COVID-19: پلیس کرکره Scofflaw کسی که شام میخورد ترس مرگ و میر بیشتر

در بسیاری از کنفرانس های مطبوعاتی باعث COVID-19 در طول هفته های اخیر فرماندار Jared پلیس است برجسته مثبت و نه از فصاحت پایین آوردن چکش. اما او در مارس 11 آدرس به رسانه ها برجسته چند لحظه که او را انتخاب متفاوت رویه به خصوص در مورد C&C قهوه و آشپزخانه قلعه سنگ eatery که به مبارزه طلبیده دولت برابر مقررات خدمت کاربران سایت در طول یک روز مادر رویداد است که نادیده گرفته شده اجتماعی-فاصله توصیه های به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اقدامات احتیاطی.

پلیس تایید کرد که این گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است به حالت تعلیق در محل مجوز نامحدود با استفاده از زبان تیز به انجام این کار.

“من بسیار نا امید دیدن کسب و کار و مردم به طور فعال به شکستن قانون و هجوم سلامت سفارشات” پلیس گفت:. “همه ما باید به قوانین ما با آن موافق و موافق نیست ، اما این مسئولیت ما را به پیروی از قانون است.” او اضافه کرد که او سهام سرخوردگی از کسانی که خشم در چشم “مردم به طور غیر قانونی بسته بندی شده به یک رستوران و تمام مادران و مادربزرگ و خاله و همه را در معرض افزایش خطر مرگ ناشی از این ویروس وحشتناک…. در سطح فردی ریسک حتی بالاتر است. این تفاوت بین رفتن زندگی و تجربه به خصوص دردناک و تنهایی مرگ است.”

اما در حالی که پلیس اذعان آنلاین نظرات نشان می دهد که شرکت کنندگان در تجمع مستحق دریافت آلوده با COVID-19 او نمی اکو از جمله نظرات. “که یک کلرادو ارزش” او پاسخ می دهد. “ما امیدواریم که هیچ کس تا به حال coronavirus و ما امیدواریم که همه امن است که به آنجا رفت.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

فیوز در این آتش بازی نیست بلافاصله شعله ور در کنفرانس خبری. پلیس شروع به بحث در مورد خود برنامه ریزی May 13 جلسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد نیاز اضافی برای فدرال منابع در کلرادو COVID-19 مبارزه است. به گفته پلیس این مهم است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن “به شنیدن آنچه که واقعا در رفتن در زمین: ترس, اضطراب, سلامت, شرایط, اقتصادی, چالش های مردم این کشور صورت… من قصد دارم به انجام بهترین من به مطمئن شوید که رئیس جمهور است و نه زندگی در برج عاج از کاخ سفید و آگاه است از آنچه در جریان است در سراسر کشور است.”

او احساس می کند برخی از “بیم و هراس” در مورد گرفتن در یک پرواز تجاری به کشور کنگره پلیس اذعان کرد: “اما زمانی که رئیس جمهور از من دعوت کرد و فرماندار داکوتای شمالی برای یک ساعت جلسه واقعا وجود دارد هیچ راهی من می توانم بگویم هیچ به پیشبرد نیازهای مردم کلرادو است.”

بعد پلیس مشترک آخرین آمار از CDPHE: 19,899 تایید موارد 3,659 بستری شدن در بیمارستان 573 افرادی که در حال حاضر در بیمارستان بستری 49 افراد منتشر شده در طول 24 ساعت گذشته و 981 مرگ و میر. او همچنین نشان داد که نرخ رشد روزانه از مواردی است 0.9 درصد — اولین بار است که کشف شده است در زیر یکی از سپیده دم از بحران — و بستری رشد می ایستد در 0.1 درصد است.

با اینحال پلیس تاکید کرد که بستری هستند و هنوز هم اتفاق می افتد. “شده اند وجود دارد افرادی که سعی کردم به این مقایسه به سرماخوردگی یا آنفولانزا” او مجاز است. “اما هیچ یک از آنها نیاز به یکی از ده نفر در بیمارستان بستری شود. وجود دارد یک استارک تفاوت. که دلیل COVID-19 جهانی است همه گیر….این مرگ و میر همچنان در حدود یک در 100 که قرارداد آن” و بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نرخ برای کسانی که هفتاد و بالاتر هستند بسیار بالاتر است.

که در آن نقطه مشترک پلیس معیارهای مقامات زیر خواهد شد به منظور تعیین اگر محدودیت می تواند سست بیشتر است. آنها عبارتند از: چه سطح از سرکوب ویروس را که ما قادر به رسیدن به? چه توانایی ما در هر لحظه در زمان برای تست و مهار? چگونه می تواند ما را در بهتر حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر در طول هر مرحله? آیا سیستم مراقبت های بهداشتی ما باید از این ظرفیت برای کمک به کسانی که بیمار هستند (COVID-19 و غیر COVID-19)? چه سطح خطر در مقابل اجتماعی/اقتصادی/روانی استفاده کرد ؟ و سیاست پایدار ؟

این سوالات مهم هستند, پلیس, پیشنهاد, چرا که “من فکر نمی کنم هر صاحب رستوران در دولت ما می خواهد برای باز کردن یک یا دو هفته تنها به بستن دوباره.”

به این منظور پلیس ارائه یک نگاه اجمالی در یک جدول زمانی پیشنهادی برای تصمیم گیری ساخته شده در مورد گام های بعدی برای بازگشایی. کمپینگ در پارک دولت بازگشته است بلافاصله با آژانس قادر به رزرو آغاز, فردا, مارس 12. در مه 25, تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده در مورد بهار, اسکی بازی تابستان اردوگاه ها و پتانسیل بازگشایی رستوران در یک بعد وسیع به طوری که آنها مناسب عمل اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات ایمنی. و در تاریخ 1 ژوئن جاری امن تر در صفحه اصلی برنامه اصلاح خواهد شد بر اساس آخرین اطلاعات.

“این پتانسیل باز روز” پلیس تاکید کرد. “این زمانی است که ما باید بیشتر داده و می توانید تماس بگیرید.”

آیتم های دیگر در پلیس را در دستور کار گنجانده شده خود را معرفی کلرادو درس: آموزش در خانه که از ویژگی های آموزش از استاد معلمان متخصص در کودکستان تا کلاس سوم پخش شود در کوه های راکی PBS ایستگاه های ایالت; بصری کلاس را برای اولین بار در ساعت 8 صبح در مارس 18. او نیز مورد تحسین قرار گرفته لاکهید مارتین و هوانوردان شرکت در “سعادتآباد رژه و هوایی سلام” به پزشکان و پرستاران و دیگر کارگران خط مقدم میله میله برای May 14; از صفحه نمایش جمع آوری کمک برای آن لاکهید مارتین تاسیس شده است $500,000 چالش گرانت.

پس از این شادمان اشاره هر چند پلیس رو جدی در مورد C&C. برای کسانی که شانه ویروس او ارائه شده, شخصی, داستان در مورد پنج نفر است که قرارداد COVID-19 نه همه آنها جان سالم به در برد. تحویل او محزون به او گفت: “من می خواهم شما را به مکث و فکر می کنم در مورد غم و اندوه خانواده ها در سراسر کشور هستند و احساس در مورد روح ما از دست داده ام خیلی زود و بی بها زندگی ما هنوز هم می تواند نجات دهد.”

او در تماس با مادر خود را عملا در روز مادر چون او را دوست دارد او را “بیش از حد به خطر سلامت خود را با رفتن به یک رستوران شلوغ فقط به عکاسی از خود با املت بریزید و حساسه. کلرادو و امریکا ما بهتر از آن است.”

زمانی که Coloradans دیدن ویدئوها از مشتریان این ماجرا به یک رستوران اجتماعی فاصله آنها “کمتر احساس امن” او ادامه داد: — و به همین دلیل فوق کاسل راک رستوران مجوز متوقف شده است برای “احتمالا حداقل سی روز” تا “خطرات حذف می شوند” پلیس نشان داد. Tri-County, سلامت, سازمان, نظارت, Douglas County, که در آن C&C واقع شده است و همچنین به دیگر اقدامات اجرایی است.

دولت “راه رفتن tightrope” وقتی که می آید به figuring چگونه به نگه داشتن شهروندان سالم از این ویروس در حالی که تلاش برای کمک به آنها را از یک نقطه نظر اقتصادی پلیس نگهداری می شود “و آن را سخت به اندازه کافی به راه رفتن بدون مردمی تکان دادن طناب به دلیل خود را ایدئولوژیک و ضد علمی views.” و در حالی که او اشاره کرد که آن را قطعا ممکن است هیچ کس که رفت به C&C در روز پایین خواهد آمد با این ویروس شانس عفونت را بالا نجوم اگر چهل یا پنجاه رستوران دیگر بودند جسارت را نیز انجام دهد: “این تقریبا یک آماری اپیدمیولوژیک یقین است که حداقل یک زن و شوهر را coronavirus و آن را به ده ها یا ده ها تن از مردم در این نوع از بسته بندی های غیر قانونی محیط زیست است.”

نتیجه C&C را از اقدامات پلیس توضیح داده است که آن را احتمالا هنوز هم بسته شود بعد از رستوران های دیگر مجاز به بازگشایی شده است.

در طول پرسش و پاسخ جلسه که به دنبال آماده اظهارات پلیس خواسته شده بود اگر او می تواند پوشیدن ماسک در هنگام ملاقات با رئیس جمهور تهمت که حاضر به همین صورت پوشش حتی اگر چند نفر مشغول به کار در کاخ سفید اخیرا مثبت COVID-19 تشخیص. او پاسخ داد که او می تواند به حفاظت از خود ایمنی — و پس از آن او خواهد خود را ارائه مارس 13 به روز رسانی از واشنگتن ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر