پیش بینی ها نشان می دهد کالیفرنیا coronavirus موارد و مرگ و میر افزایش بیشتر از حد انتظار

کالیفرنیا یکی از تعداد انگشت شماری از کشورهای که در آن coronavirus موارد و مرگ و میر در حال بالا رفتن بیش از محققان انتظار می رود با توجه به آخرین پیش بینی در یک به طور گسترده ای با اتکا بر مدل COVID-19 شیوع.

کریستوفر موری مدیر دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی گفت: در CBS’ “چهره ملت” که موسسه را در آخرین پیش بینی کرد که در سراسر کشور تعداد مرگ و میر را در رسیدن به 137,000 توسط Aug. 4. آن می ایستد در حال حاضر در حدود 80,000.

تصویر مخلوط شده است در برخی از پرجمعیت ترین کشور, متحده, او گفت:.

“خوب-ish اخبار از نیویورک و نیوجرسی و میشیگان که در آن موارد مرگ و مرگ تعداد در حال پایین آمدن سریع تر از انتظار می رود,” او گفت:. “برخی از کشورهای دیگر که در آن موارد و مرگ و میر در حال بالا رفتن بیش از ما انتظار می رود — ایلینوی و سپس آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا به عنوان نمونه هایی از آن است.”

تبلیغات

کالیفرنیا اضافه شده 2,244 دفاع کند گرفته شد coronavirus موارد و 64 مربوط به مرگ و میر در روز شنبه و در مجموع 66,825 موارد و 2,695 مرگ و میر. حدود 40 درصد از موارد جدید — 907 — گزارش شده توسط لس آنجلس به 45 نفر از جدید مرگ و یا حدود 70 درصد از سطح ایالت مرگ و میر.

به طور کلی L. A. شهرستان گزارش شده 31,241 COVID-19 موارد و 1,515 مرگ و میر ناشی از صبح روز یکشنبه باعث شد مقامات بهداشت عمومی به اصرار احتیاط حتی به عنوان برخی از مناطق تفریحی و کسب و کار مجاز به بازگشایی شده است.

“ویروس تغییر نکرده است” باربارا فرر, این شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر روز جمعه گفت. “این هنوز هم می تواند به راحتی گسترش و آن را هنوز هم می تواند منجر به بیماری های جدی و مرگ است.”

سن برناردینو کانتی گزارش و بزرگترین آن یک روز افزایش موارد جدید شنبه, اضافه کردن 273 موارد و سه مرگ برای یک مجموع از 2,902 موارد و 114 مرگ و میر. برخی از موارد مربوط به شیوع در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین که در آن حداقل 386 زندانیان شده بود آلوده و چهار فوت کرده است که از صبح روز یکشنبه با توجه به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی.

تبلیغات

مورد شمارش نیز به ضرب گلوله در شهرستان سانتا باربارا, که در آن شیوع در فدرال تادیبی موسسه لامپوک است بیمار 792 زندانیان. در یک کشور همسایه رسانه-امنیت زندان در همان زمینه, 31 زندانیان و 14 کارکنان تبدیل شده اند آلوده, مقامات گفت. دو زندانی اند و پس از ابتلا به ویروس وجود دارد.

ترکیب دو فدرال زندانها در لامپوک باید 823 آلوده زندانیان با توجه به اداره فدرال زندانها. که حساب برای حدود 66 درصد از 1,250 موارد گزارش شده توسط سانتا باربارا شهرستان به تاریخ.

هر چند شهری و پر جمعیت شهرستان شده اند در سخت ترین ضربه به این ویروس نیز وجود دارد نشانه هایی از آن پخش شد و به برخی از مناطق روستایی است.

تثلیث شهرستان گزارش خود اولین مورد از coronavirus در جمعه شهرستان عمومی وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار. مقامات منتشر شد چند جزئیات اما گفت که آنها کار بر روی شناسایی دیگران که ممکن است در معرض.

تبلیغات

موری از دانشگاه واشنگتن نیز روز یکشنبه گفت که دانشمندان پیگیری می شد و چقدر مردم در حال حرکت بودند مورد در کشورهای که در آن کسب و کار بازگشایی شد — و این که جنبش اضافی را ترجمه کنید به بیشتر عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در مورد آینده هفته و نیم.

“ما فقط شاهد انفجاری افزایش تحرک,” او گفت: “در تعدادی از کشورهای است که ما انتظار داریم را ترجمه کنید به بیشتر موارد و مرگ و میر می دانید در 10 روز از در حال حاضر.”

که درست است به خصوص او گفت: در کشورهایی مانند گرجستان که نقل مکان کرد و با سرعت بیشتری نسبت به اکثر به سهولت خاموش شدن ناگهانی. “در جایی مانند گرجستان که یکی از اول — آن است که در دسته یک افزایش بزرگ,” او گفت:.

دیگر در حال ظهور نقاط داغ, او گفت:, شامل, مونتانا, داکوتای شمالی, داکوتای جنوبی و مینه سوتا.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان ریچارد وینتون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>