پلیس پاکستان: عبور از مرز شلیک از هند, کشته شدن زن

مظفرآباد پاکستان (AP) — پلیس در پاکستان حکومت بخشی از کشمیر می گویند نیروهای هندی در سراسر مرز مورد مناقشه آتش باز با اسلحه خودکار در یکشنبه, تیراندازی زنان مرده است.

Shauzia اختر بود به ضرب گلوله در سر و سینه خود را به عنوان او آماده صبحانه در خانه اش در امتداد مرز گفت: چودری انسان, یک افسر ارشد پلیس برای این منطقه مرزی از Rawalakot, که در آن تیراندازی صورت گرفت. وجود دارد هیچ پاسخ فوری از هند است.

هزاران پاکستانی و هندی نیروهای مستقر در امتداد مرز فرار که جدا تقسیم منطقه کشمیر بین دو هسته ای ها.

عبور از مرز حملات مکرر اما در روزهای اخیر حملات افزایش یافته است با هر دو کشور پاکستان و هند گزارش سربازان کشته شده در جنگ. سه بار در ماه گذشته پاکستان احضار هندی, دیپلمات ها به وزارت امور خارجه به شکایت.

هر دو کشور ادعای ایالات کشمیر به خود را دارند و باید دو بار رفته به جنگ بر سر قلمرو. آنها جنگیدند یک سوم جنگ بیش از شرق پاکستان که استقلال به دست آورد و بنگلادش شد.

تنش ها تشدید خطرناکی نزدیک به یک جنگ دیگر در سال گذشته زمانی که هند بمباران خاک پاکستان در تلافی برای حمله به پاکستان بر اساس گروه های شبه نظامی جیش-e-محمد که به کشته شدن ده ها تن از نیروهای نظامی است. پاکستان انتقام تیرباران کردن یک جت جنگنده و گرفتن خلبان آن. او به هند بازگشت و روز بعد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>