‘روزنه’ هدف در یافت Nashville, NAACP رئیس جمهوری

NASHVILLE, Tenn. (AP) — نشویل سر NAACP گفت: یک افسر پلیس که در پاسخ به خانه خود را پس از یک روزنه-مانند هدف به نظر می رسد در حیاط جلویی خود را رد کرد و نگرانی های خود را.

Nashville, NAACP جمهور کیت کالدول گفت: در Facebook پست که او در بر داشت “روزنه” هدف بر روی یک سه پایه-مانند دارنده در حیاط جلویی خود در شب شنبه. پس از کالدول به نام شهر غیر اورژانس پلیس, شماره پرونده, گزارش, گفت, پاسخ, افسر که وارد خانه اش شد و “سبک” در مورد این موضوع.

پس از کالدول گفت: افسر که او نگران بود که هدف یک تهدید بود به او و خانواده اش کالدول گفت که این افسر در پاسخ گفت که او فکر کرد که هدف “خیلی باحال بود.”

“این احساس به من که او واقعا او را نمی مراقبت” کالدول گفت: alaska state-تلویزیون. پس از صحبت با افسر کالدول گفت که او پس از آن به نام افسر ناظر است.

“من می دانم که آن را یک عمل ارعاب” کالدول گفت: Tennessean.

“واقعیت این است که من یک مرد سیاه و سفید و من صریح و من رئیس NAACP,” کالدول گفت. “و به من گفت که بسیاری از چیزهایی است که کسی که می خواهد به نگه داشتن مردم مظلوم را دوست ندارم.”

مترو نشویل اداره پلیس در بیانیه ای گفت یکشنبه که هدف از یک حیاط خلوت تیراندازی با کمان و تبر زین بازی مجموعه برای کودکان طراحی شده.

آنها اضافه شده است که کالدول نیز نگران این هدف ممکن است که قرار است در حیاط “با توجه به اختلاف یک عضو خانواده اش است که با داشتن یکی دیگر از فرد” پلیس در بیانیه ای گفت:. این مورد در حال بررسي است به عنوان یک حادثه تهدید و ارعاب.

کالدول گفت: اداره پلیس شده است در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی پس از پاسخ افسر کاهش یافته است به فایل گزارش پلیس در مورد این موضوع.

“من نمی خواهم به رنگ کل اداره پلیس به عنوان بازتابی از این یک افسر” کالدول گفت: alaska state-تلویزیون.

تعامل بین کالدول و افسر پاسخ این است که “تحت بررسی” پلیس گفت: در بیانیه خود را.

کالدول شده است رئیس Nashville, NAACP پس از سال 2018 است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de