پالیسیدز پارک نشسته این روزها در پشت یک زنجیره لینک حصار حسن نیت ارائه میدهد از یک بیماری همه گیر است که باعث می شود هر جا بیش از حد وسوسه انگیز برای توده ها به طور بالقوه یک مکان خطرناک است.

با آن درختان نخل در آن مسیرهای پیاده روی آن نمایش خیره کننده از اقیانوس آرام سانتا مونیکا پارک رها شده است برای هفته ها.

اما هر شب یک kilted bagpiper ورقه به باریک گوشه در شمشیربازی چرخش به سمت غرب و فقط به عنوان خورشید به نظر می رسد به لغزش در زیر امواج را می شکند سکوت با سودا melody: “گریس شگفت انگیز.”

گریس شگفت انگیز! چگونه صدای شیرین. که ذخیره یک بدبخت مثل من.

تبلیغات

پیوسته یادداشت اکو در فضای خالی.

اندرو مک گرگور, 40, شده است serenading پارک به تنهایی حدود دو ماه پس فقط قبل از اقامت در خانه دستور صادر شد و زندگی عمومی در کالیفرنیا به زمین را متوقف کند چرا که از رمان coronavirus. او پایین خیابان زندگی می کند و او را در پارک هر شب.

McGregor پیاده روی سریع از آپارتمان خود را به پارک نمی توقف به صحبت با رهگذران چرا که او می خواهد برای حفظ فاصله اجتماعی.

532604_me-coronavirus-sunset-bagpiper_JLC_0501_17609.JPG

اندرو مک گرگور در گوشه ای از سن ویسنت بلوار و اقیانوس خیابان می سازد راه خود را به پالیسیدز پارک در روز جمعه.

(Jay L. Clendenin/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

اما آن را سخت به دست او است. او می ایستد حدود 6 فوت و 10 و او را در لباس قرمز و سبز شطرنجی بالا زدن و جلیقه و زانو بالا پشمی, جوراب, با sgian-dubhکوچک تشریفاتی خنجر فرسوده به عنوان بخشی از سنتی اسکاتلندی کوهستانی لباس در داخل جمع. از آنجا که از virus او می پوشد یک آبی, طلا و پارچه سفید ماسک صورت.

مک گرگور است التقاطی رزومه: فیلمساز chessboxer, شعبده باز, هنرمند رباتیک توسعه دهنده. این بیماری همه گیر قرار دادن یک توقف به همه که.

“این اولین بار در زندگی من است که من شناخته ام ناامیدی” مک گرگور گفت. “ناامیدی به استفاده از یک جنوب کالیفرنیا گشت و گذار در قیاس — شما می توانید سوار بر موج آن و یا آن را می تواند شما را. گاهی اوقات آن را انجام دهد هر دو در همان روز است.”

او شروع به بازی در bluffs در نزدیکی پارک چند روز قبل از آن به طور کامل مسدود کردن رقص یک حصار کوچک برای رسیدن به یک فضای است که او گفت: تا به حال یک “شکوه اسکاتلند احساس” — و آن دشوار است برای جمعیت برای جمع آوری.

تبلیغات

هنگامی که قد بلند و زنجیره ای پیوند حصار بالا رفت و در سراسر گستره او در بر داشت یک باز کردن شکاف در نزدیکی این حمام که در آن او می تواند فشار و سرعت بازی با اقیانوس و بسته خالی سواحل قابل مشاهده فقط فراتر از مانع است.

آن را احساس می کند او گفت: مانند یک عمل defiance برای ایجاد چیزی زیبا در مواجهه با چنین غم و اندوه و عدم قطعیت است.

Andrew McGregor performs “Amazing Grace” at Palisades Park.

اندرو مک گرگور در بر داشت یک نقطه که در آن او می تواند ایستادن در داخل حصار در پالیسیدز پارک نمایی از غروب آفتاب در طول عملکرد خود را.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

او “گریس شگفت انگیز” به خاطر این آهنگ به خصوص در bagpipe قطاری از احساسات این نامشخص زمان.

تبلیغات

‘Twas فضل که آموخت قلب من به ترس و فضل من از ترس رها.

“من می دانم که بسیاری از مردم رنج می برند,” مک گرگور گفت: “و آن را به یک مراسم تشییع جنازه آهنگ بلکه یک آهنگ از شادی.”

هر شب او گفت: وجود دارد یک لحظه جادویی.

شب یک زن به او گفت از طریق یک ماسک صورت که عمه او تا به حال فقط در خارج از کشور درگذشت و از آنجا که او نمی تواند سفر برای شرکت در مراسم تشییع جنازه او آهنگ خود را به او داده بود آرامش. شب یک گروه از سانتا مونیکا آتش کشیده در یک firetruck خواست برای عملکرد و فلش خود را به چراغ قدردانی.

تبلیغات

“وجود دارد یک احتمال قوی است که کسی که نیاز به شنیدن این آهنگ در غروب,” او گفت:.

“شما می توانید تحمل بسیاری از تروما اما اگر شما ضربه بدون امید شما باید ناامیدی است.”

در اخیر شب McGregor پیچ و مهره ای در سراسر ترافیک در اقیانوس خیابان و تضعیف به بازی خود را در فضا. همسایه خود را ترزا Karaniko به دنبال و پشت سر او ایستاده بود به گوش دادن به او برای اولین بار در بازی.

“نگران نباش من شش فوت دور!” او گفت: پوشیدن یک ماسک صورت چشم او لبخند بر لب اما دهان قابل مشاهده نیست.

تبلیغات

فقط به عنوان خورشید شروع به شیب او نفس عمیقی کشید و شروع به بازی.

از طریق بسیاری از خطرات toils و تله های ما در حال حاضر آمده است. ‘Twas فضل آورده است که ما را امن تا کنون و فضل ما را صفحه اصلی.

توجه داشته باشید نهایی آویزان در هوا. در سراسر خیابان ساکنان آپارتمان از برج های اقیانوس, کف زدند و تشویق می کردند و خود را از بالکن.

McGregor پشت پا به خیابان را سریع تعظیم برای ایشان و hustled صفحه اصلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de