مقامات افغان: حمله طالبان به ایست بازرسی ارتش, کشته شدن 6

کابل, افغانستان (AP) — چهار بمب یکی در زیر قرار داده شده یک سطل زباله و سه تن دیگر کنار جاده رفت و خاموش در شمال کابل و زخمی شدن چهار غیر نظامی از جمله یک کودک افغانی, مقامات گفت.

کنار جاده بمب بودند در فاصله 10-20 متر (متری) از یک دیگر گفته سخنگوی پلیس کابل Ferdaws فرامرز. زخمی فرزند 12 ساله او گفت و افزود که پلیس در حال جستجوی منطقه ای که در آن بمب زده.

هیچ کس بلافاصله مسئولیت این بمب گذاری ها و اهداف خود ناشناخته باقی مانده است. هر دو طالبان و گروه دولت اسلامی در حال فعال در کابل و اطراف آن و هر دو غالبا هدف نظامی و غیر نظامی.

کابل شاهد چندین پایین در مقیاس حملات بیش از هفت روز گذشته از جمله انفجار دو نارنجک دستی در شب یکشنبه در غرب کابل. وجود دارد هیچ تلفات در این حمله به گفته طارق آرین سخنگوی وزارت کشور.

پنجشنبه گذشته یک موشک هدف قرار دادند یک ایستگاه برق و دو بمب کنار جاده ای می رفت در مناطق مختلف کابل نیز باعث تلفات. هیچ کس مسئولیت این حملات.

در ضمن تبادل زندانیان بین دولت افغانستان و طالبان همچنان ادامه دارد و تحت یک قرارداد امضا شده در ماه فوریه بین آمریکا و طالبان. این قرارداد تصریح می کند که دولت رایگان 5000 طالبان زندانی در حالی که شورشیان به انتشار 1,000 اسیران یک ارز است که انتظار می رود منجر به داخل افغانستان مذاکرات است.

تبادل آمده است در مراحل و تا کنون و دولت در کابل می گوید آن را آزاد 1,000 طالبان زندانیان. شورشیان را تایید کرد انتشار 300 اعضای طالبان.

برای بخشی خود را طالبان می گویند که آنها باید آزاد 225 خود اسیران از جمله افغانستان دفاع و امنیت پرسنل اعضای یک نسخه تایید نشده توسط دولت

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر