عشق مادر خود را اما نمی بخطر انداختن سلامت خود با مراجعه به امروز کالیفرنیا مقامات می گویند

با برخی از coronavirus محدودیت برداشته آخر این هفته مقامات هشدار ساکنان برای جلوگیری از تجمعات در روز مادر است که می تواند باعث شیوع بیماری های جدید.

مقامات به ویژه در مورد, مسن, مامان کسانی هستند که در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار یا در حال مرگ از COVID-19.

مدیر سان فرانسیسکو وزارت بهداشت گفت: ساکنان هفته گذشته به دیدار مادرانشان در روز مادر حتی اگر با پوشیدن ماسک و نگه داشتن شش پا از هم جدا.

مگر اینکه ساکنان زندگی در همان خانواده با مادران خود “بزرگترین هدیه ما می توانیم را به ما مادران این روز است به دور ماندن,” دکتر گفت: اعطای Colfax که قبلا در کاخ سفید اوباما در پیشگیری از HIV. “آیا رفتن به دیدار مادر خود را در فرد این سال است.”

تبلیغات

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti روز سه شنبه گفت که او اجازه می دهد فروشی گل برای باز کردن به عنوان یک باغبانی معافیت برای روز مادر.

شهر پاسادنا است هشدار روز مادر تجمعات پس از آن عمومی وزارت بهداشت به تازگی ترسیم یک خوشه از حداقل پنج COVID-19 موارد به یک جشن تولد.

این حزب برگزار شد پس از این شهرستان صادر stay-at-home سفارشات مارس 19 و با حضور تعداد زیادی از اعضای خانواده و دوستان که نمی پوشند پوشش صورت و یا اقامت شش فوت از هم جدا شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

“یک فرد نشان داد تا به حزب برگزاری نمایشگاه علائم و شوخی او ممکن است ویروس” لیزا Derderian سخنگوی شهر پاسادنا گفت: در یک ایمیل. “پس تحت تاثیر چندین نفر دیگر که به طور جدی بیمار شد چرا که از یک فرد غفلت و رفتار خودخواهانه.”

تبلیغات

در اینجا برخی از راه برای جشن گرفتن روز مادر راه امن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر