در لس آنجلس زندگی یک تناقض است.

مسیرهای پیاده روی و گلف باز در سراسر شهرستان شنبه فقط در زمان برای اجتماعی دور روز مادر جشن. و حضوری خرید البته منظقه بودند یک بار دیگر در دسترس لباس, فروشگاه, فروشی, گل, مغازه ها و کسب و کارهای دیگر که قبلا تلقی غیر ضروری.

بازگشایی اقتصاد ممکن است امیدوار نشانه ای از بهبود در مبارزه با کروناویروس نبود برای این واقعیت است که COVID-19 تلفات و مورد تایید شده تعداد coronavirus عفونت در ادامه به افزایش در این شهرستان است.

در حالی که اعداد باقی مانده اند در هفته های اخیر در بسیاری از نقاط کالیفرنیا پرجمعیت مناطق مثل L. A. شهرستان همچنان افزایش.

تبلیغات

“ویروس تغییر نکرده است” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: ساکنان جمعه تکرار کرد و هشدار داد که او و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را حفظ کرده اند در هفته های اخیر در حالی که آماده به آرامی سهولت اقامت در خانه محدودیت. “این هنوز هم می تواند به راحتی گسترش و آن را هنوز هم می تواند منجر به بیماری های جدی و مرگ است.”

تقریبا 68,000 افراد تایید شده است به توان و حذف توسط ویروس در سراسر کشور و بیش از 2700 نفر کشته شده اند. L. A. شهرستان حساب برای بیش از نیمی از تمام مرگ و میر و نزدیک به نیمی از موارد در کالیفرنیا است.

محققان در حال حاضر پیش بینی است که در کالیفرنیا می تواند بیش از 6000 coronavirus مرگ و میر ناشی از پایان ماه اوت تا حدود 1,420 از پیش بینی های منتشر شده ممکن است 4.

تبلیغات

به عنوان مقامات در ادامه به دستور عمومی به پوشیدن ماسک صورت به عنوان حفاظت در برابر گسترش این ویروس و نگه داشتن شش پا و دور از دیگران, تظاهرات در برابر محدودیت همچنان در برخی از بخش های دولت است.

در هانتینگتون بیچ که در آن سواحل شده اند بازگشایی با تغییرات حدود 1500 نفر جمع شده بودند روز شنبه برگزار شد و نشانه های مطلب “بازگشایی شده است.” معترضان خواستار بازگشایی دولت و حذف اجتماعی-فاصله احتیاطی. این دومین تظاهرات وجود دارد در کمی بیش از یک هفته است.

در کنار رودخانه شهرستان در انتخابات رای جمعه به لغو این شهرستان اقامت در خانه سفارشات که فراتر رفت و Newson را داشتیم که در حال حاضر ورود خود را در هفته هشتم. در میان شهرستان تصمیم گیری شد برای از بین بردن نیاز به پوشیدن پوشش صورت یکی از اولین اجرا در کالیفرنیا است.

در ضمن L. A. مسئولان شهرستان همچنان دست به گریبان با چگونه به بهترین لغو محدودیت به منظور بازگرداندن اقتصاد در حالی که اطمینان حاصل کرد که در انجام این کار پیشرفت در کاهش گسترش بیماری را نمی توان باز گرداند توسط یک تجدید حیات در فعالیت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de