ایندیانا دادستان کل قانون مجوز به حالت تعلیق در اتوبوس

ایندیاناپولیس (AP) — ایندیانا دادستان کل Curtis هیل است که به دنبال توجه ملی به عنوان یک ضد سقط جنین و دشوار-در-جنایت صلیبی خواهد شد که خود قانون مجوز معلق برای 30 روز بیش از اتهامات که او parejo groped یک مجلس دولت و سه نفر دیگر از زنان در یک مهمانی, دادگاه عالی ایالت حکومت شنبه.

به اتفاق آرا تصمیم دادگاه گفت که وکیل دولت انضباطی کمیسیون “اثبات روشن و شواهد قانع کننده که (هیل) مرتکب عمل مجرمانه از باتری.”

اما دادگاه به جمهوری خواه دادستان کل کمتر جدی مجازات نسبت به تعلیق حداقل 60 روز توصیه می شود با شنیدن افسر برای اقدامات خود را در طول یک مهمانی به مناسبت پایان 2018 جلسه قانونی.

دونالد Lundberg یک وکیل است که به نمایندگی هیل در رشته مورد کاهش یافته است هر گونه اظهار نظر فوری دوشنبه. پیام به تپه و مبارزات انتخاباتی به دنبال نظر نیست بلافاصله بازگشت.

تپه را رد کرده است انجام هر کاری اشتباه شهادت در طول یک جلسه در ماه اکتبر که او به طور خلاصه لمس دموکراتیک Rep. مارا کندلریا Reardon برگشت در حالی که متمایل به شنیدن آنچه که او می گفت در طول این حزب و مبهوت شدم متوجه او با پوشیدن لباس نامزدی. هیل گفت: “کاملا” وقتی پرسید که آیا او برداشت Reardon باسن.

Reardon شهادت داد که تپه بوی الکل و شیشه چشم بود که برگزاری یک نوشیدنی در دست راست او قرار داده و دست چپ خود را بر روی شانه او سپس تضعیف کردن لباس خود را به او گره باسن است. “فشار یک درک شرکت” او گفت:.

تپه 59 نیز رد شهادت از سه زن قانونی کارکنان — سنین 23 تا 26 در آن زمان — که او نامناسب خود لمس پشت یا باسن و ناخواسته جنسی نظرات در حزب.

موافقت دادگاه با شنیدن افسر سابق وزارت امور خارجه دیوان عدالت میرا سلبی پیدا کردن که تپه عبور یک خط است.

“طولانی, طولانی و پر پیچ و لمس توصیف چهار و دیگران, واکنش های مختلف از کسانی که تجربه یا مشاهده آن را لمس و متعدد دیگر حساب (هیل) رفتار در نوار تمام ارائه پشتیبانی کافی برای شنیدن افسر نهایی پیدا کردن در این نقطه” حاکم گفت.

تپه وکلای سوال که آیا اقدامات او بودند اشتباه در طول که در آن الکل جریان بود همراه با موسیقی با صدای بلند و گفتگو. آنها همچنین استدلال می کنند که او چیزی نمی نامناسب به عنوان یک وکیل و نباید صورت قانون مجوز تحریم به دلیل ویژه دادستان کاهش یافته است به پرونده اتهامات جنایی علیه او.

دادگاه به منظور هدایت تپه به انجام هر گونه مسائل حقوقی آغاز مارس 18 به مدت 30 روز. به منظور اجازه می دهد تا تپه به صورت خودکار از بازگشت از تپه مجوز متفاوت از شنیدن افسر توصیه که تپه از طریق یک بازگشت روند است که می تواند گرفته شده از یک سال برای تکمیل.

معلوم نیست چگونه این تصمیم اثرات تپه توانایی خدمت به عنوان دولت برتر وکیل. دولت طبق قانون دادستان کل به “بموقع مجوز و عمل به قانون در ایندیانا” اما آن چه مشخص نیست که آیا این فرد می تواند ادامه خدمت پس از مواجهه با حرفه ای اقدام انضباطی. دیوان عالی کشور حکم را نشانی که آیا او همچنان به عنوان دادستان کل.

هیل که تا به حال مشاهده شده است به عنوان یک افزایش آفریقایی آمریکایی ستاره در حزب جمهوری خواه به دنبال انتخابات را به دور دوم این سال است. او رد تماس از کالیفرنیا ، اریک هولکوم و دیگر دولت اوباما و رهبران استعفای خود را از اتوبوس اتهامات شد و در جولای سال 2018 است.

سخنگوی هولکوم که تعیین جانشین اگر دفتر دادستان کل است و خالی نیست بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هیل را با هدف ایجاد حمایت اجتماعی در میان محافظه کاران با اقداماتی مانند ریاست بیش از دفن بیش از 2400 جنین موجود در منطقه شیکاگو خواص مربوط به مرحوم ایندیانا دکتر سقط جنین و حضور در ایسنا به بحث در مورد موضوعاتی مانند سان فرانسیسکو مشکلات با بی خانمانی.

دو خواهان در حال به چالش کشیدن هیل برای حزب دادستان نامزدی است که تصمیم گرفته می شود در طول مذاکرات دولت کنوانسیون برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 20.

برخی از جمهوری خواهان معتقدند نامزدی تپه قرار می دهد عربستان را نگه دارید و در معرض خطر حتی اگر دموکرات آخرین برنده انتخابات ایالت در سال 2012.

یک مقام عالیرتبه ایندیانا حزب دموکرات به نام تپه “رسوایی” که انجام شد “دافعه.”

“در حال حاضر عدم اطمینان ایجاد شده توسط خود را مجازات می تواند نکته که دولت به یک بحران قانون اساسی گفت:” لورن Ganapini این مدیر اجرایی. “و بیش از جمهوری خواهان ایندیانا موفق به خلاص شدن از او. آنها در حال حاضر خود را شرم آور رفتار و بحران ایجاد آن است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>