آخرین: انگلستان جانسون اعلام کرد متوسط کاهش مستند

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد متوسط, کاهش, کشور coronavirus مستند.

— جمهوریخواه ایالت الکساندر می گوید: دکتر Fauci را شهادت در جلسه روز سه شنبه توسط ویدئو کنفرانس.

— سازمان بهداشت جهانی: آن را گزارش نکردن اطلاعات در مورد کوروناویروس زیر فشار از چین است “اتهامات کاذب”.

— ایتالیا به پایین ترین سطح خود در مجموع روزانه جدید COVID-19 موارد پس از شروع از سراسر کشور مستند در اوایل ماه مارس.

___

لندن — انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد متوسط, کاهش, کشور coronavirus مستند یکشنبه و مشخص خود را از دولت نقشه راه برای بیشتر محدودیت های بلند در ماه های آینده.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت جانسون گفت: مردم در بریتانیا که نمی توانید از خانه کار می کنند مانند کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید, شغل “باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار” این هفته است.

او گفت که با شروع چهارشنبه محدودیت محدود کردن ورزش در فضای باز به یک بار در روز برداشته خواهد شد و مردم قادر خواهد بود به “مقدار نامحدود است.”

نخست وزیر که صرف یک هفته در بیمارستان تحت درمان برای COVID-19 تاکید کرد که اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز هم مشاهده می شود و گفت: این امر می تواند “جنون” اجازه می دهد تا یک دوم سنبله در عفونت.

جانسون همچنین گذاشته یک “مشروط طرح” آرامش بخش دیگر مستند محدودیت در ماه های آینده از جمله امکان بازگشت به مدرسه از برخی از کودکان در ژوئن 1. او گفت که امیدوار است برخی از صنعت مهمان نوازی می توانید بازگشایی یک ماه بعد.

___

واشنگتن — جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر تنسی می گوید که دکتر Anthony Fauci خواهد در حال حاضر از شهادت در جلسه روز سه شنبه توسط ویدئو کنفرانس.

اعلام روز یکشنبه پس از Fauci و دو نفر دیگر از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار آمد در تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها تحت self-قرنطینه به عنوان یک احتیاط.

Fauci مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و تبدیل به سراسر کشور شناخته شده برای خود را ساده و مستقیم به توضیحات عمومی در مورد کوروناویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود.

پانل مجلس سنا بود به شنیدن از Fauci و سه نفر دیگر از اعضای coronavirus نیروی کار در یک جلسه متمرکز با خیال راحت به مردم بازگشت به محل کار و مدرسه.

الکساندر است که پانل رئیس. او می گوید که “پس از مشاوره با دکتر Fauci و در فراوانی از احتیاط برای ما شاهدان سناتورها و کارکنان هر چهار دولت شهود ظاهر خواهد شد توسط ویدئو کنفرانس با توجه به این شرایط غیر معمول.”

___

برلین — سازمان بهداشت جهانی است را رد کرد و به عنوان “اتهامات کاذب” رسانه ها گزارش می دهند که آن را نکردن اطلاعات در مورد جدید کروناویروس زیر فشار از چین است.

U. N. آژانس در بیانیه ای گفت: اواخر روز شنبه که یک مجله آلمانی گزارش درباره یک مکالمه تلفنی بین رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus و رئیس جمهور چین در ژانویه. 21 بود “بی اساس و نادرست است.”

هفتگی اشپیگل گزارش داد که یازدهم خواسته Tedros در طول تماس برای عقب نگه داشتن اطلاعات در مورد انسان به انسان انتقال ویروس و تاخیر در اعلام یک بیماری همه گیر. این مجله به نقل از آلمان اطلاعاتی خارجی آژانس BND که کاهش یافته است به نظر یکشنبه.

اشپیگل همچنین ادعا کرد که BND به این نتیجه رسیدند تا شش هفته از زمان به مبارزه با شیوع بیماری از دست داده شده است با توجه به اطلاعات چین سیاست.

U. N. آژانس گفت Tedros و یازدهم “هرگز صحبت با تلفن” و افزود که “چنین گزارش های نادرست منحرف کردن و کاستن از چه کسی و جهان در تلاش برای پایان دادن به COVID-19 بیماری همه گیر.”

آن گفت که چین را تایید کرد-انسان به انسان انتقال جدید کروناویروس در Jan. 20.

که مقامات با صدور بیانیه دو روز بعد گفت: وجود مدارک و شواهد از انسان به انسان انتقال در ووهان اما تحقیقات بیشتر لازم بود. بدن جهانی اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر در فوریه. 11.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در زمره قوی ترین منتقدان که دست زدن به همه گیر آن را متهم به احترام به چین و توقف پرداخت به آژانس.

___

رم — ایتالیا به ثبت رسیده که پایین ترین در مجموع روزانه جدید COVID-19 موارد پس از شروع در سراسر کشور مستند در اوایل ماه مارس.

با توجه به وزارت بهداشت داده 802 coronavirus عفونت تایید شد در این دوره 24 ساعته پایان یکشنبه شب.

که همچنین اولین زمان روزانه موارد جدید باید کمتر از 1000 علامت گذاری به عنوان پس خیلی زود در این کشور شیوع. ایتالیا در حال حاضر بالغ بر 219,070 موارد شناخته شده.

وجود دارد 165 مرگ و میر به دلیل ویروس پس از شنبه شب افزایش تعداد مرگ و میر شناخته شده در بيماران آلوده به 30,560.

مقامات می گویند کل واقعی است که قطعا بسیار بالاتر به عنوان مرگ و میر در خانه و یا مراقبت های پرستاری امکانات و یا اقامت شخصی شمرده نمی شوند اگر COVID-19 تست انجام می شود اگر چه بسیاری از کسانی که متوفی را به خوبی ممکن است تا به حال بیماری است.

کمک به حساب برای یک کاهش روزانه جدید مورد کل لمباردی, ایتالیا بیشتر زده منطقه است. که منطقه شمال ثبت شده 282 عفونت در دوره 24 ساعته. در روزهای اخیر آن در حال ثبت چند صد تازه موارد روزانه.

___

نیویورک — New York, خانه های پرستاری باید شروع دو بار در هفته coronavirus تست برای همه کارکنان و دیگر نمی خواهد ارسال COVID-19 بيمار ترک بیمارستان های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد پس از رو به رشد آمریکا از دست زدن به مرکز پرستاری شیوع است.

ملت را بیش از 26,000 coronavirus مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات یک پنجم از آنها — در مورد 5,300 — در نیویورک با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

که بیشترین تعداد خانه سالمندان مرگ و میر در کشور, هر چند ایالت دیگر نیز تلاش برای کنترل این ویروس در پرستاری امکانات.

نیویورک ساکنان خانه سالمندان’ بستگان مراقبت های بهداشتی ناظران و قانونگذاران باید گفت دولت نمی به اندازه کافی تمرکز بر تهدید و سپس ویرانگر واقعیت COVID-19 در خانه های سالمندان.

منتقدان گسله دولت برای در نظر گرفتن هفته به انتشار تعداد مرگ و میر در فرد خانه سالمندان — و هنوز هم انتشار تعدادی از موارد — و برای انجام نیست و یا نیاز به گسترده تست در امکانات.

___

هلنا منت. — Montana state parks و ماهیگیری دسترسی به سایت ها را تجربه کرده اند یک افزایش عمده ای در ملاقات به عنوان ساکنان صرف زمان در خارج از منزل در میان بهداشت محدودیت های مربوط به کوروناویروس.

برآورد ملاقات در پارک دولت با صعود بیش از 60% در مقایسه با این زمان در سال های گذشته مستقل ثبت گزارش روز شنبه.

مدیران برآورد وجود دارد نزدیک به 152,000 بازدید کنندگان در پارک دولت در ماه های مارس و آوریل این سال در مقایسه با مورد 95,000 در سال 2019 و 2018.

لیبریا استیو بولاک صادر اقامت در خانه سفارش که شامل معافیت برای تفریح بلکه تشویق کسانی که بیرون رفتن را به ماندن نزدیک به خانه.

پارک های نزدیک به مناطق بزرگ شهری تجربه برخی از مهم ترین را افزایش می دهد.

___

گالوپ, N. M. — فرماندار-دستور مستند طراحی شده برای مبارزه با یک افزایش شیوع کروناویروس در این غربی, New Mexico شهرستان هم مرز با ملت ناواهو منقضی شده یکشنبه اما شهردار این شهرستان گفت: این مشکل همچنان ادامه دارد.

“تعداد ما هنوز هم گرفتن بالاتر و بالاتر به صورت روزانه گفت:” گالوپ شهردار لوئیس Bonaguidi که به نام COVID-19 شیوع یک “بحران در بالاترین مرتبه است.”

Bonaguidi همچنین سی ان ان گفت در یک مصاحبه کوتاه که مقامات شهرستان به احتمال زیاد خواهد شد در حال حاضر از هر گالوپ ساکن به پوشیدن ماسک زمانی که آنها بیرون بروید.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانید برای دریافت این اعداد پایین” شهردار گفت.

Bonaguidi نمی بلافاصله پس از بازگشت یک تماس پنج شنبه از آسوشیتد پرس به دنبال نظر بیشتر.

گالوپ است که در McKinley شهرستان است که فقط 3.5 درصد از نیومکزیکو جمعیت بود اما نزدیک به یک سوم از دولت 4,863 coronavirus موارد که از روز شنبه و یک پنجم از 200 شناخته شده مرگ و میر.

این شهر یکی از بزرگترین جوامع مرز ملت ناواهو که تا به حال 2,973 مثبت coronavirus موارد از شنبه با 98 و میر گزارش شده. گسترده رزرو این کشور با 175,000 مردم و گسترش به بخشی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا.

___

قاهره — یمن مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 17 مورد جدید از coronavirus از جمله مرگ و میر در این کشور جنوب.

وزارت بهداشت می گوید روز یکشنبه ارقام در نظر گرفته شده اند شمارش در مناطق تحت کنترل بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت به حداقل 51 تایید موارد از جمله هشت مرگ و میر.

اکثر موارد در جنوب شهر بندری عدن شده است که شاهد فصل جدیدی از اختلافات سیاسی بین نیروهای دولتی و جدایی طلبان جنوب اعلام کرد که حکومت خودگردان در ماه گذشته ترک بهداشت اجازه را بهم ریخته.

یمن است که تقسیم بین دو طرف درگیر و درگیر در یک جنگ داخلی برای بیش از پنج سال است شکننده نظام سلامت با نیمی از امکانات بهداشتی به درستی عملکرد.

در این کشور شمال ایران-حمایت شورشیان حوثی که کنترل پایتخت یمن از سال 2014 اعلام کرده اند تنها یک مورد برای یک مرده سومالی مهاجر بالا بردن سوال در مورد میزان شیوع ویروس. سازمان بهداشت جهانی هشدار داده بود که عدم شفافیت.

___

آتن — وجود دارد هیچ مرگ و میر ناشی از COVID-19 و تنها شش مورد جدید طی 24 ساعت یونانی مقامات یکشنبه اعلام کرد.

تعداد تایید coronavirus موارد در کشور است که در حال حاضر 2,716. مرگ و میر است 151 و 30 نفر در هواکش.

روز دوشنبه در اکثر خرده فروشی مغازه ها باز خواهد شد و سالمندان دبیرستان را به مدرسه بازگشت به آماده شدن برای سرتاسر کشور در امتحانات ورودی دانشگاه برگزار خواهد شد که گاهی اوقات در ماه جولای.

دولت معاون وزیر گفت: حدود 25 درصد از تمام کسب و کار مجبور به بستن در اواسط ماه مارس را دوباره باز فردا با حدود 155,000 مردم گزارش بازگشت به کار. بسیاری از مغازه ها را در اواخر ساعات و همه باید برای به اجرا درآوردن جمعیت فاصله اقدامات است.

مراکز خرید و رستوران ها و کافه ها بسته باقی می ماند.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>