ماه رمضان است که به طور معمول زمانی که جمع خانواده و دوستان به دعا و استراحت روزانه ما سریع در جشن و درک عمیق برای ایمان ما. آن زمان که در آن ما خدا را شکر برای نعمت ما و نگه دارید و شفقت برای کسانی که در جوامع ما که در حال مبارزه.

در حالی که در این سال ماه رمضان متفاوت به نظر می رسد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم وجود دارد بسیاری از فرصت ها برای ما به عمل و ایمان ما. به جای تمرکز بر تجمعات ما اولویت خدمات. در جوانان مسلمان برای تاثیر مثبت جوانان ما سفیران مشغول ارائه مواد غذایی برای خانواده ها در سراسر کشور که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار. راه دیگر ما در حال تمرین ایمان ما این است که با گسترش این کلمه در مورد 2020 سرشماری و تشویق همه مردم محسوب می شود.

ماه رمضان ما را به یاد اهمیت جامعه شفقت و خدمات. هر یک از این ارزش ها با ما تماس بگیرید برای پاسخ به سرشماری. در طول این ماه رمضان, مسلمان, جوانان برای تاثیر مثبت در حال تلاش برای مطمئن شوید که هر کس می شمارد چرا که بخشی از بودن یک مؤمن است که یک شهروند مسئول. بسیاری در خطر است برای جوامع ما است.

اگر این بیماری همه گیر به ما آموخته است در هیچ چیز دیگری این است که ما همه امن تر زمانی که ما قوی شبکه امنیت اجتماعی زمانی که ما بیمارستان ها و درمانگاه ها خوب کارکنان و مجهز و زمانی که هر کس می تواند شرکت در روند سیاسی است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

کشور ما سرشماری نرخ پاسخ را تعیین بودجه برای جامعه ما را در جاده های مسکن مقرون به صرفه و چگونه بسیاری از تخت ها در بیمارستان های ما برای دهه آینده. آن را حتی تعیین چقدر قدرت سیاسی جوامع ما داشته باشد. تا کنون بیش از 50 درصد از کلرادو است در پاسخ به سرشماری اما پاسخ دهی بسیار پایین تر است در میان جوامع از رنگ. این مهم است که هر کس در پاسخ به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای دقیق ترین تعداد از ملت است. گرفتن ده دقیقه برای پاسخ به سرشماری سال 2020 می تواند تاثیر به ده سال آینده است. شما می توانید اطلاعات بیشتر و پاسخ در 2020census.gov.

بیش از 800 میلیارد دلار در دولت فدرال بودجه مشخص خواهد شد 2020 آمار تعداد. زمانی که وزارت آموزش و پرورش در سال 2022 تصمیم گیری در مورد چه مقدار از اعطای کمک های مالی را برای استخدام معلمان جدید در دنور آنها را با استفاده از اطلاعات حاصل از سرشماری سال 2020 را که تعیین.

سرشماری نیز تعیین چگونه بسیاری از نمایندگان کلرادو ارسال خواهد شد به کنگره و چه در منطقه برای قانونگذاران کشیده می شوند. با تعداد دقیق ما خواهد بود به اندازه کافی نشان داده و صدا در آنچه برای ما مهم است. در تاریخ آمریکا ما باید مقدار زیادی از نمونه هایی از gerrymandering و مردم بودن تحریف در کنگره و در statehouses. تعداد دقیق اولین گام برای مبارزه با این کار نسبت به بازنمایی دقیق.

در حالی که بسیاری از ما ماندم, به در خانه این بیماری همه گیر است که ما آموزش درس معنوی و تاکید این واقعیت است که همه ما متصل است. هر چه اتفاق می افتد با کروناویروس در هفته آینده و ماه, ما باید فرصت های تکان دهنده اعمال قهرمانی همبستگی و انعکاس است. ما را به تأمل در جهان ما و در ما ایجاد و استفاده از این به عنوان یک فرصت برای نشان دادن همبستگی و برای به دست آوردن نزدیکی به خالق ما است. ما را دعا کنید که خدا ما را قادر به عبور از این آزمون با صبر و شکیبایی به باقی می ماند سپاسگزار برای همه نعمت در زندگی ما و امیدوار باقی می ماند.

سرشماری است یک عمل از امید; آنچه ما در حال حاضر مسائل مربوط به جامعه ما و به نسل های آینده است. من می خواهم ما را به عمل با امید ایجاد یک تاثیر مثبت در نسل های آینده و با پر کردن 2020 آمار این ماه رمضان.

متولد در افغانستان, Huma بابک عبادی به ایالات متحده نقل مکان زمانی که او در مدرسه بود. او فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی کلرادو با لیسانس از علم و کار به عنوان یک نرم افزار و محصول مدیریت مهندس قبل از او شور و شوق و تعهد برای خدمت به جامعه و پاسداشت رهبری او را به بخش غیر انتفاعی. او یک افتخار مادر چهار و او در حال حاضر مدیریت سازمان غیر انتفاعی جوانان مسلمان برای تاثیر مثبت به عنوان مدیر اجرایی. او شده است با MYPI پس از آغاز به کار این سازمان در ماه ژانویه 2018.

Westword گاهی اجرا می شود, op-eds در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به editorial@westword.com که در آن شما همچنین می توانید نظر در این پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de