در کوچک ویران Grass Valley بهترین و شناخته شده به عنوان سایت تاریخی امپراتوری معدن طلا در دو سال گذشته مشخص شد آتش سوزی که در سمت چپ این شهر زخم و خال خال با خاموشی که بسته کسب و کار برای 22 روز.

مردم نگران برای آینده است. اما طلا راش جامعه در حال شروع به احساس می کنم امیدوارم در حالی که آماده شدن برای برنامه ریزی شده در مارس 12, نرم, افتتاح شهر $6.3 میلیون مرکز هنرهای قرار دارد در هنر دکو مجموعه کامل با هنر مدرن گالری تئاتر آشپزخانه تجاری و 492-صندلی های سالن.

فرهنگ بوستر رزرو کرده بود Arlo اکلاهما و امی گرنت به عنوان بخشی از فصل اول و مشغول به کار بودند برای بالا بردن ساکنان در ویران منطقه خارج ساکرامنتو پس از بسیاری از موانع.

برای باز کردن شب, مرکز نوار بود مواجه نگردند با هنر و صنعت آبجو و Cabernet. داخل در یک روشن, گالری مجسمه ساز نانسی مینتز استقبال مهمانان که munched در سوپ زرت نیش برجسته او روشن رس و فلز کار می کند. بعدی شب مردم شهر جمع شده بودند برای شنیدن بلوز و راک گیتاریست Tinsley الیس.

تبلیغات

آنها نمی دانند که در بعد جهانی همه گیر برانگیخته توسط coronavirus را به طور ناگهانی نیروی منطقه فرهنگی جدید جواهر به بسته درهای خود را تحریک اخراج برای آن هشت عضو کارکنان تولید و خروج از آن تلاش برای زنده ماندن. مرکز بسته مارس 14 و مقامات هیچ ایده زمانی که آن را ممکن است بازگشایی شده است.

“ما باید منتظر خیلی طولانی و خیلی با صبر و حوصله به باز کردن. وجود دارد یک تاخیر پس از دیگری اما پس از آن همه چیز در نهایت درخشان و استقبال و فوق العاده است. ما جامعه روستایی آماده برای برخی از خبر خوب و در تمام طول آنها پشتیبانی ماموریت ما عمیقا” گفت: کهربا جو مانوئل مرکز اجرایی مدیر.

در حال حاضر او امیدوار است که جامعه را تجمع در اطراف این مرکز دوباره آن را به عنوان تلاش می کند تا به منظور بالا بردن $150,000 آن نیاز به پوشش هزینه های عملیاتی. در بالا از آن مقامات هنوز هم به نحوی باید آمد تا با باقی مانده $3.2 میلیون دلار 6.3 میلیون نوسازی هزینه پروژه.

“ما باید برای حفظ ایمان چون همه منظورم همه نیازهای هنر” مانوئل گفت. “آن روزي ما.”

تبلیغات

$6 million The Center for the Arts in Grass Valley

یک گالری در مرکز هنر در چمن دره.

(ملیسا کلارک)

Grass Valley با جمعیت حدود 13,000 واقع در نوادا شهرستان به تقریبا 100,000. آن عجله طلا روز باقی مانده یک میراث ماندگار اجازه می دهد چمن دره و همسایه, نوادا, شهرستان به شکل متنوع اقتصاد با تمرکز بر گردشگری و بخش خدمات. بسیاری از مردم محلی رفت و آمد به دره ساکرامنتو و یا کار در بخش کشاورزی خرده فروشی تجارت مهندسی و ساخت و ساز. قبل از این مرکز نوسازی نزدیکترین هنر محل بود 60 مایل رانندگی به دولت سرمایه است.

این ساختمان که خانه های این مرکز استفاده می شود cinderblock نمایندگی خودرو از سال 1947 به سال 1984 با توجه به مانوئل که متولد و بزرگ شده در شهر. بعد آن را تبدیل به یک مدرسه زیبایی و ژیمناستیک و رقص مرکز در میان دیگر rebirths و سپس تکامل یافته را به یک محل با 300 صندلی ادعا از فیلم های قدیمی تئاتر است. کارگران صحنه 150 رویدادهای سالانه نقاشی هنر هنردوستان و بیش از 47,000 concertgoers.

پس از 18 ماه نوسازی آن به طور خلاصه بازگشایی شد, صدور صورت حساب خود را به عنوان یک واحه از فرهنگ در سیرا نوادا کوهپایه.

تبلیغات

“من به یاد داشته باشید وجود دارد نشسته و گوش دادن به Tinsley الیس و بلوز و تفکر ‘مهم نیست که چه کسی را بازی می کند. من که به هر عملکرد'” یاد می آورد Grass Valley شهردار لیزا Swarthout. “وجود چنین روحیه و حس قدردانی. شهر کوچک و جمعیت آنقدر هیجان زده برای این ویژه عمل می کند.”

او رفت تا دبیرستان به صورت محلی و سپس به سمت چپ برای دانشگاه و کار در منطقه خلیج تا بازگشت او به شهر شده بود “شمارش پایین روز” را به باز کردن.

“من خیلی هیجان زده است که این ساختمان را تبدیل به مرکز شهر منطقه کسب و کار” Swarthout گفت. “مردم ما مراجعه کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امپراتوری معدن یکی از قدیمی ترین و غنی ترین معادن طلا در, دولت, و من فکر کردم که آنها نیز می تواند گرفتن نشان می دهد خیس کردن دوستی از چمن دره. اما می دانستند که ما خواهد بود قطع شده توسط یک بیماری همه گیر?”

مینتز هنرمند, از, نوادا, شهرستان, گفت: او ماه را صرف برنامه ریزی برای نمایشگاه. او گفت که “هاله از آن شب برای اولین بار بود فقط نمادین — مارک یک آغاز جدید برای ساختمان برای این شهر است. ما نیاز به انجام آنچه ما می توانیم برای به اشتراک گذاشتن هنر و دید هنری.”

تبلیغات

مانوئل گفت: حامیان در حال تقلا برای کمک به راه اندازی یک صندوق اضطراری و افزایش توسط اداره کسب و کار کوچک وام قبل از پرداختن به “بزرگ توسعه” که نیاز به افزایش بودجه برای پوشش باقی مانده هزینه های ساخت و ساز.

“این جای تعجب نیست که در طول COVID-19 مستند مردم در حال تبدیل به هنر برای انعکاس و الهام بخش است. این یک هدیه ای است که ما به دیگران و خودمان” مانوئل گفت: “و بعد از پناهگاه در محل سفارشات رفته همه ما نیاز به هنر و موسیقی و گردهمایی برای تحریک بیشتر از همیشه.”

$6 million The Center for the Arts in Grass Valley

نمای خارجی مرکز هنرهای در چمن دره.

(ملیسا کلارک)

در سراسر کشور, مطالعات نشان می دهد که هنر و فرهنگی بخش ممکن است رنج می برند از دست دادن و از آنجا که $3.6 میلیارد دلار با توجه به همه گیر. بار می تواند از زمین به خصوص در هنرهای سالن در مناطق دور افتاده به عنوان فرد و کمک دولت تمایل به هدف قرار دادن شهرهای بزرگ و موسسات مانوئل گفت.

تبلیغات

“ما در حال انعطاف پذیر. ما خواهد بود. اما ما نیاز جدی به حمایت عمومی برای دریافت وجود دارد.”

مانوئل گفت: او در حال تلاش برای برنامه ریزی مجدد همه نشان می دهد در اصل میله میله برای بهار و تابستان. برخی از هنرمندان که انجام شده در این مرکز در سال های گذشته ابراز اشتیاق خود برای پیوستن به یک آینده صف. دیگر نوازندگان تعجب می کنم اگر آن را خوب خواهد بود مالی حرکت می کند.

“آنها به من زنگ زد و پرسید: اگر من به عقب خواهد آمد اگر آنها فقط می تواند به فروش نصف خانه — با توجه به اجتماعی فاصله — و من مطمئن هستم که اگر آن را حس می کند مالی” گفت: Marc Cohn, the folk-rock خواننده ترانه سرا و نوازنده مستقر در نیویورک است. “من عاشق این منطقه است. این شگفت انگیز است و مخاطبان سپاسگزار است و شگفت انگیز است. اما این یک جهان متفاوت است که هنرمندان باید با ادعا.”

هنوز, او خاطرات خوشی از بودن روی صحنه و به دنبال در توجه طرفداران که “واقعا احساس پرنیان از آنچه که ما در حال ارائه. ارتباط بین هنرمندان و مردم در یک جامعه کوچک است که بسیار ویژه است.”

تبلیغات

Swarthout منتظر بازگشایی به تعویق افتاد می تواند مربوط.

“بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند, شما نیاز به یک محل تجمع است که پرورش شما و به شما الهام بخش,” او گفت:. “من نمی توانم صبر کنید برای بازگشایی شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de