خواننده: هرگز مهم تر بوده است برای حمایت از کسب و کارهای محلی

دنور stay-در-خانه-سفارش و کسب و کار به آرامی در حال بازگشایی. بسیاری از مغازه های خرده فروشی شد و پشت در کسب و کار در مارس 9, اما با پایبندی به اجتماعی-دورى قوانین.

برخی مانند پیچ و تاب و فریاد و پاره پوشش هستند مصرف آن را آهسته و با برنامه ریزی برای منظقه خدمات شروع ممکن است 11. دیگران مانند Rockmount تگزاس سایش درب را باز کرده اند. اما ورزشگاه بسته باقی می ماند به عنوان کافه ها و رستوران ها به جز به رفتن و خدمات تحویل. هنوز هم بسیاری از کسانی که در گیر شده است در داخل خوشحال بودند با آنچه که آنها می توانید دریافت کنید.

می گوید لری:

در نهایت برخی از مرتب کردن بر اساس حالت عادی!

پاسخ جرثقیل.

من صبر کنید تا زمانی که موج دوم است. من بسیار متاسفم برای کسب و کار است که بسته اند و افرادی که شغل خود را از دست, چرا که برخی از آنها در مکان های مورد علاقه من و مردم.

من آرزو می کنم ما به عنوان یک ملت و جامعه به حال هوش و دوراندیشی به سرمایه گذاری در انواع زیرساخت که اب و هوای این طوفان است.

می افزاید: ریچارد:

چه بسیار سخت در مورد ماندن در خانه ؟ تنها چیزی که صدمه دیده خواهد شد که به جیب شرکت های بزرگ!

شمارنده Jer:

آن بوده است هرگز مهم تر زمان برای حمایت از کسب و کارهای کوچک محلی.

پل اپستاین صاحب پیچ و تاب و فریاد خود را بسته فروشگاه حتی قبل از اقامت در خانه سفارش به اثر رفت از نگرانی برای کارکنان و همچنین مشتریان. و در حال حاضر او مشغول نگه داشتن همه چیز امن در حالی که همچنین به کسب و کار.

“احساس من این است که مردم گرسنه هستند برای چیزی عادی دوباره,” او می گوید. “ما نمی توانیم به آنها عادی است. شما در حال رفتن به باید صبر کنید و با ما کار می کنند بر این ترس است. همه ما در حال رفتن باید به نوع خزیدن راه ما را و کشف کردن آنچه عادی است دوباره.”

آیا شما بیرون بروید و در مورد در دنور در مارس 9? شما بازدید هر فروشگاه است ؟ ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری افکار خود را در editorial@westword.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر