برپایی تظاهرات در اعتراض به شهردار Garcetti را Hancock پارک اقامت در اعتراض به سلامتی محدودیت

حداقل 100 فعالان شنبه در خارج از Hancock پارک محل اقامت شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti با راهپیمایان خواستار اقتصاد برای بازگشایی و محکوم سلامت سفارشات تصویب در پاسخ به شیوع کروناویروس.

پلیس لس آنجلس Sgt. Zachary وکسلر گفت: جمعیت شماره بین 100 تا 200 نفر در ورزشگاه خانه این شهر متعلق به عمارت در ویندسور مربع است که در خدمت به عنوان محل اقامت برای L. A. شهرداران را. هیچ دستگیری ساخته شد و در اعتراض به طول انجامید حدود دو ساعت وکسلر گفت.

افسر مایک چان سخنگوی L. A. Police Department گفت: تظاهرکنندگان به حال پراکنده در حدود 4:30 بعد از ظهر تصاویری از اعتراض آنلاین منتشر شده نشان میدهد جمعیت تکان دادن پرچم آمریکا و حمل علائم و خواستار پایان دادن به خاموش کردن.

نشانه های قابل مشاهده در میان جمعیت گفت: “بازگشت به کار” و “حقایق نه ترس” و “ترس ویروس است.” حداقل یکی از معترضان انجام یک برگه مقوا با “س” اسپری به رنگ سیاه و سفید که به نظر می رسد به مرجع QAnon, یک راست تئوری توطئه است که مراکز در یک قرار secret طرح با اتهام “دولت عمیق” در برابر رئیس جمهور تهمت و حامیان او.

تبلیغات

این تظاهرات یک روز پس از کالیفرنیا گرفت و اول متوسط گام به سوی بازگشایی اقتصاد خود را اجازه می دهد
فروشگاه فروش کتاب, موسیقی, اسباب بازی, گل, لوازم ورزشی و پوشاک به بازگشایی برای منظقه وانت تنها مگر اینکه منع توسط سخت تر محدودیت های محلی. تولید کنندگان و تامین کنندگان است که ارائه کالا برای کسانی که کسب و کار نیز اجازه داده شد برای از سرگیری عملیات.

L. A. شهرستان سواحل بسته باقی می ماند اما بسیاری از مسیرهای پیاده روی بودند مجاز به بازگشایی روز شنبه.

رهبران در لس آنجلس و سان فرانسیسکو گفته اند که آنها برنامه را به یک محتاط رویکرد به بازگشایی به دلیل coronavirus باقی می ماند مهم بهداشت عمومی را انتخاب کنید. لس آنجلس اولیه باقی می ماند COVID-19 نقطه داغ در کالیفرنیا با مقامات بهداشت در روز شنبه گزارش حداقل 31,230 موارد کلی و در مجموع 1,515 مرگ و میر.

شهرداری اقامت در ویندسور مربع تونی محله در مرکز L. A., محبوب تبدیل شده و زمینه را برای گروه های سیاسی به صحنه تظاهرات در طول بیماری همه گیر. مسکن فعالان لیبیایی به عنوان درایو-توسط تظاهرات ماه گذشته — بوق می زدند و فریاد از ویندوز در تلاش خود را برای تضمین یک پتو مهلت قانونی مسکونی اخراج.

تبلیغات

جنوب لس آنجلس کشیش نیز دستگیر ماه گذشته در خارج از محل اقامت به ظن جنایت وسیله پس از ظاهر شدن چند روز در صفحه اصلی بلوک که در آن او گفت که او خواستار Garcetti برای کمک به افراد بی خانمان.

Garcetti, همسرش امی Wakeland و دختر خود را نیز به دست آمده به طور موقت سفارش محدود در برابر شرمن منینگ که نیاز به پاستور به ماندن حداقل 100 متری از آنها دور و خانه خود را. Wakeland گفت: در یک حقوقی بیانیه که به دلیل منینگ رفتار و سابقه کیفری او ترس از دخترش ایمنی. منینگ که شامل اعتقادات اجباری لواط و دهان جماع کرده است را تکذیب کرد که او در تلاش بود به آزار و اذیت خانواده است.

“من ثابت است در بی خانمان,” او گفت: آخرین بار در ماه است.

کشیش گفت که برای چند روز او شده بود راه رفتن بالا و پایین بلوک خارج از ویندزور مربع محل اقامت خواهان اقدام فوری به خانه افراد بی خانمان در skid row طول COVID-19 بیماری همه گیر.

تبلیغات

در ضمن در اورنج کانتی که در آن سواحل بودند بازگشایی در این هفته فعالان در هانتینگتون بیچ در روز شنبه برای نشان دادن در برابر stay-at-home سفارشات که در اثر باقی می ماند وجود دارد. فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد بسیاری از تکان دادن پرچم آمریکا و برگزاری علائم دعوت از مقامات را به طور کامل بازگشایی اقتصاد است.

پلیس تخمین زده می شود حدود 1500 نفر است. مسائل گزارش شده و هیچ دستگیری ساخته شد گفت: آنجلا بنت اطلاعات عمومی افسر برای هانتینگتون بیچ اداره پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>