آنچه را افتتاح و بازگشایی در این هفته

یک ماه جدید به ارمغان آورده است کاسته coronavirus محدودیت بودجه جدید و نیاز به بازگشت به کار برای بسیاری از رستوران ها به طوری که برخی از کسب و کار است که بسته شده اند به طور کامل از مارس 17 shutdown در حال حاضر شروع به بازگشایی برای بایگانی اطلاعات و تحویل. و دیگر نام تجاری جدید از eateries در حال debuting با وجود زمان نامشخص است. در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اطراف شهر:

کاخون Haus

1225 جنوب فدرال بلوار
720-609-2899

فدرال بلوار درست کردم جدید غذاهای دریایی متخصص ارائه کاخون-سبک crawfish, میگو و خرچنگ جوش همراه با پو’boys پیش غذاها و طرف. دیدن کاخون Haus سایت برای منو و سپس تماس برای بایگانی اطلاعات.

لانه کافه + نوار

2949 فدرال بلوار
303-390-1252

لانه کافه + نوار است که بخشی از یک مجموعه جدید از سلامتی, زیبایی و تناسب اندام, مواد غذایی کسب و کار به نام پرورش. پرورش را در مغازه ها و خدمات در حال برنامه ریزی برای باز کردن به مردم در اوایل این بهار اما موظف بستن و اجتماعی فاصله, قوانین, آنها را مجبور به تعویق انداختن. اما لانه باز خواهد شد برای قبل از سفارش و راه اندازی کسب و کار آغاز پنج شنبه, مارس 12 خدمت گرفتن و رفتن آیتم ها, قهوه, مخلوط, شراب و کوکتل. بازدید لانه وب سایت تماس بگیرید و یا به منظور جلوتر است.

The Lobby has a new takeout window for easy pick-up.گسترش

لابی جدید takeout پنجره برای آسان انتخاب کنید تا.

حسن نیت ارائه میدهد از لابی/Facebook

لابی

2191, Arapahoe, خیابان
303-997-9911

لابی فقط نصب جدید takeout پنجره و مجددا راه اندازی سرویس در آغاز ماه مه از جمله یکشنبه صبحانه خدمات (بنابراین اگر شما یک روز مادر procrastinator شما هنوز هم می تواند دریافت در در عمل امروز). رستوران وب سایت به صورت آنلاین takeout و تحویل سفارشات.

تگ رستوران گروه

رستوران های متعدد و

آشپز/رستوران Troy گارد راه اندازی کرده است سفارش آنلاین و منظقه در تگ برگر نوار (1222 مدیسون خیابان) FNG (3940 West 32nd خیابان) و دو نفر از چهار لس Chingones taquerias (2463 Larimer خیابان و 4959 نیوپورت خیابان). مشاهده وب سایت رستوران برای ساعت ها و منوها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>