است.

از Feb. 26 همه بازدید کنندگان به کارگردانی بهداشتی دست های خود را قبل از ورود و کارکنان شروع به ضدعفونی سطوح مشترک در هر 30 دقیقه. در تاریخ 4 مارس به عنوان عفونت کشته شدن اول از ده ها تن از ساکنان در زندگی مرکز مراقبت در کرکلند بشویید. Imbasciani در مورد آینده یورش در یک تیم اجرایی نشست. و در مارس 15 — چهار روز قبل از Newsom صادر ایالت اقامت در خانه سفارش — همه بازدید کنندگان محروم شدند به غیر از اعضای خانواده پرداخت احترام به جانبازان در آسایشگاه.

در حال حاضر همه کارکنان خود را در دماهای گرفته شده زمانی که آنها می رسند برای کار و خانه فرستاده اگر آنها نشان می دهد علائم. در چهار, خانه, تمام کارگران را تشویق به گرفتن آزمون برای ویروس و تمام ساکنان تست شده هستند. در چهار دیگر کارکنان که در معرض شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19 مورد در حال آزمایش هستند و هر یک از ساکنان که علائم نشان می دهد.

تبلیغات

همه کارکنان پوشیدن ماسک به عنوان ساکنان زمانی که در اتاق خود را. ساکنان نیاز به اجتماعی-فاصله معنی هیچ تجمع نزدیک برای گفتگو و یا کارت های بازی. وعده های غذایی در حال تحویل به ساکنان اتاق.

جانبازان خانه کالیفرنیا-Yountville, افتتاح شد, در دره نپا در سال 1884. چگونه آن را در برابر 1918-19 آنفلوانزای همه گیر است و در بیشتر قسمت ها از دست داده و به تاریخ است. یک قرن بعد نه تنها COVID-19 مورد ثبت شده است در میان آن نزدیک به 1000 نفر.

موریل زیمر, 85, یک کره ای دوران جنگ نیروی هوایی کهنه شده است زندگی در Yountville, خانه برای, نه سال با شوهرش ، او نیاز به مراقبت بیشتر و زندگی در ماهر-پرستاری بخش از تسهیلات محدود کردن توانایی خود را برای دیدن او. به آنها اجازه داده تنها مختصر مکالمات و از یک فاصله امن.

“من او را از دست” او گفت:.

تبلیغات

او نیز نتواند دیدن دوستان در سالن ناهار خوری. اما او به خاطر سهمیه بندی در طول جنگ جهانی دوم و می داند که دیگران باید آن را بسیار سخت تر است. او قادر به راه رفتن در سراسر Yountville, دلایل با خود جارو نمایش نپا تاکستان زیر و متوجه چیزهای کوچک مانند پادشاه پروانه که flitted روز به روز دیگر.

“من تقریبا چشم پر از اشک وقتی که من فکر می کنم در مورد کارکنان,” او گفت:. “ما خوش شانس.”

در ردینگ جانبازان در Shasta County, Michael Vancleemput یک ویتنام-دوره کهنه سرباز صحبت با تلفن از طریق یک ماسک به عنوان یک کارگر راه می رفت گذشته مواد ضد عفونی کننده سطوح. “آنها شخصا با انگیزه برای خدمت به ما است. آن را مانند آنها در حال انجام یک کار” گفت: Vancleemput, 79.

او را به لحاظ اجتماعی فاصله از دوستان خود که این یک مشکل است. او به تنهایی زندگی می کردند برای سال در شهر کوچک McCloud در پایه کوه. شستا قبل از حرکت به جانبازان خانه پنج سال پیش. ژامبون اپراتور رادیو گفت: او را نگه می دارد در تماس با دیگر اعضای خانه اپراتورهای رادیویی آماتور باشگاه.

تبلیغات

“من می خواهم شما را دعوت به بازدید از موسسه” Vancleemput گفت: پس از آن متوقف شد. “در حال حاضر نیست.” هیچ بازدید کننده مجاز است.

این سدی که CalVet بنا در برابر COVID-19 ایجاد شده در یک سری از بهبود. زمانی که Imbasciani و Bucci وارد دولت-اجرای خانه های مورد استفاده در پرونده های کاغذی. در حال حاضر پرونده در حال پیگیری الکترونیکی. هر خانه یک بار مستقل اداره می شود. در حال حاضر آنها بخشی از یک سیستم با روش استاندارد.

CalVet را پرستاران و کمک پرستاران و پزشکان هستند دولت کارمندان دولت با اتحادیه نمایندگی و پرداخت مرخصی استعلاجی. یک دستیار پرستاری ممکن است مسئول برای شش یا هشت نفر. در یک خانه سالمندان خصوصی با انتقاد بیشتر به طور معمول در دسته های 10 یا 12. CalVet همچنین کارکنان و پزشکان در سایت در هر روز است.

برای سال های بسیاری از دولت فدرال است که نرخ خانه های سالمندان به CalVet خانه های ملال انگیز علائم. در حال حاضر در میان خانه های که دارای چهار بالاترین تعیین,, پنج ستاره و چهار ستاره است.

تبلیغات

“این نشان می دهد که زمانی که وجود دارد این است که قوی و رویایی رهبری آن می تواند یک تفاوت بزرگ” گفت: Charlene Harrington یک کارشناس پرستاری مراقبت در منزل و استاد emerita در دانشگاه سان فرانسیسکو.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

در نظامی مافوق به آنچه شناخته شده به عنوان چالش سکه به سربازان به عنوان یک attaboy. سکه یک سلسله مراتب است. یکی اعطا شده توسط دو ستاره به طور کلی حمل بیشتر حقوق لاف زدن از گفتن یک داده شده توسط یک ستاره به طور کلی.

Imbasciani چالش سکه است که یکی از باارزش ترین اموال. آن را کمی بزرگتر از یک دلار نقره ای است و با مهر مهر ریاست جمهوری و نام 44 رئیس جمهور. اوباما آن را به او داد و هیچ کس outranks این فرمانده Imbasciani اشاره کرد.

تبلیغات

در کالیفرنیا هشت جانبازان, خانه, دیوار, در حال برگزاری است. اما Imbasciani می داند که یک ناقل بدون علامت می تواند باعث نقض هر روز. او بعد از همه, کسی که به مبارزه با ویروس ها پس از او یک پسر بود. او حتی می توانید تصور کنید که نوشته روی سنگ قبر:

“در اینجا نهفته است ویتو. او متنفر ویروس ها.”

این داستان تولید شده توسط قیصر سلامت اخبار که منتشر کالیفرنیا Healthline یک سرمقاله مستقل خدمات کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر