ولینگتون, نیوزیلند (AP) — آینده یکی از نیوزیلند بزرگترین سازمان های رسانه ها باقی مانده مشخص نیست دوشنبه پس از یک سری از دوئل بازار سهام اطلاعیه ها.

سردرگمی محور مسائل که در چاپ های بسیاری از این کشور در روزنامه ها و اجرا می شود پربازدیدترین اخبار وب سایت. مسائل متعلق به استرالیا است نه سرگرمی. مانند دیگر رسانه ها, سازمان چیزهای به حال مشکلات مالی قبل از coronavirus بیماری همه گیر زده و تا به آنجا دیده می شود درآمد حاصل از تبلیغات شیرجه رفتن.

پشت و جلو از روز دوشنبه شروع زمانی که رقیب شرکت رسانه NZME ثبت یک اطلاعیه با نیوزیلند بازار سهام گفت: می خواستم آن را به خرید چیزهای برای یک دلار. این خواسته دولت به فوریت تغییر قانون پس از فروش می توانید پیش بروید.

تنظیم کننده قبلا رد طرح توسط این دو شرکت ادغام بر این اساس است که یک شرکت مشترک را بیش از حد در انحصار این کشور در روزنامه ها و اخبار آنلاین.

اما به زودی پس از NZME را پر نه مقابله با یک اطلاعیه ثبت با استرالیا در بازار سهام گفت: در حالی که این دو شرکت شده بود مذاکره نه گفته بود NZME که آن را به حال “فسخ مشارکت بیشتر.” به عبارت دیگر هر گونه معامله بود.

NZME سپس ثبت دومین بازار سهام در بیانیه ای گفت: این دو شرکت باقی مانده در یک “اتصال منحصر به فرد دوره مذاکره” که تا به حال نشده است معتبر خاتمه یافته است.

فقط آن است که برگ مسائل هنوز مشخص نیست در حال حاضر اگر چه بیشتر اطلاعیه ها انتظار می رود در روزهای آینده. رادیو و تلویزیون وزیر کریس Faafoi گفت که او تا به حال هیچ نظر و در عین حال در NZME پیشنهاد.

NZME سهام شد تا 14 درصد پس از اطلاعیه ها.

از آنجا که شیوع NZME اعلام کرده است قصد دارد برای کاهش 200 شغل در حالی که مسائل به طور موقت قطع آن کارمند را پرداخت. ماه گذشته شرکت آلمانی بائر رسانه های خود را بسته نیوزیلند عملیات متوقف و انتشار بسیاری از کشور, مجلات.

نیوزیلند شده است تا حد زیادی موفق در آن هدف از بین بردن این ویروس و نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز دوشنبه اعلام کرد یک طرح برای بازگشایی اکثر کسب و کار و مدارس بیش از 10 روز آینده.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de