در حالی که کالیفرنیا اجتناب گریم مرگ و میر coronavirus نقاط داغ مانند نیویورک در حال رشد وجود دارد نگرانی هایی است که دولت پرجمعیت ترین مناطق هنوز دیده می شود با کاهش مرگ و میر و موارد مورد نیاز به میزان قابل توجهی بازگشایی اقتصاد است.

موارد و مرگ و میر در کشور باقی مانده است نسبتا مسطح در هفته های اخیر با برخی از مناطق از جمله لس آنجلس در ادامه به رشد سریع و برخی از مناطق روستایی شاهد بسیار کمتر است.

کالیفرنیا یکی از تعداد انگشت شماری از کشورهای که در آن coronavirus موارد و مرگ و میر در حال افزایش سریع تر از پژوهشگران انتظار می رود با توجه به آخرین محاسبات به طور گسترده ای با اتکا بر مدل COVID-19 شیوع.

کریستوفر موری مدیر دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی و گفت: این موسسه در آخرین پیش بینی کرد که در سراسر کشور تعداد مرگ و میر را در رسیدن به 137,000 توسط Aug. 4. جاری در مجموع حدود 80,000.

تبلیغات

محققان در حال حاضر پیش بینی است که در کالیفرنیا می تواند بیش از 6000 COVID-19 مرگ و میر در پایان ماه اوت در مورد 1,420 از پیش بینی های آنها منتشر شد دوشنبه گذشته. این پنجمین افزایش در پیش بینی مرگ عوارض میان ایالات متحده پس از, پنسیلوانیا, ایلینوی, آریزونا و فلوریدا.

این تجدید نظر به سمت بالا “هستند و در نتیجه ترکیبی از به روز رسانی روزانه مرگ و داده های مورد اخیر اقدامات برای سهولت قبلا اجرا اجتماعی فاصله اقدامات و به طور پیوسته افزایش سطح تحرک در بسیاری از مکان ها” محققان گفت: در یادداشت منتشر شده با داده ها.

تصویر مخلوط شده است در برخی از کشور, پرجمعیت ترین کشورهای موری گفت.

“خوب-ish اخبار از نیویورک و نیوجرسی و میشیگان که در آن موارد مرگ و مرگ تعداد در حال پایین آمدن سریع تر از انتظار می رود,” او گفت: در CBS’ “چهره ملت است.” “برخی از کشورهای دیگر که در آن موارد و مرگ و میر در حال بالا رفتن بیش از ما انتظار می رود — ایلینوی و سپس آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا به عنوان نمونه هایی از آن است.”

تبلیغات

کالیفرنیا اضافه شده 2,244 دفاع کند گرفته شد coronavirus موارد و 64 و میر مربوط به روز شنبه است. حدود 40 درصد از موارد جدید — 907 — گزارش شده توسط لس آنجلس به 45 نفر از جدید مرگ و یا حدود 70 درصد از سطح ایالت مرگ و میر.

دولت ثبت 826 بیشتر موارد و 23 بیشتر و مرگ و میر بعد از ظهر یکشنبه آوردن مجموع آن به بیش از 67,500 موارد و 2,700 مرگ و میر. در L. A. County, تلفات افزایش یافت به 31,703 coronavirus موارد و 1,531 دفاع کرد گرفته شد مربوط به مرگ و میر.

ادامه افزایش باعث شده است تا مقامات بهداشت عمومی به اصرار احتیاط حتی به عنوان برخی از مناطق تفریحی و کسب و کار مجاز به بازگشایی شده است.

“ویروس تغییر نکرده است” باربارا فرر, مدیر L. A. County وزارت بهداشت در روز جمعه گفت. “این هنوز هم می تواند به راحتی گسترش و آن را هنوز هم می تواند منجر به بیماری های جدی و مرگ است.”

تبلیغات

دولت و مقامات محلی در این آخر هفته شروع به کاهش برخی stay-at-home محدودیت اما بیشتر در محل باقی می ماند و آن را هنوز هم روشن نیست که بسیاری از کسب و کار را بازگشایی شده است.

بزرگ ترین California counties به جلسه دولتی گاوین Newsom به استانداردهای سختگیرانه است که اجازه می دهد گسترده تر بازگشایی اقتصاد از جمله ناهار خوردن در رستوران ها و مراکز خرید یک بار تجزیه و تحلیل داده ها یافت می شود.

Newsom پنج شنبه اعلام کرد یک سری از معیار است که هر یک از کالیفرنیا 58 شهرستانهای نیاز به رسیدن به به طور قابل توجهی بازگشایی سریع تر از ایالت استاندارد است. می توانید در این شهرستان نشان می دهد که مردم را متوقف کرده اند در حال مرگ از COVID-19? باید موارد جدید کاهش یافته و به سطح قابل کنترل? می توانید مقامات اندازه کافی تست مردم ؟ آیا آنها به اندازه کافی کارآگاهان برای پیگیری کردن تازه آلوده مردم ؟ و آیا آنها به اندازه کافی لوازم پزشکی?

حدود 95 درصد از کالیفرنیا زندگی می کنند در شهرستان ها که برآورده نمی, که, استاندارد, بار,’ تجزیه و تحلیل یافت. نه تنها کانتی در جنوب کالیفرنیا و یا در منطقه خلیج سان فرانسیسکو ملاقات معیارهای.

تبلیغات

Newsom پیشنهاد جمعه که دستورالعمل خواهد بود بعد از ویرایش در یک ایالت اساس اجازه می دهد شهرستانهای بزرگتر سخت ترین ضربه از شیوع همچنین بازگشایی طور گسترده تر.

در آخرین گام به سوی کاهش محدودیت ساحل طولانی خواهد بازگشایی ساحل دوچرخه و مسیرهای عابر پیاده و همچنین زمین تنیس و پارکینگ های عمومی و پارک ها در روز دوشنبه. سواحل و ساحل پارکینگ بسته باقی خواهد ماند.

افرادی که استفاده از این پارک راه و تنیس دادگاه ها مورد نیاز خواهد بود برای اقامت شش فوت از هم جدا و خودداری از طولانی و یا جمع آوری در گروه. تجمعات و پیک نیک باقی می ماند ممنوع است.

سان برناردینو شهرستان گزارش شده و بزرگترین آن یک روز افزایش موارد جدید شنبه, اضافه کردن 273 موارد و سه مرگ برای یک مجموع از 2,902 موارد و 114 مرگ و میر. برخی از موارد مربوط به شیوع در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین که در آن حداقل 386 زندانیان شده بود آلوده و چهار فوت کرده است که از یکشنبه, با توجه به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی.

تبلیغات

مورد شمارش نیز به ضرب گلوله در شهرستان سانتا باربارا, که در آن شیوع در فدرال تادیبی موسسه لامپوک است بیمار 862 زندانیان و کارکنان 14. در یک کشور همسایه رسانه-امنیت زندان در همان زمینه 114 زندانیان و 20 کارکنان تبدیل شده اند آلوده, مقامات گفت. دو زندانی اند و پس از ابتلا به ویروس وجود دارد.

ترکیب دو فدرال زندانها در لامپوک باید 976 آلوده زندانیان آن را بزرگترین شیوع در یک زندان فدرال در کشور با توجه به اداره فدرال زندانها. که حساب برای حدود 75 درصد از 1,308 موارد گزارش شده توسط سانتا باربارا شهرستان به تاریخ. از 58 مورد جدید در این شهرستان گزارش شده در یکشنبه, 56 بودند در ارتباط با زندان فدرال پیچیده در لامپوک, مقامات گفت.

این کشور دومین شیوع در یک زندان فدرال در پایانه جزیره در سن پدرو که در روز شنبه 70 ساله شد هفتمین زندانی به مرگ پس از آزمایش مثبت برای ویروس. اسکات برش بود که خدمت به 26 ماه حبس برای کمک و کمک در آماده سازی نادرست در اظهارنامه مالیاتی در بیمارستان بستری شده بود پس از مارس 14, مقامات گفت.

در مجموع 699 زندانیان و 15 کارکنان در پایانه جزیره, زندان, تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus, یکشنبه, با توجه به اداره فدرال زندانها.

تبلیغات

این ویروس همچنان به گسترش در اورنج کانتی که در آن تعداد موارد جدید به دو برابر هر 18.5 روز در مقایسه با هر 22.8 روز در لس آنجلس و هر 24.3 روز در شهرستان ریورساید.

اورنج کانتی ثبت 122 بیشتر موارد جدید مرگ و میر یکشنبه آوردن مجموع آن به 3,502 موارد و 76 مرگ و میر. وجود دارد 178 COVID-19 بیماران در بیمارستان شهرستان از جمله 59 در بخش مراقبت های ویژه.

شهرستان شده است سایت های متعدد و اعمال مقاومت در برابر ایالت stay-at-home سفارشات پس از آنها اعلام Newsom در 19 مارس ،

تظاهر کنندگان شده اند جمع آوری و به طور منظم در هانتینگتون بیچ برای اعتراض به قوانین اخیرا در شنبه هنگامی که یک جمعیت حدود 1,500 انباشته تماس بگیرید برای دولت و ملت به طور کامل بازگشایی شده است. مشابه تظاهرات صورت گرفته در سن کلمنت ساحل نیوپورت و لاگونا بیچ.

تبلیغات

برخی از کسب و کار را انتخاب کرده اند به بازگشایی در سرپیچی از دستورات از جمله گشت و گذار با مضمون رستوران در سان کلمنت که گزارش شد آنقدر شلوغ است که آن را زد از مواد غذایی است.

شهرستان سواحل نیز شد flashpoints برای بحث در ماه گذشته زمانی که Newsom دستور موقت پس از بسته شدن برخی از شلوغ شد با بازدید کنندگان در طول موج گرما. بسیاری از مقامات محلی علنا به چالش تصمیم گفت beachgoers بودند زیر اجتماعی, فاصله, قوانین و اخبار, عکس ها نشان داد که تراکم بودند گمراه کننده است.

سواحل بازگشایی در هفته گذشته پس از مقامات محلی به توافق اجازه فعال, تفریح, تنها, اما در شهر هانتینگتون بیچ حرکت رو به جلو با طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن Newsom موقت بسته شدن. شهر نیوپورت بیچ ظ کوتاهی amicus در حمایت از اقدام.

هر چند شهری و پر جمعیت شهرستان شده اند در سخت ترین ضربه به این ویروس نیز وجود دارد نشانه هایی از آن پخش شد و به برخی از مناطق روستایی است.

تبلیغات

تثلیث شهرستان گزارش خود اولین مورد از coronavirus در جمعه شهرستان عمومی وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار. مقامات منتشر شد چند جزئیات اما گفت که آنها کار بر روی شناسایی دیگر افرادی که ممکن است در معرض.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de