وجود دارد هیچ چیز مانند یوتیوب و یا توییتر. رئیس جمهور کلینتون در آستانه استیضاح. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک New York توسعه دهنده املاک و مستغلات ساختمان اولین زمین گلف.

سال 1998 و از آن زمان گذشته جمهوری خواهان کالیفرنیا موفق به تلنگر یک میلیون صندلی از آبی به قرمز است.

پس از بیش از دو دهه از دست دادن که بیهودگی ممکن است به زودی به پایان رسیده است.

ویژه انتخابات برای پر کردن خانه های خالی صندلی به شمال لس آنجلس به شدت رقابتی است هر دو طرف موافق ایجاد حفره دموکراتیک Assemblywoman کریستی اسمیت در برابر اولین بار نامزد جمهوری خواه مایک گارسیا.

تبلیغات

نزدیکی است که به علت در بخشی به COVID-19 بیماری همه گیر.

این مسابقه یکی از دو ویژه کنگره انتخابات برگزار می شود سه شنبه در میان تنگی ناشی از رمان coronavirus است که کاهش رقابت به bunkered کمپین ارسال پیامک از راه دور رای دهندگان, توسعه مجازی ظاهر و در کالیفرنیا — میلیون ها دلار در آنلاین و تبلیغات تلویزیونی. دیگر باز صندلی در روستایی ویسکانسین است که انتظار می رود به راحتی باقی می ماند در ایران دست.

این بیماری همه گیر است که جای تعجب نیست که غیر قابل اجتناب. کمپین تبلیغات مملو از صحنه های پزشکان و پرستاران بسته کسب و کار و گریم عناوین پینوشت: افزایش تلفات. (یک نقطه نشان اسمیت پرداختن بقدر یک اتاق پر از حامیان وحی یادداشت: “تمام فیلم قبل از فیلم برداری به ماندن در خانه سفارش دهید.”)

تبلیغات

انتخابات مانند یک شنبه به طور معمول پایین مشارکت مردم در امور است و اغلب به سود جمهوری خواهان به عنوان مسن بیشتر رای دهندگان محافظه کار محسوب می شود به رأی گیری بیشتر قابل اعتماد تر از جوان بیشتر در حد متوسط هستند.

این واقعیت که بسیاری از انتخابات انجام خواهد شد از طریق پست با get-out-the-رای تلاش های محدود اجتماعی فاصله نیز ممکن است کمک کند. رای گیری شد و از طریق پست به هر یک از 25 منطقه تقریبا 425,000 رای دهندگان با بازگشت هزینه پستی پرداخت می شود. همانطور که از شنبه, 39% از اوباما رای دهندگان تا به حال از طریق پست در برگه های رای خود در مقایسه با 25 درصد از دموکرات ها با توجه به سیاسی داده Inc., انتخابات تجزیه و تحلیل شرکت است.

(در روز شنبه رئیس جمهور تهمت متهم دموکرات تلاش به سرقت کنگره صندلی پس از لس آنجلس انتخابات استاد راهنما اضافه شده یک فرد در مرکز رای گیری در لنکستر است که قابل توجهی سیاه پوست و لاتین جمعیت. این حرکت به دنبال درخواست از, در میان دیگران, شهر جمهوریخواه شهردار.)

این مسابقه برگزار می شود برای پر کردن صندلی خالی در پاییز گذشته دموکراتیک دانشجوی سال اول کتی هیل که استعفا داد و پس از, عکس های برهنه از او به بیرون درز شد و او مواجه خانه کمیته اخلاق اعتراض به اتهامات نادرست امر با کنگره aide.

تبلیغات

هیل به تازگی ظاهر — به غم وغصه از برخی از دموکرات ها در یک آگهی ویدیویی انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر و ترغیب رای دهندگان به شرکت در انتخابات ویژه. خصوصی, پارتی, استراتژیست گفت: آنها ترجیح داده اند سابق کنگره باقی می ماند خارج از دید.

گارسیا, 44, دفاع صنعت اجرایی و سابق نیروی دریایی خلبان جنگنده ساخته شده هیل انجام بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را.

“این سال و نیم گذشته شده است و خجالت برای منطقه ما,” او نوشت: اخیرا در یک قطعه نظر در سانتا کلاریتا ولی سیگنال “و از آن زمان ما بازگرداندن یکپارچگی به نمایندگی های ما در کشور ما کنگره”.

گارسیا نیز به شدت مبارزه کرد و در مقابل دموکرات ها در ساکرامنتو — حتی بیشتر از او گرفته در واشنگتن گفت: حزب سلطه تبدیل شده کالیفرنیا به یک hellscape از بی خانمانی بیش از حد مقررات و مالیات بالا است.

تبلیغات

“من نمی خواهم من ملت برای تبدیل شدن به آنچه در این کشور تبدیل شده است” گارسیا گفت: در زوم بحث اسپانسر شده از طرف دره سانتا Clarita اتاق بازرگانی است.

او کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان.

25 کنگره منطقه sprawls از طریق حومه و بالا کویر از Simi Valley, Porter, انزال سانتا کلاریتا و گراش به بخشی از Lancaster. باقی مانده آن را با خیال راحت در دست جمهوریخواه برای دهه تا تپه موفق به کسب کرسی در سال 2018 به عنوان بخشی از یک موج آبی که مشبک 40 کرسی در سراسر کشور قرار داده و دموکرات ها در کنترل از خانه.

اسمیت 50 سابق وزارت آموزش و پرورش و تحلیلگر کهنه Newhall, مدرسه, مدیره انتخاب شد و به مجلس در سال 2018 در منطقه است که همپوشانی حدود 60 درصد از کنگره چمن. مبارزات انتخاباتی خود را متمرکز کرده است به شدت مقید گارسیا به مغلوب ساختن پیشی جستن او از بالا پشتیبانی می کند.

تبلیغات

یکی از دموکراتیک آگهی پراکنده رئیس جمهور اظهارات کم اهمیت جلوه دادن coronavirus با اخبار حساب های خود را گسترش و فیلم از گارسیا ارج تهمت عملکرد به عنوان رئیس جمهور. دیگری گفت گارسیا خواهد قادر به محافظت از افراد با شرایط موجود — یک مرجع به یک بیانیه او در تابستان گذشته علاقه لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه “و افزایش هزینه ها برای نجات بخش مواد مخدر است.”

حمله تکرار استراتژی دموکرات ها استفاده می شود به اثر بزرگ در سال 2018 زمانی که انتخابات میان دوره ای به عنوان یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن و عربستان تلاش برای کشتن برنامه آنها تمسخر به Obamacare.

زوم بحث — هر نامزد ظاهر می شود از روی خود جعبه کوچک — یکی از (نوع) چهره به چهره روبرو می شوند از مبارزات انتخاباتی.

هر چند همه گیر شد و بخشی اجتناب ناپذیر از hourlong بحث نبود تنها موضوع را به عنوان نامزد مورد بحث ترافیک و مسائل مربوط به هزینه های مسکن و راه هایی برای کمک به کسب و کار محلی. مغلوب ساختن پیشی جستن نام هرگز ذکر شده هر چند گارسیا تکرار مورد علاقه ریاست جمهوری صحبت کردن در نقطه ای که او ستایش 2017 کاهش مالیات به عنوان “کاتالیست و سوخت آغاز شده است که این اقتصاد پررونق است که در حال حاضر بهترین اقتصاد قبل از coronavirus که این جهان تا به حال دیده می شود.”

تبلیغات

هر دو نامزد متعهد به سر به واشنگتن به عنوان دو حزبی مشکل حل; اسمیت اشاره کرد او با استفاده از به عنوان یک جمهوری خواه در یک زمان او gibed زمانی که حزب نمایندگان مجلس معتقد بودند در متعادل کردن بودجه است. (“من یکی از کسانی که احساس دهه پیش حزب بود آنها را ترک و من درست نیست که در یک محل وجود دارد دیگر” اسمیت در مصاحبه ای گفت: با استناد به ایران را به راست شیفت در سقط جنین, پرداخت سهام و مسائل زیست محیطی.)

این بحث باعث یک بیت از چالش ها است. به زودی پس از اسمیت عذرخواهی ظاهری به نور گارسیا خدمات نظامی در طول یک چت تصویری با هواداران است. “خوب او تصاویری از هواپیماهای پشت سر او,” او گفت: از مربوطه خود را زوم زمینه. “من قانون اساسی کتاب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن pounced. “در حال حاضر او را به تمسخر گرفتهاند بزرگ ما دامپزشکان!” او در توئیتر خود نوشت. “ما نیاز به نیروی دریایی خلبان جنگنده مایک گارسیا در #CA25!”

اسمیت به سرعت اخراج بازگشت. “آقای رئیس جمهور به نمایندگی از آمریکایی ها اجازه دهید به من نشان می دهد برخی از استفاده بهتر از وقت خود را,” او نوشت. “برنامه ریزی و پشتیبانی ملی تست برنامه. برداشت خود را در مورد دادگاه برای از بین بردن [قانون مراقبت مقرون به صرفه]. پشتیبانی از [سازمان بهداشت جهانی] به طوری که زمانی که دانشمندان جهان, پیدا کردن یک درمان ما نیست کنار. یک رهبر. #TrumpDepression.”

تبلیغات

ممکن است چند روز برای نتایج در 25 منطقه شناخته می شود به خصوص اگر در این مسابقه است. برگه های رای شهریور بعد از روز شنبه محسوب می شود تا زمانی که آنها می رسند در انتخابات دفاتر در لس آنجلس و ونتورا شهرستان در پایان از کسب و جمعه.

یک گارسیا پیروزی را به محاصره کالیفرنیا خواهان نادر باعث تشویق و ارائه چیزی است که تهمت می کلاغ در مورد هر چند ایران هنوز هم چهره های شیب دار شانس گرفتن کنترل از خانه این سقوط.

نتیجه هر چه که دو نفر از نامزدها را در صورت هر یک از دیگر دوباره Nov. 3, هنگامی که آنها پیشنهاد خواهد شد برای یک دوره دو ساله در ابتدای ماه ژانویه.

تبلیغات

دموکرات ها بر این باورند اسمیت به استفاده در این مسابقه با یک مقدار بزرگتر انتظار می رود مردم در انتخابات به عنوان رای دهندگان رأی دهی در انتخابات ریاست جمهوری. در سال 2016 هیلاری کلینتون انجام شده در این منطقه نزدیک به 7 درصد است. دو سال بعد هیل را حتی بهتر از برنده شدن بیش از 8 امتیاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de