بانکوک (AP) — چین گزارش یکی دیگر از افزایش در coronavirus موارد در روز دوشنبه به عنوان دولت یادآور شد مردم برای حفاظت شخصی در برابر ویروس.

هشدار از Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت آمد به 17 مورد جدید گزارش شده از 14 روز قبل از آن تا به حال ارائه شده برای اولین بار دو رقمی افزایش 10 روز است.

از 17 مورد جدید هفت شده بودند به عنوان وارد شده در حالی که پنج نفر در شهر ووهان کانون بیماری همه گیر که در آن سخت مستند برداشته شد در ماه گذشته.

یکی دیگر از پنج نفر در سراسر سه شمال شرقی استان از جمله تلويزيون که در آن مقامات به حالت تعلیق قطار خدمات در داخل و خارج از شهرستان که در آن یک خوشه نشات با 45 سال بود و به تازگی شناسایی شده است.

در یک کنفرانس خبری یکشنبه, Mi تمدید calls برای مردم برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی و به “به دنبال توصیه های پزشکی و یا تست در تعیین بيمارستان اگر آنها در این نمایشگاه علائمی مانند تب و سرفه و یا خستگی.”

با وجود آن 82,000 سال سوم متوسطه دانش آموزان در پکن بازگشت به کلاس های پنج شنبه را برای خود آماده دبیرستان امتحانات ورودی.

همچنین روز دوشنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: وجود داشته است بدون مرگ و میر گسترش آن ثبت و برای تقریبا یک ماه و 141 نفر باقی مانده در بیمارستان و درمان است.

یکی دیگر از 783 نفر تحت انزوا و مشاهده برای موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت و بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

چین ثبت کرده است و در مجموع 4,633 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 82,918 موارد COVID-19.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— دیزنی لند شانگهای بازگشایی: بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک صورت جریان به دیزنی لند شانگهای چین به عنوان برجسته ترین پارک بازگشایی در یک گام جدید به سوی عقب ضد coronavirus کنترل. این پارک که بسته Jan. 25, محدود خواهد شد و تعداد بازدید کننده و نگه داشتن برخی از جاذبه های بسته در راستای اجتماعی فاصله دستورالعمل. دیزنی مهمانان بسیاری از پوشیدن میکی موس گوش و کودکان در لباس شخصیت های فیلم بررسی شدند و تب در دروازه و decals استفاده شد و برای تعیین فاصله ایمن بین بازدید کنندگان است.

—EXAM PREP در پکن: بیش از 82,000 سال سوم متوسطه دانش آموزان رفت و برگشت به کلاس در پایتخت چین به آماده شدن برای دبیرستان امتحانات ورودی. دانش آموزان باید نشان معتبر کدهای سلامت و پیگیری پرونده از سفر خود طی 14 روز بر روی گوشی های تلفن همراه به دست آوردن ورود به مدرسه خود را.

— بیشتر در کره جنوبی مورد: کره جنوبی گزارش داد 35 موارد بیش از 24 ساعت گذشته این دومین روز متوالی است که آن را روزانه پرش شده است بالاتر از 30 برای اولین بار در یک ماه. نگرانی در مورد موج دوم از عفونت در حال رشد پس از ده ها تن از موارد جدید در ارتباط بودند به تازگی بازگشایی کاباره ها. مقامات در سئول شهری منطقه دستور داده اند که به طور موقت بسته شدن باشگاه ها و دیگر تفریحات شبانه موسسات و ترکیب از طریق کارت اعتباری و تلفن همراه-تلفن سوابق امنیتی و دوربین های فیلم به آهنگ هزاران نفر از مردم که به دیدار محبوب سئول سرگرمی منطقه در هفته های اخیر. سئول شهردار گفت: 85 عفونت در سراسر کشور مرتبط هستند به شیوع و بهداشت کارگران در حال تلاش برای تماس با یکی دیگر از 5500 نفر است.

— سریلانکا برطرف مستند: سریلانکا دولت خواسته دولت و بخش خصوصی کارگران به سر کار شنبه پس از نزدیک به دو ماه coronavirus مستند. 24 ساعت حکومت نظامی برداشته شد در این جزیره به جز دو ولسوالی که شامل پایتخت کلمبو. رستوران مشروب, فروشگاه, فروشگاه های لباس و سالن های ورزشی نیز بسته باقی می ماند. اتوبوس و قطار تنها حمل و نقل آن دسته از رفتن به محل کار.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de