مدیر عامل شرکت تسلا مشک ری استارت کالیفرنیا کارخانه در میان مستند

فریمونت کالیفرنیا. (AP) — مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk در توییتر تایید کرد که روز شنبه این شرکت با راه اندازی مجدد آن در کالیفرنیا کارخانه در نقض محلی دستور دولت است. مشک پرسید: در بعد از ظهر جیر که او دستگیر می شود اگر مقامات هر کسی را به زندان. این گیاه در فرمونت کالیفرنیا در جنوب سان فرانسیسکو بسته شده بود از مارس 23 زیر سفارشات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

این یک breaking news توسعه است. قبلی داستان به نظر می رسد زیر:

پارکینگ تقریبا کامل در تسلا کالیفرنیا ماشین الکتریکی کارخانه دوشنبه به احتمال زیاد نشانه های این شرکت بود که از سرگیری تولید در سرپیچی از سفارش از شهرستان مقامات بهداشتی.

بسیاری در این کارخانه عظیم در فریمانت که در استخدام 10,000 کارگران به نظر می رسد به همین تعداد از وسایل نقلیه آن را به عنوان زمانی که کارخانه به طور کامل عملیاتی. طبیعی مکمل از کارگران را نقض سفارشات از آالمدا کانتی در بخش بهداشت و درمان است که تلقی تسلا فرمونت کارخانه غیر ضروری کسب و کار است که می تواند باز نمی شود تحت محدودیت های در نظر گرفته شده برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

نداد از ترک شد این گیاه حاوی وسایل نقلیه ای که احتمالا ساخته شده قبل از کارخانه تعطیل در مارس 23.

یک بیانیه نوشته شده توسط Tesla در وب سایت خود را شنبه شب گفت: شرکت “آغاز شده است و این روند از سرگیری عملیات” اما نمی گویند که تولید آغاز خواهد شد. یک پیام در سمت چپ بود شنبه به دنبال نظر از این شرکت است.

کامل پارکینگ آمد و دو روز پس از تسلا شکایت آالمدا کانتی وزارت بهداشت به دنبال سرنگونی آن سفارش و مدیر عامل Elon Musk تهدید به حرکت تسلا عملیات تولید و ستاد از دولت است.

“کارکنان ما هیجان زده برای بازگشت به کار, و ما در حال انجام این کار با سلامت و ایمنی خود را در ذهن” تسلا شنبه در بیانیه ای گفت:.

تسلا ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که آالمدا کانتی نمی تواند محدود تر از سفارشات از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. طرح دعوی در دادگاه می گوید: فرماندار coronavirus محدودیت اشاره به دستورالعمل های فدرال طبقه بندی تولید خودرو به عنوان ضروری کسب و کار است که مجاز به ادامه فعالیت است.

“رک و پوست کنده این نهایی کلش” مشک نوشت: در حال حاضر حذف صدای جیر جیر. “تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله.”

او نوشت که آیا این شرکت را نگه می دارد هر گونه تولیدی در فریمانت بستگی دارد که چگونه تسلا درمان در آینده است.

روز دوشنبه Newsom استادانی نمی دانم اگر تسلا بود بازگشایی شد. “آگاه (از) جزئیات است که” او گفت:.

“من باید انتظارات بزرگ است که ما می توانیم از طریق کار در سطح شهرستان” فرماندار گفت: در مورد درگیری های مربوط به فریمانت گیاه. او گفت county health مدیران مسئول محدودیت ها و زمان بندی هر گونه از سرگیری ساخت.

منطقه خلیج منظور در حال حاضر خواستار محدود بازگشت از کسب و کار و تولید با سلامت محدودیت, شروع, مارس 18.

“ما نگاه به جلو به بسیاری از دهه است که رابطه” با تسلا Newsom گفت.

فرماندار بارها گفت که استان ها می تواند اعمال محدودیت است که دقیق تر از دستور دولت است. آالمدا کانتی بود در میان شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان که برای اولین بار در کشور به تحمیل stay-at-home سفارشات در اواسط ماه مارس.

در اوایل coronavirus بحران Newsom ستایش مشک به عنوان “مثال” از بخش خصوصی و کمک دولت در این بیماری همه گیر. نظرات خود را پس از مشک متعهد به ارائه بیش از 1000 دستگاه تهویه مصنوعی به بیمارستان کالیفرنیا یک واقعیت Newsom مکرر و اغلب به نام “تلاش قهرمانانه.”

اما آیا مشک ساخته شده خوب در وعده باقی مانده است در اختلاف است. چند هفته پس از Newsom شد touting هواکش دولت گفت: آن را تا به حال شنیده ام از هر تحویل داده شود. مشک پاسخ داد و خواستار در توییتر که Newsom درست ضبط و اشتراک گذاری عکسها و تصاویری از بیمارستان ها و لس آنجلس ضمن تشکر از او را برای ارسال تجهیزات.

مشک شده است رجزخوانی در مورد اقامت-صفحه اصلی سفارش از شرکت مارس 29 اولین-درآمد سه ماهه منتشر شد. او به نام محدودیت های فاشیستی و خواست دولت برای جلوگیری از گرفتن آزادی مردم را.

منطقه خلیج منظور مجبور تسلا به بستن کارخانه شروع مارس 23 برای کمک به جلوگیری از ویروس’ گسترش و آن تمدید شد تا پایان ماه مه. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند سفارشات را کاهش تعداد جدید کروناویروس موارد در سراسر کشور.

Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. اما آن را به کشته شدن تقریبا از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده با تلفات رو به افزایش است.

Alameda County Sheriff Sgt. ری کلی گفت: او نمی دانست که اگر تسلا به بازگشایی شد و آن این است که در “وکیل فاز.” هر اجرای خواهد آمد, از, Fremont, پلیس, او گفت:. فریمانت پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. شهردار لیلی مه که به حمایت تسلا نیز بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر.

قانون دولت اجازه می دهد تا جریمه تا 1000 $در یک روز یا 90 روز زندان برای عامل در نقض دستورات بهداشتی.

روز دوشنبه در این شهرستان در بخش بهداشت و درمان با اشاره به بیانیه ای آن را ساخته شده از شنبه گفت: در آن مشغول به کار بود با تسلا به منظور توسعه یک طرح ایمنی اجازه می دهد فرمونت گیاه به بازگشایی شده است.

گروه گفت: به نظر می رسد به جلو برای رسیدن به توافق در مورد برنامه ریزی برای بازگشایی “خیلی زود” اما اشاره کرد که با توجه به فداکاری های ساخته شده برای محافظت از بهداشت عمومی “این است که ما مسئولیت جمعی به حرکت را از طریق مراحل بازگشایی و شل شدن محدودیت” در امن ترین راه ممکن است.

تسلا می گوید: این روش های ایمنی برای محافظت از کارگران از جمله افزایش تمیز کردن, اجرای, اجتماعی, فاصله, فراهم پوشش صورت و دستکش که در آن مورد نیاز نصب موانع بین کارگران در صورت لزوم و کارگر متوسط چک در “برخی از مکان است.”

با وجود مشک را تهدید و آن را می توان پر هزینه و دشوار است به سرعت تغییر تولید از فریمانت به تگزاس و نوادا است. فریمونت تسهیلات تسلا تنها ایالات متحده آمریکا وسیله نقلیه کارخانه مونتاژ و شرکت خواهد از دست دادن مهم تولید اگر آن را تعطیل کارخانه را به حرکت تجهیزات.

مشک برنامه های دیگر از ایالات متحده آمریکا کارخانه برای افزایش خروجی احتمالا در تگزاس و می تواند حرکت تولید هنگامی که گیاه است و در حال اجرا.

عدم تولید در فریمانت قطع تسلا درآمد و یک فشار مالی. در یک کنفرانس تلفنی در ماه گذشته به نام مشک بسته شدن فرمونت یک “خطر جدی است.”

تسلا حرکت آمده به عنوان رقابت خودروسازان شروع به بازگشایی کارخانه در ایالات متحده تویوتا همچنین برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد تولید دوشنبه در حالی که جنرال موتورز فورد و فیات کرایسلر همه برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد گیاهان خود را به تدریج در مارس 18. تسلا تنها بزرگ خودروساز با یک کارخانه در کالیفرنیا است.

___

Krisher گزارش از دیترویت. AP خبرنگاران جینی هار و ژولیت ویلیامز در سن فرانسیسکو و کاتلین Ronayne در ساکرامنتو کالیفرنیا کمک به این گزارش. Krisher گزارش از دیترویت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de