در 7 مه شهرستان را یکی دیگر از پاکسازی خیابان های شمال شرقی مرکز شهر در RiNo. حتی اگر این شهر افتتاح دو تالار موقت پناهگاه برای افراد بی خانمان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ده ها چادر اند ظاهر شده است ،

اما پناهگاه کار نمی کند برای بسیاری از مردم بی خانمان ارائه دهندگان خدمات اشاره و آنها به دنبال راه حل های مانند امن-پارکینگ سایت برای کسانی که زندگی می کنند در اتومبیل خود را و امن سایت در این شهر برای کسانی که می خواهند به زمین چادر. در هر دو مورد بی خانمان خواهد دسترسی بیشتر به خدمات است که می تواند کمک به آنها را از خیابانها.

خوانندگان مانند مقامات منتخب تقسیم می شوند بیش از بهترین راه برای رسیدگی به این وضعیت است. می گوید: Derrick:

بنابراین شما در حال لگد زدن به آنها را از یک منطقه به طور کلی باعث آنها را به گسترش در محله های سراسر مترو دنور? درخشان!!!

نظرات Quinton:

کمپینگ در چادر است برای جنگل … ما در امریکا است. وجود دارد تن از زمین خام در همه جا; آنها نباید اجازه داده شود برای جلوگیری از پیاده رو و فقط راه اندازی اردوگاه در هر کجا که می خواهید! من احساس می کنم برای آنها, اما وجود دارد یک زمان و یک مکان برای همه چیز… و این است که قطعا زمان یا مکان!

می افزاید: Vannessa:

آنها نیاز به ترک دائم!!! ما می توانیم اردوگاه در خیابان های ما اما نه در پارک دولت.

می پرسد کیم:

من یک فن بزرگ از بی خانمان encampments در شهر….اما جایی که آنها قرار است برای رفتن ؟ آیا دنور باید پناهگاه فضا برای همه این مردمی ؟

پاسخ فدریکو:

بله گاهی اوقات هیچ فضای وجود دارد, گاهی اوقات آنها نمی خواهند به وجود داشته باشد. آنها مانند خیابان زیرا در بسیاری از موارد آنها اصلا شبیه به پیروی از قوانین اجرا شده در پناهگاه.

شمارنده Shawn:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

وجود دارد هیچ چیز مانند یک پناهگاه بی خانمان وجود دارد نهادهای دولتی که در حال اجرا حتی بدترین از زندان. اگر شما نمی خواسته خود را متعهد به زندان زمان, چرا شما به پناهگاه بی خانمان? به نظر می رسد شما فکر می کنم که پیدا کردن یک محل به خواب است و تنها مشکل در حالی که شما شکایت در مورد تمام مکان هایی که آنها پیدا کردن به خواب دیگر از کسانی که انت تخت انباشته یکی در بالا و دیگری در اتاق صدها نفر از مردم جدا از خانواده و فرزندان خود با بسیاری از محدودیت های که کار غیر ممکن است و هیچ جایی برای خود تماس بگیرید و یا توانایی خود را بهبود بخشد و رشد ثروت خود را. یکی باید یک محل را فراهم می کند که امنیت را برای خود وسایل ثبات برای ایجاد یک روال و دسترسی به بهداشت نیاز به یک کمک از جامعه است. پناهگاه بی خانمان به طور فعال به جلوگیری از هر گونه از این از اتفاق می افتد.

و این از Kyndri:

می بینم بسیاری از مردم صحبت کردن از یک محل امتیاز. “بی خانمان موضوع” خیلی بیشتر از یک روان-سلامت موضوع است. من اختلال دو قطبی و اختلال استرس پس از سانحه همراه با یک سری از بلایای دیگر و من در تلاش برای پایین نگه داشتن یک شغل. من من کردن و گاهی اوقات همه چیز کار نمی کردن. و من به اندازه کافی خوش شانس به یک شبکه پشتیبانی است که می تواند گرفتن من اگر به پایان می رسد را برآورده نمی کنند. بسیاری از این افراد به تنهایی. آنها هیچ کس برای رسیدن به آنها لازم نیست که فن آوری به درخواست شغل (چرا که همه آنها در حال حاضر در حال حاضر آنها نمی باید منابع به آنچه آنها نیاز دارند و مشکل این است که مرکب انت قانونگذاران که تنبیه افراد ضعیف بودن.

باید کمی کمی از شفقت و می دانیم که آمریکا به طور متوسط دو هفته بد از بی خانمان بودن. ما به اندازه کافی خانه های خالی در کشور ما به خانه هر فرد بی خانمان دو بار. این واقعیت که انسان مجبور به خوابیدن در خارج از آنجا که شما هرگز نمی رفت به مهد کودک و یاد گرفتم برای به اشتراک گذاشتن است هولناک و وحشتناک است.

ما ممکن است 7 جلد داستان مفصل تلاش برای راه اندازی امن پارکینگ سایت برای کسانی که به حرکت اتومبیل خود را معمولا به عنوان آخرین چاره.

“شما باید از مردم در حال حاضر که در حال خدمت; آنها از نوع پراکنده در جامعه می گوید:” طرفدار چلسی بیکر-Hauck. “امن پارکینگ برنامه های آنها را با هم کمی بیشتر در یک محل که در آن آنها می تواند خواب با خیال راحت. آنها در حال رفتن به ضرب و شتم آنها در حال رفتن به دریافت دزدیدند. آنها در حال رفتن به قادر به از طریق شب خواب. آنها در حال رفتن به یک پلیس ضربه زدن بر روی پنجره بیداری آنها را در ساعت 3 صبح به دلیل همسایه نامیده می شود. شما در حال تثبیت آنها فقط با انجام آن بسیار است.”

چه چیزی شما فکر می کنم از برنامه ریزی برای امن سایت برای کمپینگ و همچنین به عنوان امن-پارکینگ سایت برای بی خانمان ؟ ما به عنوان خوانده شده امن-پارکینگ-سایت پوشش داستان در اینجا ما با تصاویر به صورت خودکار از مه 7 پاکسازی در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de