گسترده نژادی و نابرابری اقتصادی در حال ظهور در میان قربانیان coronavirus در لس آنجلس و مقامات نسبت به این روند در بخش سیستمیک بی عدالتی و نژادپرستی نهادی.

مقامات گزارش نرخ 89 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در میان بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام و 18 در هر 100,000 میان مردم سیاه و سفید. نرخ 15.5 برای Latinos, 12 برای سکس و نه برای مردم.

“این نرخ به طور قابل توجهی بالاتر از نرخ مرگ و میر برای دیگر نژادها و اقوام و اگر چه برخی از اعداد کوچک هستند آنها هنوز هم بسیار مربوط به” لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: جمعه در اخبار جلسه.

افرادی که در مناطقی زندگی می کنند با بالا نرخ فقر را نزدیک به چهار بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر ناشی از COVID-19 — 29 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در مقایسه با هشت نفر در هر 100000 نفر در جوامع با کم نرخ فقر در, او گفت:.

تبلیغات

مقامات بهداشت عمومی کار کرده اند به آدرس نابرابری با باز کردن بیشتر تست سایت در سخت ضربه جوامع شرکت در شهر مجازی سالن, انتشار اطلاعیه های خدمات عمومی و حصول اطمینان بیشتر نژادی و اقلیت های قومی در حال نمونه برداری در دور جدید تست سرولوژی محققان در حال انجام, او گفت:.

“سیستماتیک بی عدالتی از جمله سیاست های تبعیض آمیز و نژادپرستی نهادی منجر به توزیع نابرابر ثروت و منابع و فرصت ها این است که در واقع کمک به متناوب, مستقیم ما را در نتایج اطراف COVID-19,” فرر گفت. “تنها از طریق یک رویکرد مشترک ما دیدن پیشرفت برای ما فوق العاده نهفته در جوامع است.”

از 1,352 L. A. ساکنان شهرستان که مرده بود از جمعه که نژاد و قومیت دادهها در دسترس 39 درصد شد, لاتین 29 درصد سفید 18 درصد آسیایی, 12 درصد سیاه 1 درصد بومی آمریکا یا جزایر اقیانوس آرام و 1% شناسایی به عنوان یکی دیگر از مسابقه.

تبلیغات

فرر به ذکر است که اخیر تجزیه و تحلیل پیشرفت پروژه کالیفرنیا “اشاره به همین ترتیب در مورد یافته.”

این گزارش نشان داد که بیشترین تعداد از موارد در ابتدا گزارش شده در جوامع ثروتمند لس آنجلس اما این موارد در حال حاضر محور در مناطق با سطوح بالاتری از فقر از جمله جنوب و جنوب شرقی L. A. جوامع در دره سن فرناندو و در پومونا سانتا کلاریتا, پالم دیل و Lancaster. آن را نیز در بر داشت که مورد مدار شده اند و ثابت تر در جوامع اما رشد بیشتر شدت در جوامع رنگ شروع و در اواسط ماه آوریل است.

برای بستن شکاف مقامات باید با هم کار کنند برای بهبود دسترسی به آزمایش و مراقبت هماهنگ و مناسب ارتباطات فرر گفت.

تبلیغات

سیاه پوست و لاتین در کالیفرنیا سنین 18 تا 64 در حال مرگ هستند بیشتر از COVID-19 نسبت به خود و همتایان نسبت به سهم خود از مردم لس آنجلس تایمز تحلیل دولت در بخش بهداشت و درمان داده های انجام شده در اواخر ماه آوریل یافت.

زمانی که حسابداری برای هر گروه در صد از جمعیت سیاه پوستان و لاتین با سن کمتر از 65 بالاتر بود سهم از مرگ و میر ناشی از حتی سیاه پوستان و لاتین. این روند به ویژه در میان کسانی که در سنین 18 تا 49 بار’ تجزیه و تحلیل یافت.

در طول چهار روز یک تیم از جامعه کارگران و داوطلبان با سان فرانسیسکو, لاتینی نیروی کار و متخصصان بیماری های عفونی در دانشگاه سان فرانسیسکو آزمایش 4,160 ساکنان و کارگران برای رمان coronavirus در سرشماری دستگاه از شهرستان ماموریت منطقه.

آنها دریافتند که 2.1 درصد از کسانی که تست مثبت بودند; در عین حال این اطلاعات از این گروه جمعیتی است که بیشتر آشکار است.

تبلیغات

اگر چه Latinos ساخته شده 44 درصد از کسانی که آزمایش آنها اختصاص بیش از 99 درصد از مثبت COVID-19 موارد است. بعلاوه 40 درصد از این آزمایش به دست آورده کمتر از 50000 دلار در هر سال است. که حساب برای نزدیک به 90 درصد از موارد مثبت.

بیش از نیمی از کسانی که آزمایش مثبت 53% — تا به حال هیچ نشانه ای از بیماری است.

بار نویسنده کارکنان سوزان زنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de