آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کشتی جنگی نیروی دریایی حمل 698 رشته شهروندان هند بازگشت.

— رییس جمهور کره جنوبی می گوید: شهروندان نباید وحشت بیش از افزایش ویروس جدید موارد است.

— 3 نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار خود را در قرنطینه.

___

دهلی نو — هند کشتی جنگی نیروی دریایی حمل سرخپوستان رشته در مالدیو به دلیل coronavirus مستند است لنگر انداخت در بندر کوچی پایتخت جنوبی ایالت کرالا.

فهم Jalashwa با 698 بازگشت شهروندان هند در کشتی اول کشتی می رسند یکشنبه به عنوان بخشی از هند گسترده بازگشت از ماموریت. هند نیز با استفاده از حامل های ملی هوایی هند برای بازگرداندن هزاران رشته شهروندان از ایران و انگلستان و جاهای دیگر در آسیا است.

دریا و هوا به مسافران متهم شده اند کرایه به بازگشت به هند است. صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان هند را امضا کرده اند تا اضافی برای بازگشت سفرهای برنامه ریزی شده در این ماه.

هند مستند وارد هفته ششم سهشنبه هر چند برخی از محدودیت ها شده اند کاسته برای خود اشتغالی افراد قادر به دسترسی به حمایت دولت برای بازگشت به کار. هند گزارش کرده است 60,829 موارد مثبت از جمله 19,357 بهبود بیماران و 2,109 مرگ و میر.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی رئیس جمهوری پیشنهاد خود را به کره شمالی به طور مشترک در مقابله با بیماری های عفونی مانند COVID-19 بیماری معتبر باقی می ماند هر چند شمالی نشده پاسخ داد.

رئیس جمهور ماه Jae-در جمع خبرنگاران گفت: روز شنبه که او معتقد است شمال است که درد و رنج “مشکلات مختلف” بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

ماه نمی استادانه درست شده. خود جاسوسی آژانس اخیرا قانونگذاران گفت این ویروس همه گیر منجر به شدت کاهش شمالی را در تجارت خارجی و ایجاد وحشت خرید در پیونگ یانگ شمال پایتخت.

ماه می گوید او سعی خواهیم کرد برای متقاعد کردن کره شمالی به قبول پیشنهادات خود را برای آشتی پروژه پس از همه گیر تثبیت شده است. ماه پیشنهاد کرده است که اتصال قطع و راه آهن از سرگیری reunions خانواده تقسیم توسط جنگ و ارسال کره جنوبی گردشگران را به کره شمالی.

کره شمالی مصرف شده است شدید ضد ویروس قرنطینه مراحل اما صبورانه ادعا شده است وجود ندارد تنها یک مورد از coronavirus در قلمرو آن است. بسیاری از کارشناسان خارجی در حال شک و تردید از شمال را ادعا می کنند.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی رئیس جمهور ترغیب شهروندان به پایین گارد خود را, اما گفت که هیچ دلیلی برای دست پاچه وجود نگرانی در مورد یک موج جدید در coronavirus شیوع در کشور است.

رئیس جمهور ماه Jae-in ساخته شده نظرات در سخنرانی روز شنبه خود را به عنوان مقامات بهداشتی شناسایی کشت از موارد جدید مربوط به کاباره ها در سئول Itaewon منطقه در روزهای اخیر. قبلا کره جنوبی caseload شده بود پایانی هفته باعث مقامات به آرامش اجتماعی خود فاصله قوانین.

“عفونت های خوشه ای که به تازگی رخ داده است در امکانات سرگرمی” ماه گفت: “افزایش آگاهی است که حتی در طول تثبیت فاز موقعیت های مشابه می تواند بوجود می آیند و دوباره در هر زمان در هر نقطه محصور شلوغ فضا است.”

ماه اضافه شده است که “ما هرگز نباید پایین تر گارد ما در مورد بیماری پیشگیری است.” اما او همچنین گفت: “هیچ دلیلی برای ایستادن هنوز هم از ترس. “

کره جنوبی گزارش 34 موارد اضافی از COVID-19 طی 24 ساعت به عنوان موجی از انتقال مربوط به clubgoers کشور را تهدید می کند سخت است-برنده دستاوردهای خود در مبارزه با ویروس.

آمار و ارقام منتشر شد سهشنبه با کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از افزایش ملی در مجموع به 10,874 با 256 مرگ و میر. این سازمان گفت: 9,610 بهبود و 10,128 دیگران بودند تحت آزمایشات برای تعیین اینکه آیا آنها به قرارداد ویروس.

ماه می گوید کره جنوبی “حق قرنطینه و سیستم های پزشکی همراه با تجربه برای پاسخ سریع به هر گونه عفونت غیر منتظره خوشه که ممکن است رخ دهد.”

___

واشنگتن — سه نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار از جمله دکتر Anthony Fauci قرار داده شده خود را در قرنطینه پس از تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19 دیگری استارک یادآوری است که حتی یکی از این کشور را امن ترین ساختمان ها توسط سیستم ایمنی بدن از ویروس.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو برجسته نیروی کار تبدیل شده است در سراسر کشور شناخته شده برای خود را ساده و مستقیم به توضیحات عمومی در مورد کوروناویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود. همچنین quarantining دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا, استفان هان.

Fauci موسسه گفت: او را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 ادامه خواهد داد و به آزمایش می شود به طور منظم. آن اضافه شده است که او در نظر گرفته شده است در “نسبتا” کم خطر” بر اساس مدرک خود را از قرار گرفتن در معرض, و او خواهد بود “با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب” برای کاهش خطر ابتلا به تماس های شخصی در حالی که هنوز انجام وظایف خود. در حالی که او را به ماندن در خانه و telework, Fauci را به کاخ سفید, اگر به نام و هر احتیاط این موسسه گفت.

Redfield خواهد بود “teleworking برای دو هفته آینده” پس از آن مشخص شد او یک “کم خطر قرار گرفتن در معرض” به یک فرد در کاخ سفید CDC گفت: در بیانیه شنبه شب. این بیانیه گفت که او احساس خوب و بدون علائم است.

فقط چند ساعت قبل غذا و داروی آمریکا تایید کرد که هان آمده بود در تماس با کسی که تست مثبت بود و در قرنطینه برای دو هفته آینده. او آزمایش منفی برای ویروس.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net