Op-Ed: مستقل سالن خطر بسته شدن. در اینجا چگونه شما می توانید کمک!

خاموش کردن. به تعویق افتاد. لغو شد. نامحدود. نامشخص است.

به عنوان کلرادو بالا مستقل سالن موسیقی مروج و جشنواره های موسیقی در مبارزه برای بقا در میان تعطیلی با توجه به COVID-19 این کلمات — و همه چیز آنها آمده اند به معنی برای ما در این بی سابقه تایمز تبدیل شده اند ترسناک جدید طبیعی است.

ما مستقل کوچک تا اواسط اندازه سالن و مروج آنهایی که کار را سخت به نگه داشتن ما پر جنب و جوش صحنه موسیقی محلی زنده شد برای اولین بار به نزدیک و به احتمال زیاد آخرین به بازگشایی شده است.

همه گیر آورده عملیات ما به توقف screeching و ادامه داد: تاثیر تهدید موجودیت است. کامل و ناگهانی خاموش کردن یک ضربه ویرانگر با درآمد به طور کامل کاهش یافته در حالی که هزینه های سربار مانند اجاره و رهن آب و برق و مالیات و بیمه مسئولیت باقی می ماند. Pollstar برآورد یک 9 میلیارد دلار ضرر در فروش بلیط به تنهایی (و نه شمارش مواد غذایی و آشامیدنی (persian) درآمد) اگر سالن های بسته باقی می ماند از طریق پایان سال 2020 است. بدون فوری کمک های مالی شهرهای مختلف تخمین می زنند که 90 درصد از آنها به صورت محلی و متعلق به اداره مکانهای هرگز دوباره باز کردن.

ما به شدت امیدواریم که ما نمی خواهد در یکی از این شهرها است.

برای کمک به جلوگیری از این ما با هم می آیند به عنوان بخشی تازه تاسیس ملی مستقل برگزاری انجمن (NIVA) با یک هدف اصلی: برای حفظ موسیقی اکوسیستم در جوامع محلی ما. ما نقش حیاتی در شهرهای ما “و محله’ اقتصاد و فرهنگ است.

بر خلاف رستوران, سخت افزار, مواد غذایی و فروشگاه ها مشروب سالن هیچ راهی به محوری برای خدمت به جامعه ما است. وجود ندارد “تماس با ما” نسخه ای از موسیقی زنده و یا “گرفتن” راه را برای ارائه به شب زنده داری و سرگرمی ما سالن فراهم می کند.

معیشت یک اکوسیستم متنوع از کارکنان محل از دست داده اند — کارکنان مانند امنیت نوار تولید و جعبه-اتاق کارگران و همچنین هنرمندانی که بازی خود را در مرحله مبارزه هستند. اطراف کسب و کار نیز از دست دادن درآمد به طور معمول به دست آمده از طرفداران سفر به این منطقه را نشان می دهد از جمله رستوران ها, کافه ها, خرده فروشی, موسسات, هتل ها و توسعه دهندگان. مطالعات نشان داده اند که برای هر دلار صرف شده در محل برگزاری 12 دلار از فعالیت های اقتصادی ایجاد شده است.

در این خطرناک این است که در مورد بیش از بقا — آن را در مورد بازگشت به اقتصادی مولد فرهنگ ارائه دهندگان و رهبران جامعه است که ما باید همیشه شده است. Coloradans سزاوار است.

بزرگ ملی شرکت ها با بهره گیری از مزایای تزریق پول نقد از وال استریت, در حالی که مادر و پاپ مستقل سالن — قلب و روح جوامع ما — در نیاز فوری به کمک دارند. بسیاری از مقررات در حدود بودجه امداد خیال آنها را بی معنی به سالن های موسیقی و مروج و این است که چرا NIVA است که در حال حاضر متشکل از بیش از 1 ، 300 سالن و مروج از همه پنجاه ایالت و واشنگتن دی سی است که درخواست حمایت دولت فدرال که به طور خاص آدرس نیازهای مستقل سالن تفریحات شبانه و موسسات; پشتیبانی خواهد کرد که نگه داشتن ما از بیش تا زمانی که ما قادر به با خیال راحت باز دوباره در ظرفیت کامل.

با هم ما می توانیم اضافه کردن یک کلمه به این لیست اولیه: انعطاف پذیری است. خود را با کمک ما خواهد آمد قوی تر از همیشه.

چگونه می تواند به شما کمک کند ؟ تماس با خود را انتخاب نمایندگان برای اطمینان از ما حمایت مالی نیاز به آب و این طوفان تا زمانی که ما قادر به بازگشایی و جمع آوری با هم یک بار دیگر. ما باید صدای خود را بنابراین ما می توانید آواز خواندن با هم دوباره فردا. اقدام آسان است و طول می کشد کمتر از یک دقیقه: بازدید از صرفه جویی های ما مراحل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تماس با قانونگذاران خود را.

کمک به ما برای زنده ماندن بنابراین ما یک بار دیگر می تواند رشد. ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما را از طریق درب ما یک بار دیگر.

امضا

10 مایل سالن موسیقی
Aggie تئاتر
Animas تئاتر شهر
انترو Hall @ اک سالن
شکم
تخته سنگ تئاتر
سروانتس’ شاهکار سالن
خیره دنور
فاکس تئاتر
جرالد فورد آمفی تئاتر
سلام-شیرجه
می دانستم که آگاهانه جمعی
لویت غرفه دنور
واسطه
Mishwaka آمفی تئاتر
Ophelia الکتریکی Soapbox
هفتم دایره موسیقی جمعی
سنگ قرمز
خاکی کبوتر زیرزمینی
روح شورشی جشنواره
آفتاب استودیو زندگی می کنند
تنیسون شیر
زراد خانه
جعبه سیاه
گوسفند سیاه و سفید
این کربو اتاق
شرقی, تئاتر
گردو اتاق
Villar مرکز هنرهای نمایشی
واشنگتن
اسب وحشی سالن
Z2 سرگرمی

Westword هرازگاهی op-eds و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به [email protected] که در آن شما همچنین می توانید پاسخ به این پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>