Riverside County مقامات بهداشتی گزارش دادند اضافی 47 coronavirus موارد و یکی جدید مرگ یکشنبه آوردن تلفات به 205 ساکنان که فوت کرده اند از COVID-19 از زمان شروع این بیماری همه گیر.

این شهرستان تعداد موارد تایید شده گل رز برای 5,039. آن است که دوم بیشترین تعداد از موارد در دولت پس از لس آنجلسکه در آن حدود 32,000 ساکنان آلوده شده اند.

Riverside County مقامات بهداشتی گزارش دادند که 189 نفر — از جمله 73 در بخش مراقبت های ویژه — در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 علائم. در مجموع 2,619 مردم بهبود از ویروس سوابق نشان می دهد.

در طول یک کنفرانس خبری هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که برای استان ها به حرکت بیشتر به فاز دوم بازگشایی آنها نمی توانست بیش از یک مورد در هر 10000 نفر و یا هر گونه مرگ و میر در اخیر دوره 14 روزه.

تبلیغات

V. مانوئل پرز شهرستان منطقه 4 سرپرست و رئیس هیئت مدیره, نام فرماندار دستورالعمل “دست نیافتنی” و “غیر ممکن” در طول اضطراری جلسه هیئت مدیره روز شنبه بود که گفته می شود برای تعیین اینکه آیا به لغو شهرستان مقررات سختگیرانه تر.

پس از یک ماراتن جلسه روز شنبه منجر شد در روز جمعه جلسه اضطراری این شهرستان با هیئت ناظران رای دادند به اتفاق آرا به لغو تمام شهرستان بهداشت عمومی سفارشات است که فراتر از فرماندار محدودیت.

در میان تصمیم گیری شد و برای بلند کردن بسته فنی و حرفه ای و آموزش عالی و مدارس و پایان محدودیت در زمین گلف, از بین بردن محدودیت ها در کوتاه مدت مسکن و حذف نیاز به پوشیدن پوشش صورت و تعامل اجتماعی فاصله. Riverside County یکی از اولین بخش هایی از کالیفرنیا به قیمومیت که ساکنان پوشیدن ماسک و اقامت شش فوت از هم جدا. در سطح دولت, کسانی که دستورات بهداشتی توصیه می شود اما لازم نیست.

تبلیغات

تحت سست سفارشات شهرستان ریورساید کارشناسان بهداشت و درمان نشان می دهد مردم سایش پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله “هر عملی و در دلیل.”

با چهار درایو-تا تست سایت و هشت اضافی فروشندگان از دولت در انتخابات گفت: Riverside County بود یک رهبر را در آزمایش در دولت است. مقامات بهداشت قادر به آزمون بیش از 3000 ساکنین — بدون در نظر گرفتن علائم — در هر روز. بیش از 71,000 افراد آزمایش شده در این شهرستان است. گسترش تست یکی از Newsom معیار برای بازگشایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de