134 زنان باردار در L. A. آزمایش مثبت برای coronavirus اما هیچ یک از نوزادان خود را

COVID-19 ضربه تمام جنبه های زندگی در لس آنجلس از ثروتمند انکلاوها به طبقه کارگر محله و همچنین زندانها و خانه های سالمندان.

مقامات هشدار داده اند که آسیب پذیر ترین افراد به توسعه جدی اثر از رمان coronavirus شامل زنانی که باردار هستند. اما کمی شناخته شده است در مورد چگونه زنان باردار از همایش همه گیر آغاز شد که تعداد آنها به طور معمول شکسته کلی در مورد شمارش.

روز دوشنبه L. A. مسئولان شهرستان خطاب این مورد بحث بخش از جمعیت است. در شهرستان است که ثبت بیش از 32,000 تایید موارد COVID-19 و بیش از 1500 مرگ و میر حدود 134 زنان باردار باید آزمایش مثبت بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

شده اند وجود دارد 29 تولد زنده در میان آنان زنان و زایمان بچه مرده. بیست و چهار نوزادان مورد آزمایش قرار گرفتند در هنگام تولد از جمله یک مجموعه ای از دوقلوها و هیچ یک آزمایش مثبت برای ویروس.

تبلیغات

بیش از 82 درصد از 134 زنانی که تست مثبت بودند علامتی.

“همه ما با نام تجاری جدید ساکنان L. A. شهرستان ما خیلی خوشحال به شما خوش آمد به جامعه ما” فرر گفت.

نتایج نشان می دهد که بعید است برای یک مادر باردار به تصویب این ویروس به نوزاد در دوران بارداری, باور شده است که بیان شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. یک نوزاد ممکن است مستعد ابتلا به فرد-به-فرد گسترش یافته است.

یک تعداد کم از بچه ها تست مثبت برای این ویروس در مدت کوتاهی پس از تولد CDC گفته است. آن ناشناخته اگر این نوزادان قرارداد این ویروس قبل یا بعد از تولد.

تبلیغات

این ویروس شناسایی نشده در مایع آمنیوتیک شیر و یا دیگر “مادری نمونه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net