با نزدیک شدن فارغ التحصیلی دریاچه Braddock سالمندان نگه داشتن ارواح آنلاین

سالمندان از دریاچه Braddock متوسطه در Burke, ویرجینیا مشغول به کار شده اند برای افزایش همکلاسی روحیه به عنوان COVID-19 wrecks سنت از سال آخر خود را در مدرسه بالا است.

شما رویاهای بیش از 100 نفر از فارغ التحصیلی کلاس دریاچه Braddock در صفحه lbseniors2020 در Instagram.

Keely Ochs سازمان یافته این صفحه که کلاس ارشد رئیس جمهور, Clark, T. Levine به نام روح خود صفحه. Ochs قرار می دهد در دانش آموزان نام, تصاویر, و پس از فارغ التحصیلی برنامه “فقط به مطمئن شوید که ما می تواند شامل همه” لوین گفت.

دانشجویان نشده است با یکدیگر پس قبل از بسیاری از کالج پذیرش در آمد تا تبدیل به یک راه برای به اشتراک گذاشتن.

“این فقط باعث می شود [ما] احساس می کنم کمی بیشتر مانند ما هنوز متصل و ما هنوز وجود دارد حتی اگر ما نمی تواند جسمی وجود داشته باشد” گفت: Levine.

دریاچه Braddock سالمندان نیز مشغول به کار شده است از اوایل ماه آوریل در آنچه به آنها تماس بگیرید عملیات ارشد آگهی ها. لوین و دریاچه Braddock پدر و مادر لورا Beene نه تنها کوچک آگهی های فارغ التحصیلی سال, اما همچنین ایجاد یک خرس-نسخه قابل چاپ پنجه به نمایندگی از مدرسه برونز طلسم. یک نامه شخصی و شعر بودند.

لوین گفت: Beene تا به حال این ایده پس از او به خاطر یک مفهوم مشابه برای نشان دادن حمایت برای سربازان رفتن به جنگ.

نزدیک به 200 سالمندان گفت: آنها می خواستند یک بنر بسته. هنگامی که تقاضا شد بیش از حد برای دو نفر به رسیدگی لوین گفت: دیگر پا از جمله تایلر Garkey جولین ساندرز Davis, مارس و جوآن Lin.

هر کاهش یافته بود در فرد مبتلا اجتماعی فاصله داشته باشید. دانشجويان ارسال شده است تصاویر خود را با بنر و هشتگ #seniorstrong.

“من شنیده ام بسیاری از بازخورد خوب از سراسر جامعه از بسیاری دیگر از دوستان و همکاران من که واقعا به این صفحه” لوین گفت.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>