این تلخ بار می گوید جیم Herlihy و آن را یک چالش برای جلوگیری از ناامیدی. او یک عضو از دنور indie-rock band آگوستوس که برنامه ریزی شده بود به رها کردن آن آلبوم پنجم در فاکس تئاتر در مارس 8, اما به جای آن منتشر شده جدید تک “لگد درهای خود را به پایین” — پس از نوازندگان مطمئن بودند که اگر تا کنون آنها می تواند به رکورد جدید مناسب راه اندازی.

“ما در حال تلاش سخت به داخل یک گودال افسردگی” توضیح می دهد که Herlihy. “ما شده است وجود دارد قبل از. وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای خوب وجود دارد. اما در سمت روشن ما واقعا با استفاده از این خرابی به سنگ تیز کردن ما falsetto.”

این گروه تشکیل شده در سال 2013 و پس از آن اعضای مست کردم و تصمیم به ایجاد موسیقی با هم.

“ما به عنوان یک قوم و سه نفر را از یک زن و شوهر سوابق که با صف قبل از رفتن را از طریق یک سری از ترکیب و نوع تغییرات” Herlihy می گوید. “ما به سفر با زمان چهار قطعه زمین برای چند سال گذشته و در مورد قرار دادن ما پنجمین آلبوم استودیویی.”

این گروه نه هنوز منتشر, آلبوم, رنگ تلویزیون و داستانهای بلندشد و با الهام از Huey Lewis و اخبار; این مفهوم قطعه مورد bandmates’ رویای ترک زندگی فعلی خود را پشت سر گذاشت و در حال حرکت به ایتالیا.

Nate کوک خواننده گروه از Yawpers, co-produced آن با تایلر Imbrogno از Eldren که همچنین به عنوان مهندس. اریک Halborg از Dragondeer بازی سازدهنی. خیلی از این آلبوم دنبال زندگی می کنند که به آن احساس آلی می گوید Herlihy.

پس از این آلبوم است در نهایت منتشر شد, اعضای, برنامه ریزی برای ارائه وینیل طریق اسکیت — با مناسب اجتماعی فاصله در محل.

“ما شروع به تولید وینیل ما چند ماه پیش و در نظر گرفته شده برای پرداخت نهایی پرداخت با فرفره پول است که ما به انتظارنشسته بودند تا این بهار می گوید:” Herlihy. “همانطور که همه ما می دانیم تمام بهار مباحث لغو شده است بنابراین ما نمی باید بودجه برای پرداخت نهایی فاکتورها. خوشبختانه شگفت انگیز مردم در استاندارد وینیل حمل ما به پایان رسید وینیل به هر حال ما در حال اجرا قبل از فروش کمپین به پرداخت آخرین پرداخت. ما شده ایم ضعف با علاقه و در فرایند پستی سفارشات به دوستان و طرفداران که در حال حاضر خریداری شده است. ما در حال گرفتن سفارشات و اگر شما محلی-ish شما یک دست تحویل از طریق اسکیت از ما.”

اتمام “پا زدن خود را درب پایین” و بقیه گروه موسیقی در Augustus Bandcamp صفحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de