آخرین: Mnuchin: بیکاری تعداد از رفتن به احتمال زیاد بدتر

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— اسپانیا شل شدن برخی از محدودیت.

— شبانه موسسات بسته در کره جنوبی.

— شهروندان ارشد مجاز در ترکیه است.

___

مادرید – تقریبا نیمی از اسپانیا 47 میلیون نفر خواهد بود قادر به لذت بردن از اولین نوشیدنی یا غذا در فضای باز تراس در دوشنبه اما ساکنان مادرید و بارسلونا باید صبر کنید.

در دو شهر بزرگ شده اند سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس. دولتی اسپانیا است که اجازه می دهد دیگر مناطق بیشتر شل محدودیت شده اند که در جای خود برای نزدیک به دو ماه.

نوار و صاحبان رستوران در شهرستانها مانند سویا و بیلبائو خواهد بود قادر به باز کردن 50 درصد از صندلی در فضای باز برای مشتریان در حالی که ساکنان وجود خواهد داشت و اجازه دیدار در گروه های 10 نفر به کلیسا بروم تئاتر و موزه ها در تعداد محدود. مغازه های کوچک قادر خواهد بود برای باز کردن بدون نیاز به یک قرار ملاقات.

مقامات تحت فشار هستند برای احیای یک اقتصاد ضعیف در میان موشک بیکاری است.

اسپانیا, وزیر بهداشت گزارش 143 جدید تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس در یکشنبه, بالاترین افزایش روزانه از مارس 19. کل مرگ و میر برای اسپانیا است 26,621 پس از شروع شیوع. بیش از 136,000 بهبود یافته اند.

___

سئول کره جنوبی – شهردار یک شهر در نزدیکی سئول دستور داده است تا به طور موقت بسته شدن باشگاه دیسکو و دیگر تفریحات شبانه موسسات نگرانی از موج دوم coronavirus موارد در کشور است.

شهردار پارک Namchoon از شهر اینچئون در غرب سئول می گوید این بسته از شب زنده داری امکانات را برای دو هفته است که هر کسی نقض نظم را می توان تا دو سال زندان یا 20 میلیون برنده ($16,380) خوب است.

سئول و اطراف آن گیونگی-دو در حال حاضر گرفته شده مشابه مراحل پس از موارد جدید مربوط به کاباره ها در سئول Itaewon سرگرمی منطقه تشخیص داده شد در روز های اخیر.

کره جنوبی گزارش 34 ویروس جدید موارد در یکشنبه روز اول که آن روزانه شمارش شد و بیش از 30 در حدود یک ماه. مقامات گفت که 24 از 34 مورد در ارتباط بودند به Itaewon کاباره ها.

___

استانبول – ترکیه از شهروندان ارشد شده اند مجاز به ترک خانه های خود را برای اولین بار در هفت هفته تحت آرام coronavirus محدودیت.

افراد 65 ساله و بیش تلقی می شود بیشتر در معرض خطر این ویروس تا به حال شده است به قرار منع رفت و آمد پس از مارس 21, اما آنها مجاز در خارج از یکشنبه به مدت چهار ساعت به عنوان بخشی از یک نورد برنامه کاهش کنترل. تحت-20s اجازه خواهد داشت برای یک دوره مشابه در هفته بعد.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca توییتی خود را با تشکر از سالمندان خود را بزرگ “حمایت” در مبارزه با شیوع بیماری با ماندن در خانه و او یادآوری آنها را به پوشیدن ماسک در خارج.

دولت اعلام کرد که “عادی طرح” به عنوان تعداد موارد جدید کاهش یافته و هفته گذشته هشدار داد اقدامات سخت تر اگر عفونت رفتن دوباره.

ورود و خروج محدودیت برداشته شده است و به هفت استان کشور که در آن شیوع بیماری تحت کنترل است. آنها در محل باقی می ماند تا 24 استان های دیگر از جمله استانبول و آنکارا.

مراکز خرید آرایشگاه, آرایشگری و سالن زیبایی می تواند باز تحت شرایط سخت روز دوشنبه در حالی که داخلی و بعضی از پروازهای بین المللی از سر گرفته خواهد شد در پایان ماه مه.

ترکیه ثبت کرده است 137,115 موارد ویروس ها و 3,739 و میر نسبت به COVID-19 با توجه به شمارش توسط جان هاپکینز. از تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند با نمایش علائم.

___

شهر واتیکان – پاپ فرانسیس خواستار رهبران کشورهای اتحادیه اروپا به همکاری با یکدیگر برای مقابله با پيامدهای اقتصادی و اجتماعی از coronavirus بیماری همه گیر.

پاپ اشاره کرد در یکشنبه برکت که 75 سال از اروپا شروع به چالش کشیدن روند آشتی پس از جنگ جهانی دوم است. او گفت: این روند موجب هر دو اتحادیه اروپا و “دوره طولانی از صلح و ثبات است که ما با بهره مندی از امروز.”

او دعا کرد که همان روح است که الهام گرفته از پیوستن به اتحادیه اروپا تلاش های “شکست الهام بخش همه کسانی که مسئولیت در اتحادیه اروپا” برای مقابله با کروناویروس اضطراری در یک “روح هماهنگی و همکاری است.”

او در طول پاپی پاپ خواسته است تا کشورهای اروپایی برای مقاومت در برابر ناسیونالیسم و به جای جلو و با هم در مورد مسائل مانند مهاجرت.

در طول همه گیر سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا که اصرار رهبران اتحادیه اروپا نشان دادن همبستگی.

___

جاکارتا – اندونزی روزانه شمارش از تایید COVID-19 مورد بوده است نوسان به عنوان تست قابلیت بهبود یافته است.

وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto اعلام کرده 387 جدید, موارد مصرف این کشور در مجموع به 14,032.

Yurianto گفت: در روزانه خود را به صورت ویدئو کنفرانس در روز یکشنبه که وجود داشته اند 973 مرگ و میر نسبت به COVID-19 و 2,698 بیماران بهبود یافته اند.

اندونزی ثبت 533 موارد جدید در روز شنبه برای بالاترین روزانه شمارش به احتمال زیاد با توجه به افزایش قابل توجهی در تست.

اما تست باقی می ماند یک مشکل عمده در الجزایر کشور است که به حدود 270 میلیون نفر است. اندونزی تا کنون انجام شده کمتر از 120,000 آزمون – کمتر از 500 دلار در هر میلیون نفر است.

___

بیروت – لبنان کلیساها استقبال نمازگزاران برای اولین بار در نزدیک به دو ماه.

بسیاری از کلیساها بسته شد به عموم به منظور محدود کردن گسترش coronavirus اما مقامات لبنانی باید شروع به کاهش محدودیت هایی که اعمال شده در مارس.

کلیساها و مساجد در حال حاضر مجاز به استقبال نمازگزاران برای نماز جماعت در روزهای یکشنبه و جمعه ها تا زمانی که ظرفیت محدود هستند و دیگر دستورالعمل های ایمنی از جمله اجتماعی فاصله اقدامات مورد احترام هستند.

بسیاری از نمازگزاران از ورود به کلیساها در سراسر لبنان روز یکشنبه بودند با اسپری ضد عفونی کننده و تا به حال خود را در دماهای بررسی قبل از آنها مجاز به نشستن در یک فاصله از دیگران است.

توده ها از جمله عید پاک نماز برگزار شد در کلیساها خالی برای اولین بار در لبنان تاریخ اخیر در ماه گذشته. حتی در این کشور جنگ داخلی از 1975-90 متوقف نمی شود مردم را از رفتن به مکان های عبادت است.

لبنان بزرگترین درصد از مسیحیان در شرق میانه حدود یک سوم از این کشور پنج میلیون نفر است. کشور ثبت شده 809 موارد coronavirus با 26 و میر نسبت به COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

___

مسکو – روسیه تعداد coronavirus عفونت صعود به بالای 200,000 پس از آن کمترین روزانه شمارش از موارد جدید.

آمار و ارقام منتشر شد یکشنبه ثبت 11,012 مورد جدید از این ویروس در مجموع 209,688 با 1,915 و میر نسبت به COVID-19.

مقامات روسی می گویند که افزایش شدید در تعداد می توان به افزایش تست حداقل در بخشی.

بیش از نیمی از موارد عفونت و مرگ و میر ثبت شده در مسکو است که باقی خواهد ماند و تحت یک مستند برای بقیه ماه.

___

کوالالامپور مالزی – جنبش محدودیت در مالزی به تمدید چهار هفته تا 9 ژوئن با وجود افت شدید عفونت در کشور است.

نخست وزیر Muhyiddin یاسین می گوید محدودیت های است که با توجه به پایان روز سه شنبه باید همچنان برای جلوگیری از عفونت از خیره کننده در صورت عدم وجود یک واکسن.

دولت در حال حاضر اجازه اکثر کسب و کار بازگشایی با شرایط سخت از آوریل 4 برای کمک به احیای آن سخت-آمار اقتصاد است. اما تجمع جرم باقی می ماند محروم با مدارس سینما و عبادت خانه ماندن بسته در حالی که گروه های ورزشی ممنوع است و بین ایالتی سفر ممنوع است.

Muhyiddin می گوید 6.6 میلیون نفر نزدیک به نیمی از کشور را در نیروی کار و بازگشت به کار با این شماره می رود افزایش می دهد.

او عذرخواهی کرد و به قومی مالایی مسلمانان برای disallowing آنها را به بازگشت به زادگاه به مناسبت عید جشنواره در پایان روزه داری در ماه, اما گفت: تجمع 20 نفر اجازه خواهد داشت در همان دولت است. او گفت که دولت همچنین قصد دارد اجازه دهید به عبادت خانه ها کار با اقدامات سختگیرانه به زودی.

مالزی ثبت 6,589 موارد با 108 مرگ و میر.

___

ژوهانسبورگ – آفریقا بیش از 60,000 تایید coronavirus موارد با توجه به چوب خط حساب کردن از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آفریقا CDC می گوید که همه به جز یکی از قاره 54 کشور کوچک لسوتو تایید کرده است موارد ویروس. آفریقای جنوبی است که بیشتر با بیش از 9,400 ثبت شده است.

گسترده کمبود تست ظرفیت همچنان به عنوان یک چالش و به معنی واقعی آمار و ارقام به احتمال زیاد بسیار بالاتر است.

برخی از کشورها در حال کاهش مستندات حتی به عنوان موارد افزایش استدلال مردم را به زندگی و خانواده خود را تغذیه با وجود خطرات.

___

برلین — پلیس در آلمان می گویند ده ها تن از مردم بازداشت شدند در تظاهرات در برابر این بیماری همه گیر محدودیت های پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد در روز شنبه.

برلین پلیس گفت: 86 نفر بازداشت شدند و پس از بطری پرتاب کردند ماموران در جریان یک تظاهرات در الکساندر یک میدان بزرگ مرکزی در سابق برلین شرقی. یک افسر مجروح شد و دیگری مجروح شد در یک حادثه جداگانه در مقابل ساختمان رایشستاگ که در آن 45 نفر بازداشت شدند.

در غرب شهر دورتموند به گفته پلیس یک مرد مورد حمله یک خدمه تلویزیون در جریان اعتراض — سومین در آلمان در دو هفته گذشته. 23-در سال ضارب دستگیر شد.

پلیس در نزدیکی کلن ابراز خشم این است که برخی از معترضان در این شهر خواست خریداران برای حذف ماسک خود را هنگام ورود به فروشگاه.

“به نظر می رسد مانند این مردم هنوز نمی دانستند که این نه فقط در مورد سلامت خود بلکه زندگی دیگران” کلن رئیس پلیس گفت:.

با وجود کاهش تدریجی آلمان همه گیر محدودیت در هفته های اخیر تظاهرات در برابر آنها دارای عقاید آوردن هم راست گروه C-لیست مشاهیر و افرادی که بر این باورند که ویروس بی ضرر است یا بخشی از یک توطئه جهانی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر