نیویورک نیاز به ویروس, تست پرستاری در خانه, کارکنان

آلبانی, n. y. (AP) — New York, خانه های پرستاری باید شروع دو بار در هفته coronavirus تست برای همه کارکنان و دیگر نمی خواهد ارسال COVID-19 بيمار ترک بیمارستان های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یکشنبه اعلام کرد پس از رو به رشد آمریکا از دست زدن به مرکز پرستاری شیوع است. در ضمن شهر نیویورک در پاسخ به شکایت در مورد نژادی و نابرابری در اجرای اجتماعی فاصله توسط ramping تا یک سپاه از کارگران شهرستان به سعی کنید به نگه داشتن مردم در خط بدون دخالت پلیس.

در اینجا آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

قوانین جدید برای خانه های پرستاری

ملت را بیش از 26,000 coronavirus مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات یک پنجم از آنها — در مورد 5,300 — در نیویورک با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

که بیشترین تعداد خانه سالمندان مرگ و میر در کشور, هر چند ایالت دیگر نیز تلاش برای کنترل این ویروس در پرستاری امکانات. در واقع آنها برای حساب درصد بالاتر از coronavirus مرگ و میر در بسیاری از کشورهای دیگر کومو گفت.

اما نیویورک ساکنان خانه سالمندان’ بستگان مراقبت های بهداشتی ناظران و قانونگذاران باید گفت دولت نمی به اندازه کافی تمرکز بر تهدید و سپس ویرانگر واقعیت COVID-19 در خانه های سالمندان.

منتقدان گسله دولت برای در نظر گرفتن هفته به انتشار تعداد مرگ و میر در خانه های فردی — و هنوز هم انتشار تعدادی از موارد — و برای انجام نیست و یا نیاز به گسترده تست در امکانات.

در حال حاضر کارگران تست خواهد شد دو بار در هفته کومو گفت. همانطور که برای ساکنان گفت: دولت بود و آنها را آزمایش به عنوان آنجا که ممکن است.

دولت در مواجهه خاص موشکافی برای مارس 25 وزارت بهداشت بخشنامه نیاز به خانه های سالمندان به دوره نقاهت coronavirus بیماران. سیاست شبیه به یکی از همسایه نیوجرسی در نظر گرفته شده برای کمک به آزاد کردن تخت بیمارستان برای بیماران بدحال به عنوان موارد رسید.

در حال حاضر “ما نه تنها از رفتن به ارسال یک فرد که مثبت است به خانه سالمندان پس از یک بیمارستان” کومو روز یکشنبه گفت. او گفت: این بیماران می تواند جایگزین در جای دیگر نشان می دهد که آنها می تواند کارگردانی به سایت در اصل مجموعه ای به عنوان موقت بیمارستان.

او همچنین تاکید کرد که خانه های سالمندان باید در انتقال هر فرد آنها نمی تواند مراقبت از.

___

اجتماعی فاصله “سفیران”

پس از اعتراض بیش از نابرابری نژادی در شهر نیویورک اجرای اجتماعی فاصله شهردار برنامه ریزی شده روز شنبه به دو برابر صفوف غیر پلیس کارگران در تلاش برای متقاعد کردن مردم به پیروی از سیاست.

تعدادی از کارگران شهرستان مستقر به عنوان “اجتماعی فاصله سفیران” رشد آخر هفته آینده از حدود 1000 تا 2,300, شهردار, بیل د Blasio گفت.

“بیشتر و بیشتر تاکید بر خواهد بود ارتباطی تشویق رویکرد” از حزب دموکرات گفت: در حالی که اشاره کرد که اجرای از طریق فروش بلیط “هنوز هم وجود دارد زمانی که مورد نیاز است.”

“آخرین چیزی که ما می خواهیم برای دیدن اجرای اگر وجود دارد هر راه دیگر برای دریافت کار انجام می شود.”

این شهر نیست و بلافاصله باید اطلاعات اجتماعی فاصله دستگیری یا احضار در صورت وجود بیش از آخر هفته. د Blasio تصریح کرد وجود داشته است نسبتا کمی — زیر 10 احضار یک روز سراسر شهر بود — اما این که مجری باید انجام شود “نسبتا و همواره در تمام جوامع است.”

انتقاد بوجود آمده همراه با فیلم های خشونت آمیز بازداشت — از جمله صحنه های یک افسر پلیس در حال اجرا در یک مرد سیاه و پرتاب او را به روی زمین به صورت دهیم و یک افسر مشت زدن یک مرد در سر او دراز دوخته به یک پیاده رو — و آمار تفکیک نژادی پلیس اقدام به نام مهار گسترش COVID-19 ویروس.

اداره پلیس شهر نیویورک آمار منتشر شده در روز جمعه نشان داد که از 374 احضاریه صادر شده از طریق مه 5 برای نقض فاصله سفارشات 52% داده شد به مردم و 30 درصد به مردم اسپانیایی زبان.

شهردار در روز جمعه به نام این آمار “شاخص که چیزی اشتباه است ما نیاز به تعمیر.” او متعهد به آموزش بیشتر و واضح تر پروتکل های افسران.

با استناد به این اعداد پلیس طرفداران اصلاحات را فشرده شهرستان برای جلوگیری از استفاده از پلیس برای اجرای قوانین است که نیاز مردم به پوشیدن ماسک و اقامت 6 فوت (2 متر) جدا از هر کسی که نمی زندگی خود را خانواده.

د Blasio روز جمعه گفت که افسران پلیس شروع به محدود کردن دسترسی به سه شهر نیویورک پارک که در آن رهگذران دستگیر کرده اند و به اشتراک گذاشته شده — تصاویر عمدتا سفید, جوان تجمع مردم بدون ماسک.

اجتماعی شهر فاصله اجرای نیز آورده شکایات از برخی از یهودیان Hasidic پلیس پس از شکست بزرگ عمومی مجالس ترحیم در بروکلین. مدنی و طرفداران حقوق پرسش های مطرح شده بعد از پلیس صادر حداقل یک اجتماعی فاصله احضار یک اعتراض سازمان یافته توسط یک همجنسگرایان گروه در خارج از منهتن بیمارستان در آخر هفته گذشته.

د Blasio — که در گذشته با حضور تعدادی از تظاهرات خود — گفت: “این فقط ساده لوحانه” برای معترضان به جمع آوری در فرد در طول یک بیماری همه گیر و گفت: مردم باید علل آنها حاضر به جای.

نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی گفته است که دولت ندارد نامحدود قدرت به ممنوعیت تظاهرات به دلیل اضطراری برای بهداشت عمومی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و منجر به مرگ شود.

___

Peltz گزارش از نیویورک است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de