کالیفرنیا چهره های خطر ناک آتش فصل به عنوان coronavirus را تهدید می کند آتش نشانان

به عنوان پیش بینی پیش بینی بالاتر از حد نرمال احتمال آتش سوزی بزرگ در شمال کالیفرنیا در این سال — به عنوان به خوبی به عنوان معمول خطر “بزرگ و قابل توجه” سوختن در جنوب کالیفرنیا — آتش مقامات در حال رشد به طور فزاینده ای نگران بیش از توانایی خود را برای جمع اوری زیادی, سالم, نیروی آتش نشان در COVID-19.

متوجه می شوند که آتش سوزی دود خواهد شد و به طور پیوسته مختل آتش نشانی است که سیستم ایمنی بدن که سنتی اردوگاه های پایه می تواند خطر ابتلا به عفونت فدرال و ایالتی و مقامات شهرستان خواستار یک حمله رعد اسا رویکرد به آتش سوزی است که به شدت متکی به استفاده از هواپیما.

با کروناویروس هنوز هم در گردش آنها می گویند که آنها نمی دهد حتی کوچکترین منزوی آتش به سوختن ودود کردن به خاطر جنگل و محیط زیست. همه آتش سوزی, آنها می گویند باید خاموش شود به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

تبلیغات

“متاسفانه این یک سال که در آن ما می توانیم به اختصاص آتش به نظارت و مدیریت چنین wildland آتش سوزی” سناتور. لیزا Murkowski (R-آلاسکا) نوشت: به بخش داخلی و بخش کشاورزی به تازگی به عنوان او می خواست مهاجم, آتش نشانی در شمال کالیفرنیا و دیگر نقاط غرب است. “با توجه به شرایط بی سابقه ای در آتش این فصل ضروری است به استفاده از فدرال منابع به صورت فوری سرکوب آتش سوزی به بیشترین حد عملی.”

فراخوان بسیار تهاجمی آتش نشانی علائم بازگشت به یک اخلاق به خصوص در سرزمین های فدرال که در آن اکثر جنگل های کالیفرنیا هستند.

برای بسیاری از قرن گذشته دولت فدرال سیاست بود به دست کشیدن پایین هر آتش هر جا که آن را پیمود. در دهه های اخیر اما یک رویکرد متفاوت تکامل یافته: آتش سوزی که نمی تهدیدی برای عموم مجاز به گسترش به طور طبیعی و سوزاندن رشد بیش از حد. که بعید است به این پرونده این آتش سوزی فصل به عنوان حفاظت در برابر گسترش coronavirus جای گونه های جدید در آتش سازمان ها و خدمه خود را.

در بسیاری از coronavirus ارسال wildland آتش نشانان به مدرسه آتش این فصل است.

تبلیغات

“مهاجم حمله اولیه تنها مهم ترین روش برای اطمینان از ایمنی از آتش نشانان و مردم آن نیز محدودیت های هزینه های سرکوب” جسیکا گفت: Gardetto یک سخنگوی اداره مدیریت زمین در کشور بین آتش ،

حتی با افزایش استفاده از هواپیماهای اما آتش مقامات هنوز چهره یک واقعیت است. هواپیما و هلیکوپتر موثر در کاهش بسیاری از آتش سوزی, و اجازه می دهد تا خدمه بر روی زمین به روی صحنه و از آن داشته باشد اما تاریخ نشان می دهد که آنها را کمی به توقف باد رانده هیولا که علت بیشترین مرگ و نابودی است.

ادامه گسترش coronavirus و همچنین اقتصادی فلج است که به همراه سلامتی محدودیت نهفته است هر جنبه ای از wildland آتش نشانی از جمله کمک های متقابل ترتیبات و استفاده گسترده از عملیات آتش نشانان.

“صحبت کردن در سراسر هیئت مدیره این یک تعویض بازی با COVID-19 گفت:” مایک Mohler سخنگوی وزارت کالیفرنیا از جنگلداری و حفاظت از آتش. “این رفتن به یک ‘همه دست به دست در عرشه’ رویکرد به این.”

تبلیغات

Mohler گفت: بزرگترین نگرانی این است که آتش نشانان پیمانکاری COVID-19 و سکوت گسترش آن در میان هموطنان آتش نشانان و ضربه زدن آنها را از خدمات و یا حتی گسترش آن در میان مردم است.

در حال حاضر coronavirus به کاهش تعداد کلی آتش نشانان موجود در کالیفرنیا است.

هنگامی که عفونت کروناویروس مشخصی در زندانها مقامات اعطا آزادی به هزاران نفر از حداقل امنیت زندانیان در تلاش برای کاهش تراکم و کاهش گسترش بیماری. از آن منتشر شده 242 شد عملیات آتش نشانان با توجه به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی. عملیات آتش نشانان را تا 43 درصد از دولت آتش نشانی نیروی.

در لس آنجلس که در آن رای دهندگان به تازگی رد یک اقدام به استخدام بیشتر آتش نشانان و امدادگران آتش رئیس Daryl اسبی گفت: پتانسیل کمبود نیروی انسانی و افزایش برس رشد با توجه به اواخر بهار و باران هستند و دلیلی برای نگرانی.

تبلیغات

هدف را تهاجمی تر نسبت به استقرار آتش سوزی خدمه در حال آماده سازی پنج از این شهرستان به آب انداختن هلیکوپتر برای استقرار در طول روز و شب در طول تابستان است. این شهرستان نیز برنامه ریزی برای قرارداد با دو تانکر هوایی از کانادا در ماه اوت — یک ماه زودتر از معمول اسبی گفت.

و بعد از این ماه خدمه آغاز خواهد شد بازرسی wildfire-خانه های آسیب پذیر به اطمینان حاصل شود که آنها را به آتش دفاع فضایی.

“این واقعا مهم برای شهروندان ما برای انجام مناسب برس ترخیص کالا از گمرک” اسبی گفت: “از زمانی که ما نسبت به پاییز ماه و شروع به داشتن ما باد رانده حوادث ما را تضمین نمی کند به جای یک موتور در هر خانه است.”

به طور سنتی, کالیفرنیا توانسته است با تکیه بر آن کمک متقابل سیستم برای پشتیبان گیری. این سیستم که می فرستد محلی بخش آتش به جنگ آتش سوزی در سایر حوزه های قضایی است دچار فشار سنگین است که می تواند به شدت به عنوان COVID-19-مربوط به کمبود بودجه برخورد شهرداری سخت است.

تبلیغات

در میان آنها کنار دریا آتش نشانی در مونتری کانتی که در آن آتش نشانان’ اتحادیه اخیرا توافق کردند که به 10% کاهش پرداخت میان citywide استخدام یخ. اخراج و بازنشستگی زود است که در نظر گرفته شده اند اجتناب شود در حال حاضر گفت: Jason سیاه, رئیس اتحادیه آتش نشانان.

اما برای چه مدت نامشخص است.

“من نمی باید یک کریستال, توپ, سیاه و سفید” گفت: “آن را مانند هر کس دیگری آن بستگی به دوباره بجای اول برگشتن از اقتصاد به عنوان پناهگاه در محل برداشته می شود.”

تبلیغات

در تلاش برای محدود کردن انتقال بیماری در میان آتش wildland مقامات در حال تنظیم طرح در آتش اردوگاه های پایه که در آن ماموران آتش نشانی به طور سنتی غذا خوردن و استحمام در محله های نزدیک همراه با بسیاری از مواد غذایی و پیمانکاران است. حتی قبل از COVID-19 همه گیر شیوع “اردوگاه خام” بودند بدنام در چنین محیط و نماینده اتحادیه ایالات متحده خدمات جنگل تشبیه آنها به “کشتی های کروز در روی زمین است.”

کال گفت: آتش آن اردوگاه ممکن است در نهایت گرفتن یک رد پای بزرگتر مانند دو fairgrounds به جای یک یا یک پارکینگ بزرگ برای ارائه مناسب فاصله میان خدمه است.

در هر صورت مبارزه با آتش نشانان شعله های آتش در خط مقدم و جوامع downwind خواهد شد بیشتر در معرض خطر عفونت به دلیل قرار گرفتن در معرض دود گفت: دکتر جان Balmes داوطلب پزشک با آمریکا ریه Assn. و یک عضو از منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره.

“آتش سوزی دود است نوع مانند دود سیگار — مخلوطی از کربن مبتنی بر ذرات و گازهای محرک,” Balmes گفت. با سیستم ایمنی بدن را مشغول مبارزه با این مهاجمان خارجی در ریه ها است که به آن کمتر مهمات برای مبارزه با coronavirus Balmes توضیح داد.

تبلیغات

در کالیفرنیا, خیس بهار تا کنون نگه داشته 2020 آتش نجومی در خلیج. در کشورهای که در آن آتش سوزی در حال حاضر آغاز شده است اما ماموران آتش نشانی در حال یادگیری است که حفاظت در برابر coronavirus — تمیز کردن فاصله و با پوشیدن ماسک — می تواند تبدیل به بار هنگامی که در تلاش برای پاسخ به آتش سوزی.

شاون Faiella, سرپرست از لولو جنگل ملی را بین hotshot خدمه در مونتانا و خلاصه آن را در این راه در یک گزارش به بودجه فدرال Wildland Fire درس های آموخته شده در مرکز: “این لعنتی سخت به این شیوه به fireline.”

در رانندگی طولانی به یک حادثه آتش نشانان اجتناب آب آشامیدنی را از نگرانی در مورد دست زدن به چهره خود را با ماسک و افزایش خطر ابتلا به کم آبی بدن است. آنها همچنین در سفر در وسایل نقلیه بیشتر از حد معمول برای اطمینان از مناسب فاصله و در نتیجه افزایش شانس خود را از یک تصادف یکی از علل مرگ برای آتش نشانان است.

“اگر این بوده است ظهور حادثه با تخلیه های تنگ جاده پارکینگ, دود و آتش قابل توجهی رشد نه تنها می تواند غیر ممکن است feat برای پارک وسایل نقلیه — ما خواهد بود با قرار دادن من خدمه قابل توجهی در خطر است. و ما فقط در حادثه” Faiella نوشت.

تبلیغات

پیدا کردن مکان برای خوردن در کشورهای با پناه-در-خانه سفارشات ثابت دشوار است و همچنین به عنوان را حفظ فاصله اجتماعی با همکاران در خط آتش و عمومی که با نزدیک شدن با سوالات. روال چیز برای سرعت بخشیدن به درگیری های مانند تجهیزات بین سازمان ها در حال حاضر نقض COVID-19 دستورالعمل.

“اگر قصد این است که برای مبارزه با آتش سوزی وجود دارد نیاز به درک که COVID-19 اجتماعی فاصله توصیه نمی شود به طور کامل رعایت هنگامی که مشغول آتش نشانی” خواندن یک گزارش از مارس 17 ورد آتش سوزی در کلرادو. “سوال نیاز به پاسخ داده شود: آیا فقدان کاملا پیوستن به COVID اقدامات ميانگين کمتر نامزدی یا نه؟”

کارول فرانک بازنشسته 31-سال کهنه از خدمات جنگل ایالات متحده است که فدرال hotshot آتش نشان است. او و خدمه همکار بودند به دنبال همسر شیوه های آتش نشانی به منظور مقابله با coronavirus نگرانی.

برای مثال پسرش خدمه شروع به بارگذاری اضافی وسایل نقلیه با 14 روز ارزش جیره برای هر آتش نشان در مورد آنها آلوده و قرنطینه و سپس مارس به جنگل و خوردن و خواب که در آن کار می کنند به جای بازگشت به کمپ اصلی با صدها نفر از دیگران.

تبلیغات

“این واقعا مدرسه قدیمی, اما شما می دانید چه ؟ مدرسه قدیمی واقعا خوب کار کرده” کارول گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید