کشورها در سراسر جهان در حال کشتی با توجه به سهولت محدودیت در کسب و کار و فعالیت بدون داشتن coronavirus آمده صعودی بازگشت.

در حالی که کره جنوبی پایتخت تعطیل کاباره ها بلاروس شانه ای بالا انداخت نگرانی های ایمنی برگزار شد و کامل رژه نظامی به مناسبت سالگرد نازی شکست آلمان در جنگ جهانی دوم است.

و در ایالات متحده تنظیم کننده اعلام کرد آنها باید مورد تایید یک تست سریع برای coronavirus که مقامات تبلیغ به عنوان یک کلید برای باز کردن این کشور است.

در اینجا برخی از AP بالا داستان شنبه در coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است.

آنچه امروز اتفاق می افتد:

— بیشتر کارفرمایان در حال آمدن به تمایلی نتیجه رسیدند که بسیاری از گذاشته شدن کارکنان ممکن است بازگشت به شغل قدیمی خود را در هر زمان به زودی.

— ویرانی اقتصادی است طرح میتوانست ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری مجبور جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت تاریخی headwinds در انتخاب مجدد پیشنهاد.

— رئیس جمهور سابق باراک اوباما به شدت انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک “هرج و مرج مطلق فاجعه” با توجه به ضبط به دست آمده توسط اخبار یاهو.

— حزب جمهوری خواه-کنترل قانونگذاران به طور فزاینده ای در تلاش برای نوار دموکراتیک فرمانداران از اختیارات اجرایی به منظور تعطیلی یک قدرت گرفتن این کانال سرخوردگی بیش از اقتصادی اما می تواند عواقب طولانی مدت. در همین حال برخی از فرمانداران به دنبال تقویت خانه-دولت تولید حیاتی لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظتی.

— رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو رو افزایش انتقاد چرا که خود دولت منجر ملت در خانه سالمندان مرگ و میر.

— دهها هزار نفر از خدمه گیر روی کشتی های کروز و التماس به خانه برمی هفته پس از مسافران اجازه داده شد به پیاده.

— رئیس جمهور مصر تایید گسترش قدرت خود را که دولت می گوید: نیاز است برای جلوگیری از شیوع, باعث محکومیت از حقوق ناظران.

— برخی از آمریکایی های بومی روستاها در جنوب غربی ایالات متحده در حال استقبال فوق العاده ای انزوا اقدامات مانند نگهبانی موانع به نوبه خود به دور خارج است.

— بازگشایی کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی بود کمی بیش از حد وسوسه انگیز از یک قرعه کشی به عنوان دوستداران طبیعت از ده ها تن از کشورهای مسیرهای شلوغ و مهاجرت به مسدود کردن مناطق سخنگوی گفت.

— با شروع فصل زمستان برداشت گندم فقط هفته دور آن را به یک مبارزه گرفتن کارگران خارجی معمولا متکی به اجرا ترکیبی از.

— بسیاری از افراد مسن مرخص شدن از بیمارستان بعد از درمان برای COVID-19 چهره ننگ و ostracization به عنوان به خوبی به عنوان هفته یا ماه از خود جدا می کند.

___

آنچه شما نیاز به دانستن:

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

در اینجا علائم و نشانه های این ویروس در مقایسه با شایع آنفولانزا.

یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از گسترش ویروس در حال شستن دست های خود را با آب و صابون. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند برای اولین بار شستشو با آب گرم و یا آب سرد و سپس فورا کف صابون به مدت 20 ثانیه به آن را در پشت دست بین انگشتان و زیر ناخن قبل از شستشو کردن.

شما باید شستشو را به گوشی خود را بیش از حد. در اینجا چگونه است.

ردیابی ویروس: تمرین کردن و زوم در فرد county سطح و شما می توانید دسترسی به اعداد است که شما نشان می دهد وضعیت که در آن شما و جایی که عزیزان و یا مردم شما نگران زندگی می کنند.

___

یک عدد

— 5: سوئد آژانس بهداشت عمومی می گوید سومالی سوئدی ساخته شده تا تقریبا 5 ٪ از همه COVID-19 نفر در کشور در عین حال نشان دهنده کمتر از 1 ٪ از جمعیت خود را از 10 میلیون نفر است.

در خبری دیگر:

— چمن زن ها-مراسم ازدواج: ارتباط با نقش برآب طرح شده اند بستن گره در مرتب سبز گسترش می یابد به جای.

— شکار بوقلمون: این یکی بهار سنت است که نمی توانید لغو شد.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de