لندن (AP) — راهی به لیگ برتر از سرگیری شد کاسته دوشنبه توسط دولت گفت: نخبگان ورزشی اجازه خواهد داشت به سر در انگلستان در ماه ژوئن وجود ندارد اگر جدید سنبله در coronavirus عفونت.

در حالی که تماشاگران اجازه داده نخواهد شد به استادیوم برای برخی از زمان دولت بریتانیا استقبال از بازگشت از ورزش حرفه ای می ایستد در مقابل احکام توسط فرانسه و مقامات هلندی که ممنوع هر گونه حوادث تا سپتامبر است.

اعلام این خبر از بوریس جانسون دولت آمد و به عنوان باشگاه های لیگ برتر برگزار شد یک کنفرانس تلفنی در مورد تدارکات درگیر در شروع مجدد رقابت میان بخش بیش از یک برنامه را به استفاده از خنثی سالن برای همه بازی ها.

زمانی که لیگ متوقف شد دو ماه پیش لیورپول بود 25 نقطه روشن با نه بازی باقی مانده است.

شرکت ملی مستند است که تحمیل شد در ماه مارس و منجر به تعطیل از ورزش است شروع به برداشته شود توسط نخست وزیر بوریس جانسون.

گام دوم دولت نقشه راه برای کاهش مستند محدودیت شامل “اجازه فرهنگی و ورزشی را از پشت بسته-درب برای پخش در حالی که اجتناب از خطر در مقیاس بزرگ اجتماعی تماس بگیرید.”

“برای کمک به برنامه ریزی” در این سند افزود: “دولت در حال حاضر هدف این است که گام دوم ساخته خواهد شد هیچ زودتر از دوشنبه 1 خرداد منوط به این شرایط راضی بودن. … سازمان باید آماده درآمده است.”

لیگ برتر و سایر رشته های ورزشی برگزار خواهد شد در حال حاضر در حال انتظار برای شنیدن زمانی که دولت اجازه خواهد داد که از سرگیری آموزش گروهی توسط ورزشکاران, حتی به عنوان اجتماعی فاصله مقررات حفظ گسترده تر در جامعه است.

چالش حاوی coronavirus بدون واکسن را معنی ورزشی برگزار خواهد شد بدون فن.

دولت گفت: اجازه جمعیت زیادی در استادیوم دوباره “تنها ممکن است به طور کامل ممکن است به طور قابل توجهی بعد از بسته کاهش در تعداد از عفونت.”

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de