COVID-19: Sad دنور بازگشایی در 16 بازار خیابان

در یک شنبه آفتابی در ماه مه سال گذشته 16 خیابان بازار شده اند که بسته بندی شده با خریداران و گردشگران و مردم-مراقب. اما در مارس 9, 2020, اولین روز که بیشتر دنور خرده فروشی عملیات بودند اجازه بازگشایی پس از انقضای این شهر اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیشتر کسب و کار باقی مانده بسته همراه این یاد کشش و کسانی که قفل درهای خود را نمی بینم بسیاری از مشتریان از طریق آنها عبور.

و اگر خیابان ها نیست به طور کامل خالی از کسانی که جرأت چند بود و بسیار بسیار دور بین.

شهر دنور در حال انجام است همه چیز را می تواند به تشویق مردمی به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود و در مرکز شهر سر دوباره با پارکینگ رایگان در محفظه فضاهای میان برجسته ترین سیاست. اما در حالی که بسیاری از فضاهای گرفته شد در بلوک درست کردن بازار پیدا کردن یک پیاده روی کوتاه دور شد یک ضربه محکم و ناگهانی به دلایلی که ذکر شد واضح تر با هر مرحله.

ما پارک شده در خیابان 18 و همانطور که رهبری نسبت به ما مقصد ما قدم گذشته شهری کشاورز در گوشه ای از آکسفورد هتل در 1659 Wazee خیابان که تا به حال کوچک اجتماعی-فاصله خط از سه مشتریان در حال انتظار برای انتخاب کنید تا مواد غذایی. این متوسط تعداد مشتریان خواهد به زودی به نظر می رسد مانند اراذل و اوباش.

A sign listing the daily hours at a PacSun located at Denver Pavilions is extremely consistent.گسترش

یک لیست ثبت نام روزانه ساعت ها در یک PacSun واقع در دنور غرفه بسیار سازگار است.

عکس از مایکل رابرتز

در بازار مناسب ما خال خال یک زن و شوهر از مشتریان در یک Chipotle; آنها در داخل رفتن را از طریق این خط به نقطه ای از موارد در استاندارد قبل از همه گیر سبک البته در قابل قبول فاصله. اما پیاده رو بودند روشن است. ما کشف بیش از ده نفر در هر لوله مسدود و به دلیل بازار شاتل نیست در حال اجرا در این شهرستان به طور موقت قطع این سرویس در آوریل 5 — تنها وسایل نقلیه در خیابان ها بودند و دوچرخه. ما شاهد چندین دوچرخه سواران نورد پایین وسط اتوبوس خطوط reveling در این فرصت به کروز در امتداد مسیرهای که معمولا خارج از محدوده.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

تنها یک عینک صورت پوشش اما مردم نبود خطر انداخته است. شش پا شکاف سر در گم می شود; شصتپا دهانه شد و در دسترس در بسیاری از مکان ها.

برخی از eateries ارائه شد تا خدمات. ما خال خال تنها مشتری قدم از کارخانه کیک پنیر با کیسه های مواد غذایی, اما تنها کارکنان در داخل زمینی بزرگ پوست گوسفند Co. خروجی این نزدیکی هست.

دو Sportsfan مغازه ها در بازار تا به حال تنظیم جداول از جلو ، با فروش کالا خاص برای مطالعه کنید. در ابتدا ما مواجه می شوند دو نفر از کارکنان چت شد به تصویب زمان در حالی که تنها busker در بازار شد و نواختن گیتار خود را در پایان شش پا نوار اندازه گیری بین او و خود جعبه کمک مالی.

بعد از چند دقیقه عملکرد خود را به دیگری منتقل نمای گذاشته نوار اندازه گیری و جعبه کمک مالی دوباره و چرخش به پرشور عملکرد ایگلز “هتل کالیفرنیا.” خطوط “شما می توانید هر زمان که دوست دارید/اما شما هرگز نمی تواند ترک” طنین انداز در راه است که ترانه سرایان دان هنلی همین Felder و Glenn Frey هرگز نمی توانست انتظار می رود.

Another typical stretch of the 16th Street Mall on the afternoon of May 9.گسترش

یکی دیگر از نمونه کشش از 16 خیابان بازار در بعد از ظهر ممکن است 9.

عکس از مایکل رابرتز

تنها سنت کفش اولین کسب و کار خرده فروشی است که به نظر می رسید به یک مشتری واقعی در داخل یک پسر چت بر روی تلفن همراه خود را در مقابل یک دیوار از کفش. اما بزرگ کلیپ شعبه باقی مانده توقیف با وجود قوانین اجازه می دهد سالن به کار دوباره البته فقط با تعیین وقت قبلی. همچنین بسته بودند و مغازه ها در دنور غرفه به غیر از جوراب Emporium که شامل یک کارمند.

تنها افراد دیگر در غرفه کارمند قدرت-شستن صندلی در فضای باز منطقه در Maggiano و مادر توضیح مفهوم خرید پنجره به او ابتدایی-مدرسه-سن دختر.

به سمت برادوی یک گروه از ده نفر دو نفر از آنها نقاب به نمایندگی از بزرگترین مجموعه ای از انسانیت در مجاورت. مقام دوم متعلق به سه دنور افسران پلیس که gabbed بعدی به دو موبایل پارک در تقاطع. پوشش صورت? نوچ.

در میان دیگر بازار مناظر: در مجموع یک ، با یک مشتری در هیئت مدیره یک دوچرخه سوار بکسل یک پلت فرم است که برگزار می شود سخنران انفجار Doobie Brothers را “قطار طولانی Runnin'” و دو بسیار خوبی رفتار سگ کشت پوستر تبلیغاتی اتفاقاتی که قرار بود به جای گرفته اند در ماه مارس و دو غریبه های یک آمار از یک vape قلم. یکی از مردان تا به حال به حرکت ماسک خود را کنار گذاشته به دم.

یک زمان کوتاه بعد ما دوباره تصویب Sportsfan خروجی — و این زمان وجود دارد در واقع چندین نفر به دنبال کالا. در این بازی فوق العاده افسرده زمینه است که تشکیل یک پایان خوش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر